Uus T-Roc vaid 279 €* kuus
Teiesugusele seikushimulisele sõidujuhile on eelkõige vaja autot, mis on täisvarustusega, võimas ja iseloomuga. Meie teeme nii linnas kui maanteel sõidu teile lihtsaks - 303 € eest kuus saate endale uhiuue T-Roci juba täna. Valida saab laomudelite ja kiire kohaletoimetamise vahelt!

 • Kuumakse alates279 €*
 • “30 aastat Baltikumis” juubelimudel alates:30 000 € KM-ga
 • Pagasiruumi mahutavus445 liitrit
 • Mootori võimsus110-221 kW (150-300 hj)
 • Kütusekulu4,2-8,9 l/100 km

Täisvarustusega - nii, nagu teile meeldib. Standardvarustus sisaldab:

T-Roc on niigi juba silmapaistev sõiduk, kuid Life-viimistlusega viib ta teid täiesti järgmisele tasemele. Kõik on olemas: esmaklassiline tehnoloogia, silmapaistev disain ja absoluutselt kõik seadmed, millest unistada oskate.

T-Roci aastapäevamudel

T-Roci aastapäevamudel

Tähistame 30. tegutsemisaastat Baltikumis erihindade ja rikkaliku tasuta lisavarustusega. Valides ühe T-Roci aastapäevamudelitest, säästate kuni 3 660 €.*

Tasuta lisavarustus:
- Metallikvärv
- Valuveljed Johannesburg R17
- Võtmeta sisenemise ja käivitamise süsteem Keyless Access
- Tulede ja nähtavuse pakett
- 6 kõlarit
* Eripakkumine kehtib, kuni T-Roci eripakkumisega mudeleid on saadaval või kuni 31.12.2024.

Konfiguraator

 • Life välisviimistlus

  Linnamaasturi disain paistab silma nii eest kui tagant. Tegelikult isegi ka külgedelt.

 • 16” Chester valuveljed

  T-Roc Life ei ole mitte ainult võimas, vaid ka kohutavalt stiilne - eelkõige tänu Chesteri valuvelgedele.

 • 8 juhiassistenti

  Uuel T-Rocil on teie abistamiseks lausa 8 rauda tules - ta aidab teid sõidurajal püsimise, püsikiiruse hoidmise, automaatse parkimise, õige valgustuse, kokkupõrgete vältimise, mitmikpidurduse, jalakäijate jälgmise ning eriülesannetega.

 • Tahavaate kaamera

  Teie vaadake ette, T-Roc vaatab taha. Infotainment-ekraanilt saate tervikliku ja turvalise ülevaate oma ümbruskonnast.

 • App-Connect

  App-Connect tehnoloogia abil saate ühendada oma telefoni sõiduki infotainment-ekraaniga, et ükski teade kaduma ei läheks.

 • Climatronic

  Loomulikult saate oma auto temperatuuri nii enda kui teiste sõitjate soovi järgi reguleerida, kasutades selleks intuitiivset puuteekraani.

Kas uus T-Roc võidab teie südame?

Vaadake autoajakirjanik Kaspar Sepa põhjalikku ülevaadet ning saage teada!

--:--

Kiirem viis T‑Roc-ini

Volkswageni laos olemas

Teie uus auto, juba täna

Kui soovite uue Volkswageniga teid vallutama minna juba võimalikult ruttu, on parim valik endale auto valida meie laost. Uskuge meid, kättesaamine toimub kiiremini kui oskaksite arvata.

Eelised

Lihtne, kiire ja sõiduvalmis

Teame, et üks parimaid tundeid on uue autoga sõitmine. Kuid kui see auto tuleb otse Volkswageni laost on tunne veelgi parem, eks?

 • Kohene kättesaadavus
 • Täiesti uus
 • Kogu vajaliku varustusega

Uus enesekindluse vorm

Uus T-Roc õhkab enesekindlust ja rõhutab oma tugevat isiksust mudeli teravdatud väliskujunduse, kvaliteedi- ja interjööridisaini uue taseme ning täiustatud tehniliste omadustega.

Jõud tuleb seestpoolt

Valge VW T-Roc R-Line

Tugev iseloom uute elementidega

Joonis näitab, kuidas Travel Assist T-Rocis töötab.

Teie abivalmis reisikaaslane

--:--

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Välisvarustus ja interjöör

Ajatut musta värvi stiilsed aktsendid

Rõhutage uue T-Roci sportlikku ja ekspressiivset välimust varustuse tipphetkedega, mis annavad välisilmele veelgi rohkem isikupära ning interjöörile veelgi eksklusiivsema õhkkonna. Lisavarustuse hulka kuuluvad mustad küljepeeglikorpused, süsinikkiu välimusega kleebised C-piilaritel ja 18-tollised musta värvi valuveljed Grange Hill. Disainipakett „Black Style“ pakub seda ja paljutki veel. 

Ühenduvus ning info- ja meelelahutussüsteem

Hoidke pilk kõige tähtsamal: teel

Põhivarustusse kuuluv digitaalne näidikupaneel võtab uues T-Rocis kogu teile olulise teabe kokku meeldiva graafika abil oma 20,3 cm (8-tollise) diagonaaliga värviekraanil. Multifunktsionaalse rooli abil saate seega sõidu ajal mugavalt juhtida näidikupaneelil erinevaid funktsioone, nagu heli, telefon või juhiabisüsteemid. Lisavarustusena saate oma T-Rocile paigaldada ka digitaalse näidikupaneeli Pro1. 10,25-tollise kõrge eraldusvõimega ekraaniga pakub see laia valikut võimalusi isikupäraseks seadistamiseks ja lisakuvadeks, näiteks navigatsioonikaardi kuvamine otse rooli taga.

1 Põhivarustuses alates mudelist T-Roc Style.

Tahad saada T-Roc kätte ilma ooteajata?

Vali oma T-Roc välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

IQ.DRIVE ja tehnoloogia

IQ.DRIVE – meie juhiabisüsteemid

IQ.DRIVE – meie juhiabisüsteemid

t roc

Uus T-Roc saabub kohale, põhivarustusena kaasas reahoidmisabiline Lane Assist. Samuti on alati kaasas lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist, mis tunneb ära jalakäijad ja sõidukid ning suudab hädaolukorras automaatselt pidurdada, et vähendada õnnetuse raskusastet või – ideaaljuhul – õnnetus hoopiski ära hoida.1 Soovi korral saab uue T-Roci varustada täiendavate juhiabisüsteemidega, näiteks „IQ.DRIVE Travel Assist“.²

1 Süsteemi võimaluste ulatuses
2 Süsteemi võimaluste ulatuses. Juht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemidelt kontrolli üle võtma ega vabane sõiduki ohutu juhtimise kohustusest

Veel üks tipphetk: intelligentne valgustus

Olenemata sellest, kas olete liikvel päeval, öösel või halva ilmaga – alates T-Roc Style’i varustusastmest lisavarustuses olevad IQ.LIGHT LED-maatriksesituled tagavad parema nähtavuse. Dünaamiline kaugtuleregulaator Dynamic Light Assist aitab prognoosivalt valgustada kurvilisi teid ja tagab, et vastutulevat liiklust ei pimestata isegi aktiveeritud kaugtulede korral1 – kõrgtehnoloogilise valgustussüsteemi individuaalsed LED-segmendid garanteerivad parema valgusjaotuse, lülitades neid sõiduolukorrast sõltuvalt eraldi sisse ja välja. See suurendab nii teie enda kui ka teiste liiklejate ohutust.

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.

Volkswageni linnamaasturid – enim ostetud sõidukid Euroopas!

Volkswagen on tõusnud 2023. aastal Euroopas enim müüdud linnamaasturite kaubamärgiks, mis annab autotööstuses tunnistust meie pühendumisest tipptasemele ja innovatsioonile.

* Allikas: https://europe.autonews.com/automakers/vw-suvs-dominate-europe-evs-top-2-million-sales.