Ühendage oma ID. võrku We Connect Starti abil
1

We Connect Start
Ühendab teid võrku, toetab teid, viib teid väiksema närvikuluga sihtkohta

2.
ID.3 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,5-12,9; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.3 Pro S (4 & 5-ukseline): Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,7-13,1; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Nutikas ühendus teie Volkswagen ID.-ga 

Kas sõidate ID-seeria mudeliga? Siis saate teel viibida mitte ainult täiselektriliselt, vaid sõidu ajal nautida ka võrguühendust. We Connect Start ID veebiteenused ID mudelitele. Tarkvara versiooniga 3.0 annab teile pardal kasutamiseks digitaalsed abilised, mis pakuvad rakenduse We Connect ID abil ajakohast teavet laadimishalduse või liikluse ning valitud funktsioonide kohta. Rakenduse abil juhtimine. 

Alates ID tarkvaraversioonist 3.0 laiendame teie ühendatavuse taset rakenduse We Connect abil teie ID jaoks. Teie ID poolt toetatavaid veebiteenuseid saate kontrollida ühilduvuskontrolli abilAva väline link

Teie eeliste ülevaade:

  • Võrguühendusega ja veebis toimiv
  • Juurdepääs sõiduki paljudele funktsioonidele rakenduse We Connect ID abil. Rakendust on võimalik
  • esimesed kolm aastat tasuta kasutada

Stardiks valmis koos teiega

Kas soovite vaadata oma ID. mudeli jääksõiduulatust? Nutitelefonis on teil We Connect ID. äpiga aku laetustasemest ja sõiduulatusest ID.-s olemasoleva internetiühenduse korral alati ülevaade ja te saate kontrollida, kas laadimiskaabel on ühendatud. Kui on, saate laadimise käivitada ja peatada diivanilt. Sisestage selleks oma äppi vaid väljasõiduaeg ning igal hommikul ootab teid ees täis laaditud ID.  

We Charge

We Charge - Laadimine on lihtne

Rakendusega We Charge saate oma ID-d veelgi hõlpsamini laadida. Kodus elektrivõrku ühendatud seinakarbi kaudu ja liikvel olles Euroopa ühe suurima ja kiiremini kasvava laadimisvõrgu abil avalikes laadimispunktides. Eriti praktiline on see otse teie ID infotainment-süsteemi integreeritud rakenduse In-Car kaudu. Sellega saab kaardil otsida vabu laadimissambaid teie praeguse asukoha lähedal ja navigeerida nende juurde – samuti teavet saadavalolevate pistikutüüpide ja laadimiskiiruste kohta.

4.
Laadimispakette, laadimiskaarte ja ID. Charger-mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Impressum & Õigusalast).
Ühenduvus

We Connect ID. äpiga võrku ühendatud

Ühenduvus

We Connect ID. äpiga võrku ühendatud

We Connect ID., teie ID. äpp.
5
5.
Joonised võivad erineda

Laadige alla ID. pere mugavusvärskendus: We Connect ID. äpp on ühendus teie ID. Volkswageni ja kõige teie jaoks olulise vahel. See muudab teie nutitelefoni kaugjuhtimispuldiks, mille abil saate juhtida palju kasulikke sõidukifunktsioone. Nii on teil ID. alati silme all, isegi kui te parasjagu sees ei istu.

Kogu maailmas kasutavad veebiteenused rakendust We Connect ID jaoks 

We Connect ID jaoks laiendab teie digitaalseid võimalusi alates ID tarkvaraversioonist 3.0 koos intelligentsete igapäevaste abilistega, mis ühendavad teid teie sõiduki ja rohke kasuliku teabega.

We Connect ID jaoks

Laias valikus võrguteenuseid teie ID-le lisamugavuse andmiseks nagu teile on juba teada oma nutikodu lahenduste põhjal. Siin näete, milliseid teenuseid saate alates ID tarkvaraversioonist 3.0 oma sõidukis kasutada.

ID tarkvara 3.0.

Tarkvarauuendused hoiavad teie ID seisundi ajakohasena ja võimaldavad võtta kasutusele järjest uuemaid teenuseid. Nende hulka kuuluvad ka rakenduse We Connect ID jaoks laiendatud veebiteenused, mida teile pakutakse alates ID tarkvaraversioonist 3.0. 

Lihtsalt registreeruge ja hakake peale

We Connect Starti kiiret aktiveerimist ja digiteenuste kasutamist autos ja nutitelefonis selgitame siin.

--:--

Nõuanded

We Connect ID. KKK 

Peale selle saate aktiveerimisjuhendi PDF-ina alla laadida.

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Kontakt

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 800 - 011 20 06 (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Te võite saata ka e-kirja:
weconnect-support@volkswagen.deAva meililink

Teile võib huvi pakkuda ka see

Teile võib huvi pakkuda ka see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connect Starti teenuste kasutamiseks on teil vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning te peate We Connect Starti oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connect Starti leping. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et sõiduk registreerida We Connect ID kaudu. Äpi (saadaval App Store'is ja Google Play poes) registreerimiseks ja We Connect Starti teenuste kasutamiseks kokkulepitud tasuta kasutusajaks. We Connect Starti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamisel. Veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-kuumkoha funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud). Tasuta We Connect ID kasutamine. Äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOSi või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib erineda sõltuvalt varustusest, sõidukist ja riigist. Neid teenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
3.
Hääljuhtimise eelduseks on 2- või 3-tsooniline kliimaseade. Sidus-hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa, inglise (UK ja US), prantsuse, itaalia, hollandi, poola, portugali, rootsi, hispaania ja tšehhi.