Ühendage oma ID. võrku We Connect Starti abil
1,2,3
2.
ID.3: Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 16,3–14,9; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõidukite jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

We Connect Start - viib teid väiksema närvikuluga sihtkohta

Nutikas ühendus teie Volkswagen ID.-ga 

Kas sõidate ID. seeria mudeliga? Siis saate teel viibida mitte ainult täiselektriliselt, vaid sõidu ajal nautida ka võrguühendust: We Connect Starti sidusteenused ID. mudelitele ID. tarkvara versiooniga 3.0 annavad teile pardal kasutamiseks digitaalsed abilised, mis pakuvad Volkswageni äpi abil ajakohast teavet laadimishalduse või liikluse ning valitud funktsioonide kohta.

Uuendusega vähemalt ID. tarkvara versioonile 3.0 saate laiendada oma ühenduvuspakkumist We Connecti teenustega oma ID. jaoks. Teie ID. poolt toetatavaid sidusteenuseid saate kontrollida ühilduvuskontrolli abilAva väline link.

Teie eeliste ülevaade:

  • Võrguühendusega ja internetiga ühendatav
  • Juurdepääs paljudele sõiduki funktsioonidele võimalik Volkswageni äpi kaudu

Stardiks valmis koos teiega

Kas soovite vaadata oma ID. mudeli jääksõiduulatust? Oma nutitelefoniga on teil Volkswageni äpi abil ja ID. olemasoleva internetiühenduse korral alati ülevaade aku laetustasemest ja sõiduulatusest ning te saate kontrollida, kas laadimiskaabel on ühendatud. Kui on, saate laadimise käivitada ja peatada diivanilt. Sisestage selleks oma äppi vaid väljasõiduaeg ning igal hommikul ootab teid ees täis laaditud ID. 

We Charge

We Charge - Laadimine on lihtne

Rakendusega We Charge saate oma ID-d veelgi hõlpsamini laadida. Kodus elektrivõrku ühendatud seinakarbi kaudu ja liikvel olles Euroopa ühe suurima ja kiiremini kasvava laadimisvõrgu abil avalikes laadimispunktides. Eriti praktiline on see otse teie ID infotainment-süsteemi integreeritud rakenduse In-Car kaudu. Sellega saab kaardil otsida vabu laadimissambaid teie praeguse asukoha lähedal ja navigeerida nende juurde – samuti teavet saadavalolevate pistikutüüpide ja laadimiskiiruste kohta.

5.
Laadimispakette, laadimiskaarte ja ID. Charger-mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Impressum & Õigusalast).
Ühenduvus

Ühenduses Volkswageni äpiga

Ühenduvus

Ühenduses Volkswageni äpiga

Volkswageni äpp - teie ID. digitaalne kaaslane.

Laadige alla mugavusvärskendus ID. seeria jaoks: Volkswageni äpp on ühendus teie Volkswageni ID. ja kõige teie jaoks olulise vahel. See muudab teie nutitelefoni kaugjuhtimispuldiks, mille abil saate juhtida palju kasulikke sõidukifunktsioone. Nii on teil ID. alati silme all, isegi kui te parasjagu sees ei istu.

Kogu maailmas kasutavad sidusteenused VW Connecti või We Connecti teie ID. jaoks.

VW Connect või We Connect teie ID. jaoks laiendab teie digitaalseid võimalusi alates ID. tarkvaraversioonist 3.0 koos intelligentsete igapäevaste abilistega, mis ühendavad teid teie sõiduki ja rohke kasuliku teabega.

VW Connect ja We Connect teie ID. jaoks. 

Laias valikus võrguteenuseid teie ID-le lisamugavuse andmiseks nagu teile on juba teada oma nutikodu lahenduste põhjal. Siin näete, milliseid teenuseid saate alates ID tarkvaraversioonist 3.0 oma sõidukis kasutada.

ID. tarkvaravärskendused

Tarkvarauuendused hoiavad teie ID seisundi ajakohasena ja võimaldavad võtta kasutusele järjest uuemaid teenuseid. Nende hulka kuuluvad ka rakenduse We Connect ID jaoks laiendatud veebiteenused, mida teile pakutakse alates ID tarkvaraversioonist 3.0. 

Lihtsalt registreeruge ja hakake peale

We Connect Starti kiiret aktiveerimist ja digiteenuste kasutamist autos ja nutitelefonis selgitame siin.

Nõuanded

We Connect ID. KKK 

Teile võib huvi pakkuda ka see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada We Connect Starti digitaalseid teenuseid. We Connect Starti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida oma kasutajanime ja parooliga sisse. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi We Connect Starti leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net. We Connect Starti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG. Tasuta Volkswageni äpi kasutamiseks on vajalik sobiva iOSi või Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefon ning andmesidevõimalusega SIM-kaart koos olemasoleva või eraldi sõlmitud mobiiltelefonilepinguga teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vahel. Pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib sõltuvalt riigist erineda. Neid teenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt. 
3.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

4.
Hääljuhtimise eelduseks on 2- või 3-tsooniline kliimaseade. Sidus-hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa, taani, inglise (UK ja US), prantsuse, itaalia, hollandi, norra, poola, portugali, rootsi, hispaania ja tšehhi. Keel, millega te hääljuhtimisega suhelda saate, sõltub teie infotainment-süsteemi valitud keelest.
7.
Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi digitaalseid teenuseid. VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. tootepere jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot peate oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net.    Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi või VW Connecti / VW Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult äpi Volkswagen“ kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide We Connect ja We Connect Plus või VW Connect ja VW Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.