Teave juriidiliste küsimuste kohta ja ajakohane klienditeave, näiteks tarkvarauuenduste kohta.

Ringlussevõtt ja tagastamine Volkswagenis

Ka suurepäraseim sõiduki tööiga peab ühel päeval lõppema. Selle toormaterjalide allika kasutamise, kasutuselt kõrvaldatud sõidukite, akude ning elektri- ja elektroonikaseadmeromude tasuta tagastamise õiguslike tingimuste kohta leiate siit.

ID. software’i uuendused

ID. software’i uuendused

A VW service employee hands over the key of the VW ID.3 to his customer

Siit leiate kogu vajaliku teabe ID. sõidukiperekonna tarkvarauuenduste ja nende tegemise kohta. Mõned uuendused saab teha juhtmevabalt, teised nõuavad töökoja külastamist. Nautige uusi ja täiustatud funktsioone ning hoidke oma sõiduk ajakohasena.

  • The Volkswagen logo at a Volkswagen dealership

    Teave diiselautode juhtumi kohta

    Uurige lisa diiselautode juhtumi kohta ja vaadake VIN-koodi kontrolli abil, kas see puudutab ka teie Volkswagenit. Sisestage lihtsalt oma sõiduki identifitseerimisnumber (VIN-kood) ja leidke õige kontaktisik.

  • View out of a moving car on a road in the mountains

    Teave praeguste maagaasiautode tagasikutsumiskampaaniate kohta

    Siin leheküljel sisaldub kogu vajalik teave maagaasiautode tagasikutsumiskampaaniate kohta. Samuti saate kontrollida sõiduki identifitseerimisnumbri (VIN-koodi) abil, kas need puudutavad teie sõidukit.

Oluline teave hädaolukorras

Õnnetuse korral on vaja kiiret ja eelkõige täpset reageerimist. Seepärast pakume esmareageerijatele niinimetatud päästeandmete lehti. Need teevad kokkuvõtte kogu olulisest teabest, näiteks erinevate ohutuse seisukohalt oluliste komponentide asukohast, ning neid saab mudelite ülevaadete alt hõlpsasti alla laadida.

A VW emergency vehicle on a mountain road