Punase VW ID.4 GTX tagantvaade, selle ees ületavad kaks inimest tänavat
2

Kõik teenused teie ID jaoks. Mudelid

1.
ID.4 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,2-15,8; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Kõik teenused teie ID jaoks. Mudelid

Tänu rakendustele We Connect ja We Connect Plus saate oma ID-s kasutada tervet rida kasulikke veebiteenuseid, mis teid abistavad ja pakuvad teile meelelahutust. Siin näete meie digitaalseid pakkumisi ja vastavaid kasutuseeldusi ühe pilguga.

We Connecti ja We Connect Plusi pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib olla olenevalt riigist erinev ning sõltub sõiduki mudelist, mudeliaastast ja varustusest. Lisateavet teile saadaolevate teenuste kohta saate oma kliendialast myVolkswagenAva väline link või oma We Connecti ID rakendusest.

Põhifunktsioonid teie ID-s. 

Sellised põhifunktsioonid nagu hädaabikõne teenus või digitaalne logiraamat on teie ID jaoks saadaval kohe algusest peale ilma registreerimiseta. Aktualiseerimiseks on vajalik eraldi We Connecti lepingu sõlmimine.

We Connect – teie sissepääs veebiteenuste kasutamise juurde

We Connect on otseühendus teie ID-ga, mis toetab teid igapäevaelus paljude digiteenustega ja on teile pärast ühekordset aktiveerimist tasuta kättesaadavad. 

Nende tasuta teenuste kasutamiseks tuleb sõlmida Volkswagen AG-ga eraldi We Connecti leping.

Teenus

Aktiveerimine

Tehn. eeldused

Hädaabikõne (sh andmed)

We Connect

Tarnimine tehasest vähemalt ID tarkvaraversiooniga 3.0.

Sõiduki olek (sh uksed ja tuled)

We Connect

-

Parkimiskoht

We Connect

-

Isikupärastamine

We Connect

Tarnimine tehasest vähemalt ID tarkvaraversiooniga 3.0, funktsioonide ulatus sõltub erinevatest erivarustustest

Temperatuurisuunised

We Connect

Sõltub aku suurusest1)

Veebipõhised uuendused

We Connect

-

WLAN-pääsupunkt

We Connect

Vajab täiendavat andmemahtu (nutitelefoni lõastamise või Cubic Telecomi kaudu)

Aktiveerimine

We Connect

Tehn. eeldused

Tarnimine tehasest vähemalt ID tarkvaraversiooniga 3.0.

1) Kasutatavus sõltub sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. Lisateavet saate oma Volkswageni partnerilt või klienditoelt

Joonis näitab uusimat müügivalikut.

We Connect Plus – terve veebiteenuste maailm

We Connect Plusi aktiveerimine laiendab teie ID digitaalset valikut muude kasulike teenuste võrra – alates intelligentsest navigeerimisest kuni kaugjuurdepääsu funktsioonideni nutitelefoni kaudu.

Nende teenuste kasutamiseks tuleb sõlmida Volkswagen AG-ga eraldi We Connect Plusi leping. We Connect Plusi hankimiseks on teil pärast sõiduki kättesaamist aega 90 päeva. Selle aja jooksul peate sõiduki registreerima veebilehel www.myvolkswagen.netAva väline link või rakenduses We Connect ID. Siis saate teenuseid nautida kogu tasuta esmakasutusperioodi jooksul

Teenus

Kategooria

Aktiveerimine

Tehn. eeldused

Väljasõiduajad

Sõidukifunktsioonid

We Connect Plus

-

Kliimaseade

Sõidukifunktsioonid

We Connect Plus

-

Laadimine

Sõidukifunktsioonid

We Connect Plus

-

Sidus-hääljuhtimine1)

Infotainment

We Connect Plus

-

Veebiraadio2)

Infotainment

We Connect Plus

-

Sidus-liiklusteave

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Veebipõhine marsruudiarvutus

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Kaardi sidus-värskendamine

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Parkimiskohad

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Sihtkohtade sidusimport

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Erisihtkohtade veebiotsing

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Laadimisjaamad

Navigeerimine

We Connect Plus

Navigeerimisfunktsioon

Kategooria

Sõidukifunktsioonid

Aktiveerimine

We Connect Plus

Tehn. eeldused

-

1) (Sidusrežiimis) hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa, taani, inglise (UK ja US), prantsuse, itaalia, hollandi, norra, poola, portugali, rootsi, hispaania ja tšehhi.

2) We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. WLAN-pääsupunkti kasutamiseks saab peakasutaja osta väliselt mobiilsidepartnerilt Cubic Telecom tasulisi andmepakette. Nende pakettide mahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad võrgulevi piires paljudes Euroopa riikides. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on WLAN-pääsupunkti kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-pääsupunkti funktsioon. Sellisel juhul on vastav teenusefunktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse osutaja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud). 

Joonis näitab uusimat müügivalikut.

We Connect ID. Rakenduse allalaadimine
3,4
3.
Joonised võivad erineda
4.
ID.3 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,5-12,9; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.3 Pro S (4 & 5-ukseline): Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,7-13,1; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

We Connect ID rakenduse allalaadimine – nutikas ühendus

Hankige oma nutitelefonile ühendus ID-ga. Rakenduse We Connect ID allalaadimiseks. Lingid rakenduse hankimise kohtade juurde:

Teid võib veel huvitada see

Viige digitaalsed võimalused oma ID mudelis uuele tasemele.

Kasutage sidus-navigeerimist, et sõita veelgi ettenägelikumalt.

Vastused kõige sagedamatele küsimustele meie mobiilsete sidusteenuste kohta leiate siit.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

2.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.