2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Sikuddatņu Politika.

SISSEJUHATUS

Volkswagen teevad jõupingutusi, et suurendada teie usaldust meie vastu ja selle vastu, kuidas me töötleme teie isikuandmeid. Seetõttu soovime teavitada teid küpsiste ja muude sarnaste tehnoloogiliste vahendite kasutamisest. Selgitame seda põhjalikumalt nendes põhimõtetes.

Küpsised on väikesed andmefailid, mis laaditakse teie seadmesse, mida te kasutate meie veebisaidi vaatamiseks. Need failid võimaldavad meil muu hulgas tunda ära teie veebilehitseja. Küpsised annavad meile teatavat teavet, mis võimaldab teid otseselt tuvastada, näiteks teie nime ja aadressi.

Kasutame ka muid sarnaseid tehnoloogilisi vahendeid, näiteks veebimajakaid/pikselmärke. Kui selles dokumendis viidatakse küpsistele, peetakse silmas ka nimetatud tehnoloogilisi vahendeid.

Kasutame oma veebisaitidel küpsiseid ja lubame kolmandatel isikutel, kellega teeme koostööd, meie veebisaitidel küpsiseid kasutada järgmistel eesmärkidel.

Veebisaitide kättesaadavaks tegemine ja teie järgi kohandamine

Kasutame küpsiseid selleks, et teha oma veebisaidid teile kättesaadavaks ja neid teie järgi kohandada, näiteks hankides teavet selle kohta, milliseid veebisaite te kasutate ja kui kiire on teie võrguühendus.

Teenuste analüüs ja arendus

Kasutame küpsiseid selleks, et analüüsida, kui palju kasutajaid meil on ja kas meie veebisaiti on vaadatud sama arvuti kaudu, samuti selleks, et saada teada, kuidas kasutajad meie veebisaidil navigeerivad. Kasutame seda teavet oma teenuste edasiarendamiseks ja täiustamiseks.

Reklaam

Meie ja meie koostööpartneritest kolmandad isikud kasutame küpsiseid reklaamimiseks ning turusegmentide ja sihtrühmade suurendamiseks. Tänu küpsistele näeme, milliseid veebisaite te vaatasite enne meie veebisaidi kasutamist ning kas te nägite mingit reklaami või klõpsasite sellel. Selle teabe abil saame otsustada, milliseid reklaame näidata, kui teie meie veebisaiti kasutate.

Ülevaate salvestatud küpsistest leiate oma veebilehitseja sätetest ja te saate kustutada kõik soovimatud küpsised. Siin saate tavaliselt ka täpsustada, kas te nõustute kasutatavate veebisaitide ja nendega seotud kolmandate isikute küpsiste salvestamisega, ning vajaduse korral, kas te soovite iga kord enne küpsiste salvestamist saada sellekohase hoiatuse. Teie veebilehitseja salvestab küpsised üldjuhul ühte teie arvuti kõvakettal asuvasse kausta, kus te saate küpsiste sisuga põhjalikumalt tutvuda.

Märkus. Kui te keelate küpsised, ei pruugi meie veebisait kavandatud kujul toimida.    

Kui te soovite piirata reklaamijatele antavaid andmeid, saate eri reklaamivate esinduste kaudu alla laadida reklaamidest loobumise küpsise või kasutada selleks oma lahendusi, näiteks veebisaiti youronlinechoices.com. Seda tuleb teha iga üksuse ja veebilehitseja kohta. Inaktiveerimislink on toodud punktis 6, mis sisaldab ülevaadet küpsiste kohta.

Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, võtke meiega ühendust importija klienditeeninduskeskuse kaudu.