VW T-Roc R-Line in white in front of a building, front and side visible

Uus T-Roc
Enesekindlana sündinud

Hind alates
28 125€ koos KM-ga
Pagasiruumi mahutavus
445liitrit
Mootori võimsus
110-221kW (150-300 hj)
Kütusekulu
4,2-8,9l/100 km

Uus enesekindluse vorm

Uus T-Roc õhkab enesekindlust ja rõhutab oma tugevat isiksust mudeli teravdatud väliskujunduse, kvaliteedi- ja interjööridisaini uue taseme ning täiustatud tehniliste omadustega.

Jõud tuleb seestpoolt

Valge VW T-Roc R-Line sõidab dünaamiliselt üle ristmiku, vaade küljelt

Tugev iseloom uute elementidega

Joonis näitab, kuidas Travel Assist T-Rocis töötab.

Teie abivalmis reisikaaslane

--:--

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Välisvarustus ja interjöör

Ajatut musta värvi stiilsed aktsendid

Rõhutage uue T-Roci sportlikku ja ekspressiivset välimust varustuse tipphetkedega, mis annavad välisilmele veelgi rohkem isikupära ning interjöörile veelgi eksklusiivsema õhkkonna. Lisavarustuse hulka kuuluvad mustad küljepeeglikorpused, süsinikkiu välimusega kleebised C-piilaritel ja 18-tollised musta värvi valuveljed Grange Hill. Disainipakett „Black Style“ pakub seda ja paljutki veel. 

Ühenduvus ning info- ja meelelahutussüsteem

Hoidke pilk kõige tähtsamal: teel

Põhivarustusse kuuluv digitaalne näidikupaneel võtab uues T-Rocis kogu teile olulise teabe kokku meeldiva graafika abil oma 20,3 cm (8-tollise) diagonaaliga värviekraanil. Multifunktsionaalse rooli abil saate seega sõidu ajal mugavalt juhtida näidikupaneelil erinevaid funktsioone, nagu heli, telefon või juhiabisüsteemid. Lisavarustusena saate oma T-Rocile paigaldada ka digitaalse näidikupaneeli Pro1. 10,25-tollise kõrge eraldusvõimega ekraaniga pakub see laia valikut võimalusi isikupäraseks seadistamiseks ja lisakuvadeks, näiteks navigatsioonikaardi kuvamine otse rooli taga.

1 Põhivarustuses alates mudelist T-Roc Style.

IQ.DRIVE ja tehnoloogia

IQ.DRIVE – meie juhiabisüsteemid

IQ.DRIVE – meie juhiabisüsteemid

Vyras atsirėmęs į balto šalia šaligatvio stovinčio T-Roc bagažinės dangtį.

Uus T-Roc saabub kohale, põhivarustusena kaasas reahoidmisabiline Lane Assist. Samuti on alati kaasas lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist, mis tunneb ära jalakäijad ja sõidukid ning suudab hädaolukorras automaatselt pidurdada, et vähendada õnnetuse raskusastet või – ideaaljuhul – õnnetus hoopiski ära hoida.1 Soovi korral saab uue T-Roci varustada täiendavate juhiabisüsteemidega, näiteks „IQ.DRIVE Travel Assist“.²

1 Süsteemi võimaluste ulatuses
2 Süsteemi võimaluste ulatuses. Juht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemidelt kontrolli üle võtma ega vabane sõiduki ohutu juhtimise kohustusest

Veel üks tipphetk: intelligentne valgustus

Olenemata sellest, kas olete liikvel päeval, öösel või halva ilmaga – alates T-Roc Style’i varustusastmest lisavarustuses olevad IQ.LIGHT LED-maatriksesituled tagavad parema nähtavuse. Dünaamiline kaugtuleregulaator Dynamic Light Assist aitab prognoosivalt valgustada kurvilisi teid ja tagab, et vastutulevat liiklust ei pimestata isegi aktiveeritud kaugtulede korral1 – kõrgtehnoloogilise valgustussüsteemi individuaalsed LED-segmendid garanteerivad parema valgusjaotuse, lülitades neid sõiduolukorrast sõltuvalt eraldi sisse ja välja. See suurendab nii teie enda kui ka teiste liiklejate ohutust.

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.1

1 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.