App-Connect. Nii saate oma äpid autosse tuua.
1

App-Connect. Nii saate oma äpid autosse tuua.

Kas soovite oma nutitelefoni rakendusi turvaliselt ja mugavalt sõidukis kasutada? App-Connect1 võimaldab teil kasutada valitud äppe ja sisu mugavalt otse teie Volkswagenis.

See toimib nii

Teie nutitelefoni äpid kantakse üle Infotainment-süsteemi ekraanile ja neid saab mugavalt ja ülevaatlikult kasutada teie vaateväljas. Nii on väga lihtne näiteks muusikale, uudistele, kaartidele või audioraamatutele ligi pääseda. Volkswagen pakub kahte liidest nutitelefonide ühendamiseks paljude võimalustega: Apple CarPlay ja Google´i Android Auto. Kasutamine on juhtmevaba ühendusvõimaluse kaudu navigatsioonisüsteemide „Discover Media“ ja „Discover Pro“ ning "Ready 2 Discover" jaoks eriti mugav. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe.

Volkswagen AG võimaldab teil kasutada Apple CarPlayd ja Android Autot, kuid mõlema tehnoloogia riigipõhise kättesaadavuse eest vastutavad Apple ja Google.

--:--

Teie App-Connecti ühendamisvõimalused

Apple CarPlay

Apple CarPlay™

Apple'i CarPlay abil juhite sõidu ajal oma iPhone’is valitud rakendusi. VW Connecti ja We Connecti jaoks ettevalmistatud sõidukid võivad olla ka juhtmevabad. Seejuures on äppide kasutamine sama lihtne nagu iPhone’is endas. Telefon, uudised, muusika – kõik vaid nupuvajutuse kaugusel. Soovi korral saate süsteemi juhtida isegi häälega. Lisateavet saate otse Apple'ilt.

Android Auto

Android Auto

Google’i Android Auto abil saate nutitelefonis sõidu ajal juhtida sobivaid rakendusi. VW Connecti ja We Connecti jaoks ettevalmistatud sõidukid võivad olla ka juhtmevabad. Ja Google Voice'iga saate kõike juhtida häälkäsklusega. Lisateavet saate otse Google’ilt.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.

Saadaval ainult ühenduses raadiotega „Composition“, „Composition Colour“, „Composition Media“ ja "Ready 2 Discover" või navigatsioonisüsteemidega "Discover Media", "Discover Pro" ja "Discover Pro Max".  App-Connect võimaldab põhimõtteliselt Apple CarPlay ja Android Auto tehnoloogiate kasutamist. Mõlema tehnoloogia eest vastutavad Apple ja Google, mis tähendab, et Volkswagen AG ei saa mõjutada Apple CarPlay ja Android Auto riigispetsiifilist kättesaadavust ning seetõttu võib vastava tehnoloogia kättesaadavus riigiti erineda. Apple CarPlay kättesaadavus on leitav aadressilt https://www.apple.com/ee/iphone/#apple-carplay ja Android Auto kättesaadavus aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/. Funktsioonid võivad lepingu kestuse jooksul sisuliselt muutuda või need võidakse lõpetada. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. Palun arvestage seoses sellega ka, et mõned äpid ei ole kõigi kahe tehnoloogia jaoks saadaval.

Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay puhul aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto puhul aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/. Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk. Android Auto on Google LLC. kaubamärk.

2.
Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi digitaalseid teenuseid. VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. tootepere jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot peate oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net.    Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi või VW Connecti / VW Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult äpi Volkswagen“ kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide We Connect ja We Connect Plus või VW Connect ja VW Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta. 
4.
Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi.