VW ID.4 GTX in Rot, Front sichtbar, Frau steigt aus
1,2,3
2.
ID.5 GTX: Kombineeritud energiakulu: 18,6–16,2 kWh/100 km; kombineeritud CO2-heitmed: 0 g/km; CO₂ klass: A. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Maailm täis võrku ühendatud võimalusi ID. mudelitele

Tere tulemast veebiteenuste juurde teie ID jaoks

VW Connect või We Connect tähendab koduteel liiklusummikute vältimist tänu sidus-liiklusteabele. Salongi eelsoojendamine hommikusöögi ajal, uute lemmikjaamade avastamine sõidukis oleva veebiraadio abil ja taskuhäälingusaadete kuulamine. Lühidalt: Me toome digitaalsed võimalused teie ID. jaoks uuele tasemele. Tänu paljudele nutikatele argipäevaabilistele, mis on teie jaoks varustusest sõltuvalt saadaval alates ID. tarkvarast 3.0 We Connectiga ja alates ID. tarkvarast 4.0 VW Connectiga.1 Volkswageni äpiga saate vaevata ühendada oma sõiduki oma nutitelefoniga ja saate juurdepääsu teatud sõiduki funktsioonidele ja sõiduki olekule - isegi kui te ei viibi oma Volkswagenis.

Kas teie ID. mudel on ette valmistatud VW Connecti/VW Connect Plusi või We Connecti/We Connect Plusi kasutamiseks, saate kohe siin teada meie ühilduvuskontrolli abil.Ava väline link

Naine seisab Volkswagen ID kõrval.

Kõik sidusteenused teie ID. jaoks ülevaatlikult

Igal kangelasel on oma abilised. VW Connecti või We Connecti sidusteenustega on teie ID. jaoks neid kohe terve hulk. Uurige, millised teenused sobivad kõige paremini teie igapäevaellu ja millised eeldused peavad olema täidetud. Siin näete ülevaadet kõigist teenustest ja valikutest oma ID. jaoks.

Inimene istub Volkswagenis ja kasutab Volkswageni äppi mobiiltelefonis

Nii aktiveerite VW Connecti või We Connecti oma ID. jaoks.

Siin saate teada, kuidas aktiveerida oma mobiilseid sidusteenuseid teie ID. jaoks Volkswageni äpi kaudu.

Mees istub kodus ja vaatab tahvelarvutit

Registreeruge nüüd ja kasutage eeliseid

Oma sõiduki ühendamiseks VW Connecti ja We Connecti teenustega teie ID. jaoks peate logima sisse oma Volkswagen ID kasutajakontoga. Selleks kasutage lihtsalt allolevat linki ja seejärel klõpsake "Sisselogimine või registreerumine".

Volkswageni äpid

Volkswageni äpp - teie Volkswageni digitaalne kaaslane

Volkswageni äpid

Volkswageni äpp - teie Volkswageni digitaalne kaaslane

Inimene seisab Volkswageni kõrval ja kasutab Volkswageni äppi mobiiltelefonis
4,5
4.
ID.5 Pro: Kombineeritud energiakulu: 18,0–15,5 kWh/100 km; kombineeritud CO2-heitmed: 0 g/km; CO₂ klass: A. Maksimaalnesõiduulatus*: kombineeritult 567 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest. *Infotainment-paketiga ID.5 Pro parima sõiduulatusega varustusvariandis 77,0 kWh aku netoenergiasisaldusega rullikstendil tuvastatud sõiduulatus Tegelikud sõiduulatuse väärtused võivad sõltuvalt varustusest erineda. Tegelik jääkläbisõit kaldub praktikas kõrvale mh olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast, topograafiast ning aku vananemis- ja kulumisprotsessist.

Volkswageni äpp ühendab VW Connecti, We Connecti ja Car-Neti ulatusliku ühenduvuspakkumise. See pakub teile ülevaatlikult kõiki olulisi funktsioone ja teenuseid ning pakub veelgi enam mugavust. Lihtsalt laadige see nüüd alla.

Külgvaates on näha valge VW ID.3, naine läheneb autole, logo projektsioon on fookuses
6
6.
ID.3 Pro: Kombineeritud energiakulu: 16,2–14,9 kWh/100 km; kombineeritud CO2-heitmed: 0 g/km; CO2 klass: A. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

We Connect Start - ühenduvus ID. mudelitele ID. tarkvaraga 2.4 või vanema versiooniga

Kui teie mudelil on vähemalt ID. tarkvara versiooniga 3.0, saate rakenduse We Connect Start kaudu kasutada sidus-liiklusteavet, meelahutusfunktsioone ja kaugfunktsioone. Sest We Connect Starti7 pakkumine ühendab teid teie ID.-ga ja annab palju kasulikke eeliseid. Teie ID. poolt tegelikult kasutatava tarkvaraversiooni saate teada niiviisi:
Avage oma ID. Infotainment-süsteemis menüüpunkt „Seadistamine“. Lõpuks navigeerige menüüpunkti „Süsteemiteave“ juurde. Teie ID. tarkvara versiooni näidatakse lõigus „ID. tarkvara“.

In-Car Shop’i lisafunktsioonid

Teie ID. on tõhusalt võrgustatud. Saate kasulikud digitooted otse oma autosse alla laadida ja aktiveerida või olemasolevaid lepinguid pikendada. Volkswagen Connecti poesAva väline link ja In-Cari poes, otse oma Infotainment-süsteemis näidatakse kõiki teie ID.-le sobivaid tooteid. Kui tegemist on kohustusliku teenusega, on aktiveerimine võimalik kohe pärast makse laekumist. Kontrollige lihtsalt andmeid ja makseteavet ning vormistage tellimus. Uus funktsioon on teie uue elektriauto järgmisel käivitamisel veebiühenduse kaudu kohe kättesaadav.

--:--

Upgrades – teie Volkswagen õpib kogu aeg

VW Connecti või We Connecti kliendina toote te omale uuenduste8 abil ka pärast auto ostmist väga hõlpsalt täiendavaid sõiduki funktsioone pardale.

Märkus: saadaval ID. mudelitele, millel on olemas tehases paigaldatud ID. tarkvara 3.1 või uuem.

VW Connect und We Connect für Ihren Volkswagen

Naine seisab Volkswageni ees ja naeratab

VW Connect ja We Connect – väga põnev ka mitte täielikult elektriliste Volkswagenite jaoks.

VW Connecti ja We Connectiga saate mitte täielikult elektriliste Volkswagenite puhul juhtida ja kasutada valitud sõidukifunktsioone ka nutitelefoni kaudu. Olekuteave ja liiklusteave peaaegu reaalajas, et saaksite päeva rahulikumalt veeta.

Teid võib veel huvitada see

Sidusteenused. Nii muudate Volkswageni võrgustatud autoks.

Ühilduvuskontroll. Siit saate esimese ülevaate sellest, millised mobiilsed sidusteenused on teie Volkswagenis saadaval. 

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi digitaalseid teenuseid. VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. tootepere jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot peate oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net.    Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi või VW Connecti / VW Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult äpi Volkswagen“ kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide We Connect ja We Connect Plus või VW Connect ja VW Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta. 
3.
Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi.
5.
Sõiduautode ja kergete tarbesõidukite ülemaailmse harmoneeritud testimismenetluse (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) kohaselt väljaselgitatud väärtused. Mudeli varustusvariantide laadimisvälpade vahemik saadakse rullkatsestendi mõõtmistest. Tegelik laadimisvälp kaldub praktikas kõrvale mh olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast, topograafiast ning aku vananemis- ja kulumisprotsessist.
7.
Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada We Connect Starti digitaalseid teenuseid. We Connect Starti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida oma kasutajanime ja parooliga sisse. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi We Connect Starti leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net. We Connect Starti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG. Tasuta Volkswageni äpi kasutamiseks on vajalik sobiva iOSi või Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefon ning andmesidevõimalusega SIM-kaart koos olemasoleva või eraldi sõlmitud mobiiltelefonilepinguga teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vahel. Pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib sõltuvalt riigist erineda. Neid teenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt. 
8.
Uuenduste ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat VW Connecti / We Connecti lepingut ja peakasutajana verifitseerimist, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava uuendamise jaoks nõutav tehniline funktsioon, riistvara ja tarkvara. Uuenduste saadavus võib sõltuda ka mudeliaastast ja tootmiskuupäevast. Vastavale sõidukile pakutavate uuendustega saab peakasutaja tutvuda Infotainment-süsteemi In-Cari poes või Volkswagen Connecti poes veebiaadressil connect-shop.volkswagen.com. Tasulisi artikleid saab osta In-Cari poest ja / või Volkswagen Connecti poest hetkel seal nähtavate ja saadavalolevate maksevahenditega. Uuendusfunktsioonide kättesaadavus võib veebipoes ja In-Cari poes erineda. Teie Volkswageni partner annab teile samuti meelsasti nõu uuendusfunktsioonide ja nende saadavuse osas. Ostetud ja aktiveeritud uuendused jäävad kogu aktiveerimisperioodiks ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.