VW ID.4 GTX in Rot, Front sichtbar, Frau steigt aus
1,2,3
2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3-16,8; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Maailm täis võrku ühendatud võimalusi ID. mudelitele

Tere tulemast veebiteenuste juurde teie ID jaoks

VW Connect või We Connect tähendab koduteel liiklusummikute vältimist tänu sidus-liiklusteabele. Salongi eelsoojendamine hommikusöögi ajal, uute lemmikjaamade avastamine sõidukis oleva veebiraadio abil ja taskuhäälingusaadete kuulamine. Lühidalt: Me toome digitaalsed võimalused teie ID. jaoks uuele tasemele. Tänu paljudele nutikatele argipäevaabilistele, mis on teie jaoks varustusest sõltuvalt saadaval alates ID. tarkvarast 3.0 We Connectiga ja alates ID. tarkvarast 4.0 VW Connectiga.1 Volkswageni äpiga saate vaevata ühendada oma sõiduki oma nutitelefoniga ja saate juurdepääsu teatud sõiduki funktsioonidele ja sõiduki olekule - isegi kui te ei viibi oma Volkswagenis.

Kas teie ID. mudel on ette valmistatud VW Connecti/VW Connect Plusi või We Connecti/We Connect Plusi kasutamiseks, saate kohe siin teada meie ühilduvuskontrolli abil.Ava väline link

Naine seisab Volkswagen ID kõrval.

Kõik sidusteenused teie ID. jaoks ülevaatlikult

Igal kangelasel on oma abilised. VW Connecti või We Connecti sidusteenustega on teie ID. jaoks neid kohe terve hulk. Uurige, millised teenused sobivad kõige paremini teie igapäevaellu ja millised eeldused peavad olema täidetud. Siin näete ülevaadet kõigist teenustest ja valikutest oma ID. jaoks.

Inimene istub Volkswagenis ja kasutab Volkswageni äppi mobiiltelefonis

Nii aktiveerite VW Connecti või We Connecti oma ID. jaoks.

Siin saate teada, kuidas aktiveerida oma mobiilseid sidusteenuseid teie ID. jaoks Volkswageni äpi kaudu.

Mees istub kodus ja vaatab tahvelarvutit

Registreeruge nüüd ja kasutage eeliseid

Oma sõiduki ühendamiseks VW Connecti ja We Connecti teenustega teie ID. jaoks peate logima sisse oma Volkswagen ID kasutajakontoga. Selleks kasutage lihtsalt allolevat linki ja seejärel klõpsake "Sisselogimine või registreerumine".

Volkswageni äpid

Volkswageni äpp - teie Volkswageni digitaalne kaaslane

Volkswageni äpid

Volkswageni äpp - teie Volkswageni digitaalne kaaslane

Inimene seisab Volkswageni kõrval ja kasutab Volkswageni äppi mobiiltelefonis
4,5
4.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,6-16,0; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Laadimisvälp: kombineeritult 545 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Volkswageni äpp ühendab VW Connecti, We Connecti ja Car-Neti ulatusliku ühenduvuspakkumise. See pakub teile ülevaatlikult kõiki olulisi funktsioone ja teenuseid ning pakub veelgi enam mugavust. Lihtsalt laadige see nüüd alla.

Külgvaates on näha valge VW ID.3, naine läheneb autole, logo projektsioon on fookuses
6
6.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 16,5-15,2; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõidukite jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

We Connect Start - ühenduvus ID. mudelitele ID. tarkvaraga 2.4 või vanema versiooniga

Kui teie mudelil on vähemalt ID. tarkvara versiooniga 3.0, saate rakenduse We Connect Start kaudu kasutada sidus-liiklusteavet, meelahutusfunktsioone ja kaugfunktsioone. Sest We Connect Starti7 pakkumine ühendab teid teie ID.-ga ja annab palju kasulikke eeliseid. Teie ID. poolt tegelikult kasutatava tarkvaraversiooni saate teada niiviisi:
Avage oma ID. Infotainment-süsteemis menüüpunkt „Seadistamine“. Lõpuks navigeerige menüüpunkti „Süsteemiteave“ juurde. Teie ID. tarkvara versiooni näidatakse lõigus „ID. tarkvara“.

In-Car Shop’i lisafunktsioonid

Teie ID. on tõhusalt võrgustatud. Saate kasulikud digitooted otse oma autosse alla laadida ja aktiveerida või olemasolevaid lepinguid pikendada. Volkswagen Connecti poesAva väline link ja In-Cari poes, otse oma Infotainment-süsteemis näidatakse kõiki teie ID.-le sobivaid tooteid. Kui tegemist on kohustusliku teenusega, on aktiveerimine võimalik kohe pärast makse laekumist. Kontrollige lihtsalt andmeid ja makseteavet ning vormistage tellimus. Uus funktsioon on teie uue elektriauto järgmisel käivitamisel veebiühenduse kaudu kohe kättesaadav.

--:--

Upgrades – teie Volkswagen õpib kogu aeg

VW Connecti või We Connecti kliendina toote te omale uuenduste8 abil ka pärast auto ostmist väga hõlpsalt täiendavaid sõiduki funktsioone pardale.

Märkus: saadaval ID. mudelitele, millel on olemas tehases paigaldatud ID. tarkvara 3.1 või uuem.

VW Connect und We Connect für Ihren Volkswagen

Naine seisab Volkswageni ees ja naeratab

VW Connect ja We Connect – väga põnev ka mitte täielikult elektriliste Volkswagenite jaoks.

VW Connecti ja We Connectiga saate mitte täielikult elektriliste Volkswagenite puhul juhtida ja kasutada valitud sõidukifunktsioone ka nutitelefoni kaudu. Olekuteave ja liiklusteave peaaegu reaalajas, et saaksite päeva rahulikumalt veeta.

Teid võib veel huvitada see

Sidusteenused. Nii muudate Volkswageni võrgustatud autoks.

Ühilduvuskontroll. Siit saate esimese ülevaate sellest, millised mobiilsed sidusteenused on teie Volkswagenis saadaval. 

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
VW Connecti ja VW Connect Plusi või We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi leping. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega sõiduki registreerimiseks veebilehel myvolkswagen.net või „Volkswageni“ äpis (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada VW Connect Plusi / We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisemal registreerumisel lüheneb esialgne kehtivusaeg. Täpset kehtivusaega saate vaadata aktiveerimise käigus või pärast aktiveerimist veebilehel myvolkswagen.net. Kui VW Connect Plusi / We Connect Plusi esialgne kehtivusaeg on lõppenud, saab seda tasu eest pikendada.    Mõningaid VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult „Volkswageni“ äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide VW Connect ja VW Connect Plus või We Connect ja We Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.   
3.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

5.
Sõiduautode ja kergete tarbesõidukite ülemaailmse harmoneeritud testimismenetluse (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) kohaselt väljaselgitatud väärtused. Mudeli varustusvariantide laadimisvälpade vahemik saadakse rullkatsestendi mõõtmistest. Tegelik laadimisvälp kaldub praktikas kõrvale mh olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast, topograafiast ning aku vananemis- ja kulumisprotsessist.
7.
We Connect Starti teenuste kasutamiseks on teil vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning te peate We Connect Starti oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connect Starti leping. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega sõiduki registreerimiseks  Volkswageni äpis (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada We Connect Starti teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. We Connect Starti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamisel. „Veebiraadio“ ja „WLAN-kuumkoht“ teenuste kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Teavet hindade ja toetatud riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on „veebiraadio“ ja „WLAN-kuumkoha“ teenuse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahelise olemasoleva või eraldi sõlmitava mobiilsidelepingu alusel ning ainult vastava mobiilsidevõrgu leviala piires. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud). Tasuta Volkswageni äpi kasutamiseks on vajalik sobiva iOS-i või Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefon ning andmesidevõimalusega SIM-kaart koos olemasoleva või eraldi sõlmitud mobiiltelefonilepinguga teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vahel.   Pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib erineda sõltuvalt varustusest, sõidukist ja riigist. Neid teenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Lisateavet saate aadressilt https://connect-shop.volkswagen.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
8.
Uuenduste ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat VW Connecti / We Connecti lepingut ja peakasutajana verifitseerimist, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava uuendamise jaoks nõutav tehniline funktsioon, riistvara ja tarkvara. Uuenduste saadavus võib sõltuda ka mudeliaastast ja tootmiskuupäevast. Vastavale sõidukile pakutavate uuendustega saab peakasutaja tutvuda Infotainment-süsteemi In-Cari poes või Volkswagen Connecti poes veebiaadressil connect-shop.volkswagen.com. Tasulisi artikleid saab osta In-Cari poest ja / või Volkswagen Connecti poest hetkel seal nähtavate ja saadavalolevate maksevahenditega. Uuendusfunktsioonide kättesaadavus võib veebipoes ja In-Cari poes erineda. Teie Volkswageni partner annab teile samuti meelsasti nõu uuendusfunktsioonide ja nende saadavuse osas. Ostetud ja aktiveeritud uuendused jäävad kogu aktiveerimisperioodiks ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.