Punane VW ID.5 GTX, näha on auto esiosa, naine väljub sõidukist
1,3

Maailm täis võrku ühendatud võimalusi
Volkswagen app

2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,2-16,9; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Tere tulemast veebiteenuste juurde teie ID jaoks

We Connect tähendab koduteel liiklusummikute vältimist tänu veebipõhisele liiklusteabele. Salongi eelsoojendamine hommikusöögi ajal, uute lemmikjaamade avastamine sõidukis oleva veebiraadio abil ja taskuhäälingusaadete kuulamine. Lühidalt: We Connect tõstab digitaalsed võimalused teie ID jaoks uuele tasemele. Tänu paljudele nutikatele argipäevaabilistele, mis on varustusest olenevalt teie ID jaoks saadaval alates tarkvaraversioonist 3.0 1

Selle kohta, kas teie ID mudel on ette valmistatud We Connecti ja We Connect Plusi kasutamiseks, saate kohe siin teavet meie ühilduvuskontrolli abilAva väline link.

Lõõgastunult sihtkohta

Optimeerige marsruuti ja sõiduaega veebipõhise kaardivärskenduste ja täpse peaaegu reaalajas liiklusteabega. Saatke navigatsioonisihtkohad rakenduse kaudu oma ID-sse. Veebipõhine erisihtkohtade otsing ei vii teid mitte ainult erisihtkohtadesse nagu vaatamisväärsuste või restoranide juurde, vaid pakub tänu suurele andmebaasile ka palju kasulikku teavet. Võite lasta endale näidata ka laadimisjaamu ja vabasid parkimiskohti. Teie mobiilne argipäev muutub sel viisil palju lihtsamaks. Ja lihtsalt palju paremaks.