Punane VW ID.5 GTX, näha on auto esiosa, naine väljub sõidukist
1,3

Maailm täis võrku ühendatud võimalusi
We Connect ID-le Mudelid

2.
ID.5 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,1-15,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

Tere tulemast veebiteenuste juurde teie ID jaoks

We Connect tähendab koduteel liiklusummikute vältimist tänu veebipõhisele liiklusteabele. Salongi eelsoojendamine hommikusöögi ajal, uute lemmikjaamade avastamine sõidukis oleva veebiraadio abil ja taskuhäälingusaadete kuulamine. Lühidalt: We Connect tõstab digitaalsed võimalused teie ID jaoks uuele tasemele. Tänu paljudele nutikatele argipäevaabilistele, mis on varustusest olenevalt teie ID jaoks saadaval alates tarkvaraversioonist 3.0 1

Selle kohta, kas teie ID mudel on ette valmistatud We Connecti ja We Connect Plusi kasutamiseks, saate kohe siin teavet meie ühilduvuskontrolli abilAva väline link.

Lõõgastunult sihtkohta

Optimeerige marsruuti ja sõiduaega veebipõhise kaardivärskenduste ja täpse peaaegu reaalajas liiklusteabega. Saatke navigatsioonisihtkohad rakenduse kaudu oma ID-sse. Veebipõhine erisihtkohtade otsing ei vii teid mitte ainult erisihtkohtadesse nagu vaatamisväärsuste või restoranide juurde, vaid pakub tänu suurele andmebaasile ka palju kasulikku teavet. Võite lasta endale näidata ka laadimisjaamu ja vabasid parkimiskohti. Teie mobiilne argipäev muutub sel viisil palju lihtsamaks. Ja lihtsalt palju paremaks.

Niiviisi aktiveerite rakenduse We Connect oma ID jaoks. 

Järgige meie aktiveerimise juhendit, et luua rakenduse We Connect ID abil ühendus oma ID-ga.

We Connect ID. Rakenduse allalaadimine
9,10
9.
Joonised võivad erineda
10.
ID.3 Pro Performance: Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,5-12,9; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++. ID.3 Pro S (4 & 5-ukseline): Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 13,7-13,1; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

We Connect ID. Rakenduse allalaadimine

Looge ühendus oma elektriautoga valitud kaugfunktsioonide, asjakohase sõidukiteabe ja laadimisteenuse We Charge abil. Skannige kood ja laadige rakendus otse oma nutitelefoni.

In-Car Shop’i lisafunktsioonid

Teie ID on tõhusalt võrgustatud. Saate kasulikud digitooted otse oma autosse alla laadida ja aktiveerida või olemasolevaid lepinguid pikendada. Veebipoes We Connect WebshopAva väline link ja poes In-Car Shop, otse oma infotainment-süsteemis näidatakse kõiki teie ID-le sobivaid tooteid. Kui tegemist on kohustusliku teenusega, on aktiveerimine võimalik kohe pärast makse laekumist. Kontrollige lihtsalt andmeid ja makseteavet ning vormistage tellimus. Uus funktsioon on teie uue elektriauto järgmisel käivitamisel veebiühenduse kaudu kohe kättesaadav.

Ühendatavus ID jaoks Mudelid ID tarkvaraga 2.4 või vanema versiooniga

Kui teie mudelil on vähemalt ID tarkvara versiooniga 3.0, saate rakenduse We Connect Start kaudu kasutada sidus-liiklusteavet, meelahutusfunktsioone ja kaugfunktsioone.

Külgvaates on näha valge VW ID.3, naine läheneb autole, logo projektsioon on fookuses

We Connect Start

Rakenduse We Connect Start11 pakkumine loob ühenduse ka teie ID-ga ja annab palju kasulikke eeliseid. Teie ID poolt tegelikult kasutatava tarkvaraversiooni saate teada niiviisi:
Avage oma ID infotainment-süsteemis menüüpunkt „Seadistamine“. Lõpuks navigeerige menüüpunkti „Süsteemiteave“ juurde. Teie ID tarkvara versiooni näidatakse lõigus „ID tarkvara“.

Teid võib veel huvitada see

Sellega muudate oma Volkswageni We Connecti abil ühendatud autoks.

Ühilduvuskontroll. Kontrollige, kas teie sõidukimudel ühildub We Connecti või Car-Netiga.

Vastused kõige sagedamatele küsimustele meie mobiilsete sidusteenuste kohta leiate siit.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
3.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.

6.
Sidus-hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa, taani, inglise (UK ja US), prantsuse, itaalia, hollandi, norra, poola, portugali, rootsi, hispaania ja tšehhi.
7.
We Connecti mobiilsed sidusteenused kasutavad 2G-/3G-/LTE-mobiilsidevõrke. Võrguteenuse pakkujad sulgevad need 2G-/3G-mobiilsidevõrgud järk-järgult alates 2020. Sellest hetkest alates võib mobiilsetes sidusteenustes esineda piiranguid.
8.
Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).
11.
We Connect Starti teenuste kasutamiseks on teil vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning te peate We Connect Starti oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi We Connect Starti leping. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et sõiduk registreerida We Connect ID kaudu. Äpi (saadaval App Store'is ja Google Play poes) registreerimiseks ja We Connect Starti teenuste kasutamiseks kokkulepitud tasuta kasutusajaks. We Connect Starti mobiilseid sidusteenuseid on võimalik kasutada tänu sisseehitatud internetiühendusele. Sellega seotud Euroopas kaasnevad andmesidekulud kannab võrgulevi raames Volkswagen AG, välja arvatud veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamisel. Veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt Cubic Telecom ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Teavet hindade ja toetatavate riikide kohta leiate aadressilt https://vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio ja WLAN-kuumkoha kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on mobiilse WLAN-kuumkoha funktsioon. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialal. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud). Tasuta We Connect ID kasutamine. Äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOSi või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.  Pakettides kirjeldatud teenuste saadavus võib erineda sõltuvalt varustusest, sõidukist ja riigist. Neid teenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Teavet mobiilsidehindade kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.