Talvejopes mees seisab lumisel maastikul ja vaatab oma nutitelefoni.
1

VW Connecti või We Connecti aktiveerimine ID. jaoks Mudelite aktiveerimine

Laske veebiteenustel end toetada enne sõitu, sõidu ajal ja pärast sõitu. Käime aktiveerimisprotsessi samm-sammult läbi.

Teie tee võrgustatud ID juurde. 

Palun arvestage, et kõigi funktsioonide täielikuks kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ja eraldi lepingut Volkswagen AG-ga mobiilsete sidusteenuste kasutamiseks.

--:--

Nii aktiveerite ja kasutate VW Connecti või We Connecti ID. jaoks.

Järgmine juhend viib teid samm-sammult läbi aktiveerimisprotsessi oma ID.-ga ühenduse loomiseks.

Aktiveerimisjuhendi allalaadimine

Inimene seisab Volkswageni kõrval ja kasutab Volkswageni äppi mobiiltelefonis
2,3,4,5
2.
Joonised võivad erineda
3.
ID.3: Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 16,3–14,9; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Laadimisvälp: kombineeritult 435–575 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Volkswageni äpi allalaadimine

Looge nutitelefoni abil ühendus oma elektriautoga valitud kaugfunktsioonide, asjakohase sõidukiteabe ja laadimisteenuse We Charge abil.

We Connect Starti abil rakenduste We Connect ja We Connect Plus juurde

Kui teie ID mudel on veebi kaudu uuendamise teel saanud tarkvaraversiooni 3.0, saate võtta We Connect Starti kasutusele We Connecti ja We Connect Plusi paljudest eelistest kasu saamiseks registreeruge oma infotainment-süsteemis põhikasutajaks ja seejärel aktiveerige poes In-Car-Shop vastavad paketid. 

Vaade VW ID.5 juhikohale Mees istub kõrvalistmel ja kasutab infotainment-süsteemi.
6
6.
ID.5 Pro: Kombineeritud energiakulu: 18,0–15,5 kWh/100 km; kombineeritud CO2-heitmed: 0 g/km; CO₂ klass: A. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Uue sõiduki ostmisel on teil võimalik tasuta pakutava esialgse lepingu kestuse jooksul kasutada VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi digitaalseid teenuseid. VW Connecti või VW Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. tootepere jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot peate oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Pärast Volkswagen ID kasutajakonto edukat loomist ja oma sõidukiga sidumist saate esialgse lepingu kestuse jooksul tasuta kasutada sõidukist, riigist, tarkvarast ja varustusest sõltuvaid digitaalseid teenuseid. Selleks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). Tasuta lepingu kestuse tegelik pikkus sõltub sellest, millal te digitaalsed teenused aktiveerite. Hiljemalt alates üheksakümnendast päevast pärast esialgset tarnimist hakkab tasuta pakutav esialgne lepingu kestus automaatselt vähenema. Oma vastava sõiduki täpset lepingu kestust saate näha myVolkswagenis www.myvolkswagen.net.    Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi või VW Connecti / VW Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult äpi Volkswagen“ kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide We Connect ja We Connect Plus või VW Connect ja VW Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta. 
4.
Sõiduautode ja kergete tarbesõidukite ülemaailmse harmoneeritud testimismenetluse (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) kohaselt väljaselgitatud väärtused. Mudeli varustusvariantide laadimisvälpade vahemik saadakse rullkatsestendi mõõtmistest. Tegelik laadimisvälp kaldub praktikas kõrvale mh olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast, topograafiast ning aku vananemis- ja kulumisprotsessist.
5.
Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi.