Mees hoiab laadimiskaarti laadimisposti ees.
2

Lihtsalt kõikjal voolu laadimine – We Charge’iga

We Charge on nutikas teenus, millega saate oma ID. mudelit Euroopas enam kui 300 000 laadimispunktis3 stressivabalt laadida.

Pakettide juurde

Mujal laadimine

1.
ID.5 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,1-15,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.

We Charge on nutikas teenus, millega saate oma ID. mudelit Euroopas enam kui 300 000 laadimispunktis3 stressivabalt laadida.

Pakettide juurde

Mujal laadimine

Lihtsalt mujal laadimine

Elektromobiilsus võib olla lihtne ja meeldiv – te tahate ju stressivabalt kõikjale jõuda. Lihtsalt avage We Connect ID. äpp ja leidke lähim laadimisjaam – ning juba saategi voolu laadida ja Volkswagen ID.-ga hinnasoodustusi koguda.

 • Tuhandete avalike laadimispunktide leidmine ja kasutamine
 • Kogu Euroopas voolu laadimine ainult ühe laadimiskaardiga
 • Leidke iga vajaduse jaoks õige We Charge’i pakett
 • Eksklusiivsed hinnasoodustused IONITY kiirlaadimisvõrgustiku jaoks

Nagu teile loodud: meie We Charge’i paketid

We Charge ühendab teid juba 0 € 4 eest kuus avalike laadimisjaamadega ja pakub eksklusiivseid hinnasoodustusi Volkswagen ID. jaoks. omanikele. We Charge Free, We Charge Go ja We Charge Plus on kolm laadimispaketti5,6,7, mis vastavad individuaalsetele vajadustele – alates harvast kasutajast kuni palju sõitjani.

Pakett

We Charge Free

Maksa ainult laetud elektri eest

 • AC: 0,10 €  4 / min
 • DC: 0,48 € / min
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 0 €
 • Lepingu kestus: 12 kuud

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 180 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Pakett

We Charge Go

Aeg-ajalt mujal laadimiseks

 • AC: 0,07 €  4 / min
 • DC: 0,34 € / min
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 2,99 € 7 / 5,99 €
 • Lepingu kestus: 12 kuud

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 180 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Pakett

We Charge Plus

Tihedale laadijale ja pikkadeks sõitudeks

 • AC: 0,06 €  4 / min
 • DC: 0,31 € / min
 • IONITY: 0,35 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 9,99 € 7 / 12,99 €
 • Lepingu kestus: 12 kuud

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 180 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code

We Charge äpis We Connect ID. Rakendus

Sellised funktsioonid nagu We Charge, on We Connect ID. äppi integreeritud. Saate otsida avalikke laadimisjaamu hõlpsalt äpi kaudu ning nende saadavust reaalajas kontrollida. Kulude täieliku läbipaistvuse huvides saate vaadata kõiki oma laadimisi. Isegi pakette ja laadimiskaardi haldamine on vaid ühe puudutuse kaugusel. Kas kõlab hästi? Siit pääsete äppi alla laadima. Või skannige QR-kood ja laadige äpp otse oma nutitelefoni.

We Charge In-Cari äpp

Lihtsalt hakkan sõitma ja lasen ennast otse lähima laadimisjaama juurde juhatada? Pole probleem. Over-the-air Update'iga saate oma We Charge'i äpi väga lihtsalt oma navigatsioonisüsteemiga ühendada. Nii saate We Charge'i kuval filtreerida laadimispunktid võimsuse ja saadavuse alusel ja ennast seejärel ilma navigatsioonirakendusest väljumata otse sihtkohta juhatada. Nii püsite kogu aeg võrgus ja leiate ühenduse kõikjalt. 

VW ID.5 GTX Cockpit. Karte mit IONITY Ladestation wird auf Display des Infotainment-Systems angezeigt
Laadimisjaama leidmine ja marsruudi planeerimine

Laadimisjaama leidmine ja marsruudi planeerimine

Meie otsingust leiate palju laadimisjaamu ja soovi korral saate need lisada sihtpunktina või vahepeatusena oma marsruudile. Meie marsruudi planeerijaga saab reise kavandada vastavalt avalikule laadimisvõrgule, võttes seejuures arvesse individuaalseid sätteid, näiteks aku laetuse taset marsruudil. Lisaks infole nagu aadressid, lahtiolekuajad ja operaatorid, kuvatakse ka pistikute tüübid ja autentimisvõimalused.

Korduma kippuvad küsimused

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Kontakt

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 0800-43347328Ava telefonilink (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4Ava telefonilink. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Te võite saata ka e-kirja:
wecharge-support@volkswagen.deAva meililink

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

2.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.

3.
Laadimispakette, laadimiskaarte ja ID. Chargeriga mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). 
4.
Kõik siin toodud hinnad sisaldavad õigusaktides kehtestatud käibemaksu.
5.
Kuvatavaid laadimispakette ja laadimiskaarti pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Nende pakettide kasutamiseks on vaja Volkswagen ID-d (VW-ID) ja Volkswagen We Connect ID. äppi. Kui te ei soovi oma VW-ID andmeid ettevõttele Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) edastada, saate veebilehel www.elli.eco sõlmida alternatiivse pakkumise, kuid sellele ei rakendu soodustingimused. Ka laadimiskaarte ja ID. Chargeriga mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
6.
Pakette We Charge Go ja We Charge Plus saab kasutada ainult Volkswagen ID. mudelitel.
7.
Die Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) pakub Volkswagen ID. mudelite omanikele lühikeseks ajaks We Charge'i laadimispakete kestusega 12 kuud ja soodsa kuutasuga (pakett „Go“ kuutasuga 2,99 € tavapärase 5,99 € asemel, pakett „Plus“ kuutasuga 9,99 € tavapärase 12,99 € asemel). Need soodsad laadimispaketid on seotud sõidukiga, st soodsa laadimispaketi saab ID. mudeliga sõlmida vaid ühe korra. Sellise lepingu sõlmimine ei pruugi kasutatud sõidukitega enam võimalik olla, kui esmaostja on Volkswagen ID. mudelile juba soooduspaketi lepingu sõlminud. Sõiduki identifitseerimine ja soodsa laadimistariifiga sidumiseks kontrollitakse vastava sõiduki identifitseerimisnumbrit (VIN).