ID.5 GTX
1
1.
ID.5 GTX: Kombineeritud energiakulu: 18,6–16,2 kWh/100 km; kombineeritud CO2-heitmed: 0 g/km; CO₂ klass: A. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Lihtsalt voolu laadimine – We Charge’iga

We Charge on nutikas teenus, millega saate oma ID. mudelit Euroopas enam kui 600 000 laadimispunktis stressivabalt laadida.

2.
Laadimispakette, laadimiskaarte ja ID. Charger-mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Impressum & Õigusalast).

Lihtsalt mujal laadimine

E-mobiilsus võib olla lihtne ja meeldiv – te tahate ju oma elektriautoga stressivabalt kõikjale jõuda. Lihtsalt avage Volkswageni äpp ja leidke lähim laadimisjaam – ning juba saategi voolu laadida ja We Charge paketi eeliseid kasutada.

 • Tuhandete avalike laadimispunktide leidmine ja kasutamine
 • Kogu Euroopas voolu laadimine ainult ühe laadimiskaardiga
 • Leidke pea iga vajaduse jaoks õige We Charge’i pakett
 • Rohkem soodsamate hindadega kiirlaadimispunkte maanteedel ja kiriteedel tänu Selected Partner Networki laiendamisele

Pea iga vajaduse jaoks õige pakkumine: We Charge pakett3

Valge VW ID. laadib avalikus laadimisjaamas küljelt. Mööda kõnnib naine, nutitelefon käes.
4
4.
Seeriatootmiselähedane kontseptsioon. Sõidukit ei pakuta veel müügiks.

Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) We Charge paketid võimaldavad teile otsese juurdepääsu Elli pidevalt kasvavale laadimisvõrgule Euroopas. Valikutega We Charge Free, We Charge Go ja We Charge Plus saate valida kolme paketivariandi vahel, mis on kohandatud teie individuaalsele laadimisvajadusele. Lisaks on teil võimalus kasutada Plug&Charge'i kõigi pakettidega.

Lisaks sellele lihtsustame teie alustamist, toetades teid Volkswagen ID kasutajakonto ja Volkswageni äpi sisseseadmisel ning äpi ja laadimiskaardi kasutamisel.

Pakett

We Charge Free

Maksa ainult laetud elektri eest

 • AC: 0.70 €  5 / kWh
 • DC: 0.92 € / kWh
 • IONITY: 0.69 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 0 €
 • Lepingu kestus: 1 kuu

Blokeerimistasu:
AC: 0.05 € / min alates 240 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0.15 € / min alates 90 min

Pakett

We Charge Go

Aeg-ajalt mujal laadimiseks

 • AC: 0.70 €  5 / kWh
 • DC: 0.92 € / kWh
 • IONITY: 0.50 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 5.99 €
 • Lepingu kestus: 1 kuu

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 240 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Pakett

We Charge Plus

Tihedatele laadijatele ja pikkadeks sõitudeks

 • AC: 0.61 €  5 / kWh
 • DC: 0.76 € / kWh
 • Selected Partner Network: 0.50 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 14.99 €
 • Lepingu kestus: 1 kuu

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 240 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Selected Partner Network

Selected Partner Network

Illustrationen einer Tankstelle mit Ladestationen und Schriftzug "Selected Partner Network"

Volkswagen Group Charging (Elli) Selected Partner Network hoolitseb tänu tugevale kohapealse mugavuse ja silmapaistva töökindlusega suure võimsusega laadimisinfrastruktuurile optimaalsete laadimispeatuste eest.

Meie paketi We Charge Plus kasutajad saavad lisaks nautida eksklusiivseid soodsamaid laadimistasusid.

 • usaldusväärne ja mugav kiirlaadimisvõrgustik (hetkel sisalduvad IONITY, Aral pulse, Audi charging hub ja Ewiva)
 • pidev kvaliteedikontroll tagab optimaalse töökindluse 
 • pidev aktiivsete laadimispunktide uuendamine äpis
 • odavamad laadimishinnad5 paketis We Charge Plus

Laadimispunktide arvu arendatakse ja optimeeritakse pidevalt edasi.

Nutikas abiline teie igapäevaelus:
We Charge'i teel olles

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code
6,7
6.
ID.5 Pro: Kombineeritud energiakulu: 18,0–15,5 kWh/100 km; kombineeritud CO2-heitmed: 0 g/km; CO₂ klass: A. Maksimaalnesõiduulatus*: kombineeritult 567 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest. *Infotainment-paketiga ID.5 Pro parima sõiduulatusega varustusvariandis 77,0 kWh aku netoenergiasisaldusega rullikstendil tuvastatud sõiduulatus Tegelikud sõiduulatuse väärtused võivad sõltuvalt varustusest erineda. Tegelik jääkläbisõit kaldub praktikas kõrvale mh olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast, topograafiast ning aku vananemis- ja kulumisprotsessist.

We Charge Volkswageni äpis

We Charge´i funktsioonid on integreeritud Volkswageni äppi. Saate otsida avalikke laadimisjaamu hõlpsalt äpi kaudu ning nende saadavust reaalajas kontrollida. Kulude täieliku läbipaistvuse huvides saate vaadata kõiki oma laadimisi. Isegi pakette ja laadimiskaardi haldamine on vaid ühe puudutuse kaugusel. Kas kõlab hästi? Siit saate äpi alla laadida. Või skannige QR-kood ja laadige äpp otse oma nutitelefoni.

We Charge In-Cari äpp

We Charge´i In-Cari äpp toetab laadimispunktide üksikasjalikku otsimist teatud kohas. Selle saab In-Cari poest tasuta alla laadida ja installida. Laadimisjaamu saab filtreerida mitmel viisil: Nt vastavalt võimsusele, saadavusele, Plug & Charge võimekusele, pakkujale või pistikule. In-Cari äpp näitab lisaks sellele ka reaalajas ja prognoositud saadavust ning erisihtkohti laadimispunkti läheduses, nagu näiteks tualetid ja restoranid. Soovitud laadimispunkti saab lihtsalt navigatsioonisüsteemi üle kanda ja sellele otse juurde pääseda või marsruudiga integreerida. We Charge´i In-Cari äpiga laiendatakse ka navigatsioonisüsteemi laadimisjaamade üksikasju.
Lisaks pakub In-Cari äpp võimalust anda tagasisidet ja lugeda teiste kasutajate tagasisidet.

--:--
Laadimisjaama leidmine ja marsruudi planeerimine

Laadimisjaama leidmine ja marsruudi planeerimine

Meie otsingust leiate palju laadimisjaamu ja soovi korral saate need lisada sihtpunktina või vahepeatusena oma marsruudile. Meie marsruudi planeerijaga saab reise kavandada vastavalt avalikule laadimisvõrgule, võttes seejuures arvesse individuaalseid sätteid, näiteks aku laetuse taset marsruudil. Lisaks infole nagu aadressid, lahtiolekuajad ja operaatorid, kuvatakse ka pistikute tüübid ja autentimisvõimalused.

Kõigepealt laadi äpp, seejärel laadi elektrit

1
1. Volkswageni äpi allalaadimine

Hankige oma nutitelefonile Volkswageni äpp iOS-i või Androidi jaoks.

App Store’iAva väline link

Play Store’iAva väline link

 

2
2. Kasutajakonto loomine

Logige sisse oma Volkswagen ID-ga ja looge kasutajakonto.

Kasutajakonto tasuta loomineAva väline link  

3
3. Laadimispaketi valimine

Valige We Charge’i laadimispakett, mis sobib teie argipäevaga.

Korduma kippuvad küsimused

Meie ID. Mudelid – avasta kohe

Elegantne maasturkupee

Uue ID.5 abil lõime elektrilise crossoveri, mis ühendab ID. mudelipere esimest korda kupee sportlikult elegantse disainiga.

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Contact

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 0800 - 011 20 06Ava telefonilink (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4Ava telefonilink. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

3.
Kuvatavaid laadimispakette ja laadimiskaarti pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Nende pakettide valimiseks on teil vaja Volkswageni ID-d (VW-ID) ja Volkswageni äppi. Selleks, et Volkswageni äpis saaks kogu paketipakkumist vaadata ja sõlmida, tuleb sõiduk lisada äppi. Kui te ei soovi oma VW-ID andmeid ettevõttele Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) edastada, saate veebilehel www.elli.eco sõlmida alternatiivse pakkumise, kuid sellele ei rakendu soodustingimused. Ka laadimiskaarte ja ID. Chargeriga mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
5.
Kõik siin toodud hinnad sisaldavad õigusaktides kehtestatud käibemaksu.
7.
Sõiduautode ja kergete tarbesõidukite ülemaailmse harmoneeritud testimismenetluse (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) kohaselt väljaselgitatud väärtused. Mudeli varustusvariantide laadimisvälpade vahemik saadakse rullkatsestendi mõõtmistest. Tegelik laadimisvälp kaldub praktikas kõrvale mh olenevalt sõidustiilist, kiirusest, mugavus-/kõrvaltarbijate kasutamisest, välistemperatuurist, kaasasõitjate arvust / koormast, topograafiast ning aku vananemis- ja kulumisprotsessist.
9.
Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi.