Mees hoiab laadimiskaarti laadimisposti ees.
2

Lihtsalt voolu laadimine – We Charge’iga

We Charge on nutikas teenus, millega saate oma ID. mudelit Euroopas enam kui 340 000 laadimispunktis stressivabalt laadida.

1.
ID.5 GTX Voolutarve kWh/100 km: kombineeritud 17,1-15,6; CO₂-heitmed g/km: kombineeritud 0; tõhususklass: A+++.
3.
Laadimispakette, laadimiskaarte ja ID. Charger-mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Impressum & Õigusalast).

We Charge on nutikas teenus, millega saate oma ID. mudelit Euroopas enam kui 340 000 laadimispunktis stressivabalt laadida.

Lihtsalt mujal laadimine

E-mobiilsus võib olla lihtne ja meeldiv – te tahate ju oma elektriautoga stressivabalt kõikjale jõuda. Lihtsalt avage We Connect ID. Äpp ja leidke lähim laadimisjaam – ning juba saategi voolu laadida ja We Charge paketi eeliseid kasutada.

 • Tuhandete avalike laadimispunktide leidmine ja kasutamine
 • Kogu Euroopas voolu laadimine ainult ühe laadimiskaardiga
 • Leidke pea iga vajaduse jaoks õige We Charge’i pakett
 • Eksklusiivsed hinnasoodustused IONITY kiirlaadimisvõrgustiku jaoks

Pea iga vajaduse jaoks õige pakkumine: We Charge pakett4

punane VW ID.5 GTX külgvaates laadib laadimispostil

Kui ostate Volkswageni ID., annavad We Charge paketid teile algusest peale juurdepääsu ühele suurimale ja kiiremini kasvavale laadimisvõrgule Euroopas. We Charge Go ja We Charge Plus on kaks laadimispaketti 4,5,6, mis on kohandatud teie individuaalsete laadimisvajaduste jaoks.

Samuti muudame teil alustamise lihtsamaks, aidates teil seadistada Volkswagen ID kasutajakonto ja We Connect ID. äpi. Samuti toetame teid äpi ja laadimiskaardi kasutamisel.

Pakett

We Charge Free

Maksa ainult laetud elektri eest

 • AC: 0,10 €  7 / min
 • DC: 0,48 € / min
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 0 €
 • Lepingu kestus: 12 kuud

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 180 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Pakett

We Charge Go

Aeg-ajalt mujal laadimiseks

 • AC: 0,07 €  7 / min
 • DC: 0,34 € / min
 • IONITY: 0,79 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 2,99 € 6 / 5,99 €
 • Lepingu kestus: 12 kuud

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 180 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Pakett

We Charge Plus

Tihedale laadijale ja pikkadeks sõitudeks

 • AC: 0,06 €  7 / min
 • DC: 0,31 € / min
 • IONITY: 0,35 € / kWh
 • Põhitasu (kuu): 9,99 € 6 / 12,99 €
 • Lepingu kestus: 12 kuud

Blokeerimistasu:
AC: 0,05 € / min alates 180 min
(ei kehti kell 21.00–09.00)
DC: 0,15 € / min alates 90 min

Nutikas abiline teie igapäevaelus:
We Charge'i äpid teel olles

We Charge App jetzt laden in App Store oder bei Google Play mit QR-Code

We Charge äpis We Connect ID. Rakendus

Sellised funktsioonid nagu We Charge, on We Connect ID. äppi integreeritud. Saate otsida avalikke laadimisjaamu hõlpsalt äpi kaudu ning nende saadavust reaalajas kontrollida. Kulude täieliku läbipaistvuse huvides saate vaadata kõiki oma laadimisi. Isegi pakette ja laadimiskaardi haldamine on vaid ühe puudutuse kaugusel. Kas kõlab hästi? Siit pääsete äppi alla laadima. Või skannige QR-kood ja laadige äpp otse oma nutitelefoni.

We Charge In-Cari äpp

Lihtsalt hakkan sõitma ja lasen ennast otse lähima laadimisjaama juurde juhatada? Pole probleem. Over-the-air Update'iga saate oma We Charge'i äpi väga lihtsalt oma navigatsioonisüsteemiga ühendada. See võimaldab teil We Charge'i kuval filtreerida laadimisjaamu vastavalt võimsusele ja saadavusele ning alustada marsruudi juhendamist otse ilma navigeerimisrakendusest väljumata. Nii on teil laadimisposti leidja alati kaasas.

--:--
Laadimisjaama leidmine ja marsruudi planeerimine

Laadimisjaama leidmine ja marsruudi planeerimine

Meie otsingust leiate palju laadimisjaamu ja soovi korral saate need lisada sihtpunktina või vahepeatusena oma marsruudile. Meie marsruudi planeerijaga saab reise kavandada vastavalt avalikule laadimisvõrgule, võttes seejuures arvesse individuaalseid sätteid, näiteks aku laetuse taset marsruudil. Lisaks infole nagu aadressid, lahtiolekuajad ja operaatorid, kuvatakse ka pistikute tüübid ja autentimisvõimalused.

Kõigepealt laadi äpp, seejärel laadi elektrit

1
1. We Connect ID. Äpi allalaadimine

Hankige omale We Connect ID. iOS'i ja Androidi rakendus teie nutitelefonis.

App Store’iAva väline link

Play Store’iAva väline link

 

2
2. Kasutajakonto loomine

Logige sisse oma Volkswagen ID-ga ja looge kasutajakonto.

Kasutajakonto tasuta loomineAva väline link  

3
3. Laadimispaketi valimine

Valige We Charge’i laadimispakett, mis sobib teie argipäevaga.

Korduma kippuvad küsimused

Meie ID. Mudelid – avasta kohe

Elegantne maasturkupee

Uue ID.5 abil lõime elektrilise crossoveri, mis ühendab ID. mudelipere esimest korda kupee sportlikult elegantse disainiga.

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Kontakt

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 0800-43347328Ava telefonilink (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4Ava telefonilink. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Te võite saata ka e-kirja:
wecharge-support@volkswagen.deAva meililink

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

2.

Esitatud kulu- ja emissiooniväärtused on tuvastatud seadusega ettenähtud mõõtmismeetodeid kasutades. Alates 2017. aasta 1. septembrist antakse teatud uutele sõidukitele tüübikasutusluba juba ülemaailmsete harmoniseeritud sõiduautode ja kergete tarbesõidukite kontrollmeetodi järgi (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), mis on realistlikum kontrollmeetod kütusekulu ja CO₂-heitmete mõõtmiseks. Alates 1. septembrist 2018 asendab WLTP sammhaaval uue Euroopa sõidutsükli (NEDC). Realistlikumate kontrolltingimuste tõttu on WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂-heitmete väärtused sageli kõrgemad kui NEDC-i järgi saadud mõõtmistulemuste puhul. Seega võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel esineda vastavad muudatused. Lisateavet erinevuste kohta WLTP ja NEDC vahel leiate aadressilt www.volkswagen.de/wltp.

Praegu on veel NEDC-väärtuste edastamine kohustuslik. Kui tegu on uue sõidukiga, mis on saanud tüübikasutusloa WLTP järgi, tuletatakse NEDC-väärtused WLTP-väärtustest. Täiendav WLTP-väärtuste esitamine on kuni nende kohustuslikuks muutmiseni vabatahtlik. Kui NEDC-väärtuseid esitatakse vahemikena, ei kehti nad ühe individuaalse sõiduki kohta ja ei ole osa pakkumisest. Nad aitavad lihtsalt erinevaid sõidukitüüpe võrrelda. Lisavarustus ja tarvikud (lisakomponendid, rehvivorming jne) võivad muuta olulisi sõidukiparameetreid nagu nt mass, veeremistakistus ja aerodünaamika ning lisaks ilmastiku- ja liiklusoludele ja isiklikule sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolukulu, CO₂-heitmete ja sõiduki sõiduefektiivsuse väärtuseid.

Lisateavet uue sõiduauto ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta saate dokumendist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja voolukulu suunis“, mis on tasuta saaval kõikides müügikohtades ja ettevõttes DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).

Efektiivsusklassides hinnatakse sõidukeid vastavalt CO2-emissioonile, pidades silmas sõiduki tühimassi. Sõidukid, mis vastavad keskmisele, klassifitseeritakse märgisega D. Sõidukid, mis on paremad kui praegune keskmine, klassifitseeritakse märgisega A+++, A++, A+, A, B või C. Keskmisest kehvemaid sõidukeid kirjeldatakse märgisega E, F või G. Siin esitatud andmed on seotud valitud mudeli ja selle standardvarustuse EÜ-tüübikinnitusega vastavalt direktiivile 2007/46/EÜ. Teie poolt konfiguratsiooni käigus valitud lisavarustus võib põhjustada seda, et teie konfigureeritud sõiduk vastab valitud varustuse tõttu muule tüübikinnitusele, kui see oleks olnud ilma valitud lisavarustuseta. Seetõttu võib teie konfigureeritud mudeli andmetes esineda erinevusi. Esitatud CO2-väärtuste korral on tegemist väärtustega, mis on tuvastatud sõiduki tüübikinnitusega seoses.

4.
Kuvatavaid laadimispakette ja laadimiskaarti pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). Nende pakettide kasutamiseks on vaja Volkswagen ID-d (VW-ID) ja Volkswagen We Connect ID. äppi. Kui te ei soovi oma VW-ID andmeid ettevõttele Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) edastada, saate veebilehel www.elli.eco sõlmida alternatiivse pakkumise, kuid sellele ei rakendu soodustingimused. Ka laadimiskaarte ja ID. Chargeriga mudeleid pakub Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
5.
Pakette We Charge Go ja We Charge Plus saab kasutada ainult Volkswagen ID. mudelitel.
6.
Die Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) pakub Volkswagen ID. mudelite omanikele lühikeseks ajaks We Charge'i laadimispakete kestusega 12 kuud ja soodsa kuutasuga (pakett „Go“ kuutasuga 2,99 € tavapärase 5,99 € asemel, pakett „Plus“ kuutasuga 9,99 € tavapärase 12,99 € asemel). Need soodsad laadimispaketid on seotud sõidukiga, st soodsa laadimispaketi saab ID. mudeliga sõlmida vaid ühe korra. Sellise lepingu sõlmimine ei pruugi kasutatud sõidukitega enam võimalik olla, kui esmaostja on Volkswagen ID. mudelile juba soooduspaketi lepingu sõlminud. Sõiduki identifitseerimine ja soodsa laadimistariifiga sidumiseks kontrollitakse vastava sõiduki identifitseerimisnumbrit (VIN).
7.
Kõik siin toodud hinnad sisaldavad õigusaktides kehtestatud käibemaksu.