A VW service employee at an opened bonnet – VW Vehicle Check

Remont ja kontroll

Sõidukiteenuste puhul on usaldus võtmetähtsusega. Olgu tegu õlivahetuse, klaasiparanduse või velgede ja rehvide hooldusega, meie juures on teie sõiduk kõige turvalisemates kätes.

Sõidukikontroll

Sõidukikontrolliga saate nautida usaldusväärset sõitu ja aidata kaasa oma Volkswageni väärtuse säilimisele. Me teeme kiire ja hõlpsa kontrolli kõigile teie auto olulistele osadele – alates piduritest kuni mootorini. Kasutage ära meie kui autotootja eksperditeadmisi: me tunneme teie Volkswagenit läbi ja lõhki – meie ju selle ehitasime.

Teenindus igale komponendile

Kas vajate varuosa või soovite teavet teenuse kohta? Meie põhjaliku teenustevaliku ja õigete varuosadega saate nautida oma liikuvust.

 • Detailed view of a VW starter battery

  Aku

  Teie Volkswagen vajab töötamiseks akust tulenevat energiat. Seepärast on kvaliteetne ja korrapärane kontroll äärmisel oluline. Lugege lisa meie akuteeninduse ja toote-eeliste kohta ning vastuseid korduma kippuvatele küsimustele.

 • A man with a school bag and a bouquet of flowers in his hands and a little girl standing in front of a VW Golf

  Pidurid

  Teie pidurid peavad vastu pidama äärmuslikele tingimustele: alates lühikestest sõitudest kuni nõudlike mägiteedeni, kõrgetest temperatuuridest kuni suurel kiirusel pidurdusteni. Loomulikult põhjustab see mõningast kulumist. Laske oma pidureid regulaarselt kontrollida.

 • A man and a service employee stand by the open bonnet of a VW in a workshop

  Kliimaseade ja filtrid

  Need varuosad hoolitsevad muu hulgas puhta õhu eest teie Volkswagenis, et saaksite nautida lõõgastunumat sõitu. Lugege eeliste kohta lähemalt.

 • A VW ID.3 with glowing headlights in a tunnel

  Klaasid ja tuled

  Need on teie aken teele ning tagavad teie nägemise. Terve tuuleklaas aitab kaasa ka sõidukikere stabiilsusele. Anname teile teavet tuuleklaasi ja teiste oluliste komponentide kohta.

 • A Volkswagen with a clean vehicle body and red paintwork

  Kere- ja värvitööd

  Sõiduki keredetailid on teie sõiduki ehitusklotsid, mis kaitsevad nii teid kui ka teie kaassõitjaid ilmastikumõjude eest ning õnnetuse korral. Meie originaalvärvid ja -varuosad annavad teie Volkswagenile uhiuue sära ja tagavad, et sõiduk näeb välja kui uus isegi pärast kriimustada saamist.

 • A man next to his VW car with open bonnet

  Mootor ja šassii

  Mootor on see, mis teie autole jõudu annab – seetõttu on äärmiselt oluline, et süüteküünlad ja hammasrihmad töötaksid korralikult. Šassii osad, nagu amortisaatorid ja summutid on samuti äärmiselt olulised ning heas töökorras olles aitavad need oluliselt kaasa teie liikuvusele.

Mootoriõli ja töövedelikud

Mootoriõli ja töövedelikud

A woman holds an engine oil bottle in her hands in front of a Volkswagen

Meie mootoriõlide ja töövedelikega näitab teie Volkswagen parimat sooritust ning pakub pikka kasutusiga. Kasulikke näpunäiteid leiate õliteabe jaotisest.

Veljed ja rehvid

Need on sõiduki ainus puutepunkt teepinnaga. Suverehvid, talverehvid või aastaringsed rehvid koos lisavarustusena saadaoleva uuendusliku AirStop®-tehnoloogiaga – räägime teile hea meelega oma toodetest lähemalt. Oma rattateabe lehele oleme kogunud praktilist teavet teie autorehvide kohta ning kasulikke nõuandeid turvisemustri sügavuse, velgede ja muu kohta.

Meie garantiid

Tutvuge meie uute ja kasutatud sõidukite garantiipakkumiste ulatuse ja eelistega. Meie valikust leiate teile sobiva garantii või garantiipikenduse.

Volkswagen Service Cam

Rohkem aega kõigeks muuks. Kui teie Volkswagen on teeninduses, edastatakse teile Service Cami kaudu info sõiduki seisukorra kohta. Teile saadetakse e-kirja või tekstisõnumi teel video, kus on näha, milliseid töid on vaja teostada: töökotta helistada pole vaja, ning vajalikud tööd saate kinnitada või neist keelduda vaid mõne klõpsuga.