A VW SUV with transport products from VW Accessories

Transport

Kompromisse pole vaja: meie transpordilahendustega loote endale ja oma pagasile rohkem ruumi.

Katusetalad ja lisakonstruktsioonid

Katusetalad ja lisakonstruktsioonid

A man is sitting in his VW car with a kayak and surfboard holder on the roof

Olgu tegemist surfamise, lumelaua- või jalgrattasõiduga: meie katusetalad pakuvad kindlat alust teie varustuse transportimise lahendustele. Lubage meil tutvustada lisakonstruktsioone Volkswageni lisatarvikute valikust, millega saate oma individuaalsed transpordisoovid teoks teha.

Võtke oma jalgratas endaga kaasa

Transportige oma jalgratast hõlpsasti oma Volkswageni küljes, näiteks haakekuulil või katusel. Oleme kokku kogunud teabe oma jalgrattahoidikute kohta.

  • A woman takes a selfie in front of her green VW car with a bike on top of the roof

    Jalgrattahoidik katusele

    Mugav viis jalgrataste kaasavõtmiseks, kuhu iganes te ka ei läheks. Hoidikut saab hõlpsasti ja mugavalt paigaldada teie sõiduki katuse- või risttaladele ilma tööriistu kasutamata. Aerodünaamilise disainiga rattarööpad tagavad, et jalgrattad jäävad hoidikule paigaldamisel püstiasendisse, lihtsustades nende kinnitamist.

  • A woman and a man on a trip in the nature, thanks to the VW bicycle carrier

    Sõiduki taha kinnitatav jalgrattahoidik

    Jalgrattahoidikut on lihtne paigaldada sõiduki tagaosas asuva haakekuuli külge, see hoiab jalgrattaid turvaliselt ja on tõhusalt kaitstud ka varguse eest. Nii saate suurema vaevata võtta reisile kaasa ühe või kaks jalgratast. Laienduskomplekti abil saate hoidikuga transportida ka kolmandat jalgratast.

Vēl vairāk vietas bagāžai jūsu Volkswagen automašīnā

Ruum katusel

Hankige teel oleku ajaks veelgi rohkem hoiuruumi. Tänu oma aerodünaamilisele kujule vähendavad meie katuseboksid märkimisväärselt kasutamise aegset häirivat sõidumüra. Katuseboksil Comfort on kolmepunktiline kesklukustussüsteem ning tänu süsteemile DuoLift saab seda avada ja laadida mõlemalt küljelt. Tutvuge ka teiste variantidega ja leidke endale sobiv katuseboks.

Detailed shot of a VW ball coupling

Haakekuul

Olgu need jäigad, külgekruvitavad või kokkuklapitavad – meie haakekuulid pakuvad sobivat tuge mitmesuguste rakenduste jaoks.

Two friends enjoy the view of a mountain landscape next to their VW Touareg R-Line with a luggage compartment solution inside

Pakiruumi lahendused

Libisemisvastasest põrandast eraldusvõreni: tutvuge meie praktiliste lahendustega teie sõiduki pakiruumile. Need aitavad teil oma pagasit mõistlikult paigutada ja kaitsevad pakiruumi.

Mudelipõhised tarvikud

Meil on sobivad tarvikud igale Volkswageni mudelile – olgu selleks ID.3, Golf või Tiguan Allspace. Leidke sobivad tooted transportimiseks, salongile, välisilmele, laadimiseks või rehvide tarvis ning kujundage oma sõidukit täpselt oma äranägemise järgi.