A woman on her smartphone with a cap from the Heritage Collection in front of her VW car with roof box

Meelelahutus ja elektroonika

Et te tunneksite end oma Volkswageni roolis hästi, pakume teile laia valikut meelelahutuslikke ja elektroonilisi lisatarvikuid.

Muutke oma reis tõeliseks naudinguks

Modulaarse Travel & Comforti süsteemi abil saate pakkuda meelelahutust teie Volkswageni tagaistmel sõitjatele. Alusmoodul kinnitatakse lihtsalt esiistmete peatoepulkade vahele ja seda saab täiendada näiteks pööratava tahvelarvutihoidiku, GoPro®-hoidiku või lisamoodulitega.

Lisatarvikud suveks ja talveks

Sõltumata sellest, kas otsite lisakütteseadet või külma- ja termokasti: meie Volkswageni originaaltarvikutega tagame, et teil on igaks hooajaks õiged tooted käepärast. Sirvige meie veebipoodi ja valige välja oma lemmiktoode.

 • A mother looks through the frozen window into the warm interior of the car at her daughter – auxiliary heater from VW

  Lisakütteseade

  Lisakütteseade loob teie Volkswagenis aasta ringi meeldiva keskkonna. Tutvuge lähemalt lisakütteseadme toimimise ja kasutamisega ning avastage selle pakutavad eelised.

 • A man sits in the luggage compartment and makes himself a coffee with the espresso machine from VW

  Espressomasin

  Ühtki tanklat läheduses ei paista? Pole probleemi. Selle väikse teepealse luksusega saate nautida täiuslikku kohvi igal pool ja igal ajal – värskelt espressomasinaga valmistatud.

 • A woman with a water bottle sits in the luggage compartment – behind her the VW cool and thermos box

  Külma- ja termokast

  Teie praktiline kaaslane praktiliselt iga ilmaga: termokast tagab, et teie suupisted jäävad talvel soojaks ning hoiab tõusva temperatuuri korral joogid jahedana.

Ühendatud sõiduk

Muutke oma auto side- ja meelelahutusvahendite kasutajaliideseks. Leidke sobivaid Volkswageni originaaltarvikuid ja tutvuge lähemalt Volkswageni rakendustega.

Laadimislahendused

Kogemus on elektrifitseeriv. Elektrit ei vaja mitte ainult teie nutitelefon või meie espressomasin, vaid ka teie hübriid- või elektriauto. Uurige lisa meie Wallboxi seinalaadija, asjakohaste teenuste ja laadimistarvikute, näiteks ID. Chargeri* ning meie erinevate laadimiskaablite kohta.

* Pakkumine Volkswagen Group Charging GmbH-lt (Elli)

Mudelipõhised tarvikud

Meil on sobivad tarvikud igale Volkswageni mudelile – olgu selleks ID.3, Golf või Tiguan Allspace. Leidke sobivad tooted transportimiseks, salongile, välisilmele, laadimiseks või rehvide tarvis ning kujundage oma sõidukit täpselt oma äranägemise järgi.