--:--

Uus Tiguan. Vaid 295 €* kuus!
Nüüd saadaval!

--:--
Tähistame 30. tegutsemisaastat Baltikumis

Aastapäevamudeli eripakkumine

Igavesti noor ja usaldusväärne

Eripakkumine Volkswagenitele, mis on vanemad kui neli aastat. Õlivahetus koos ülevaatushooldusega erihinnaga 150 €. Suur hooldus koos ülevaatushooldusega erihinnaga 350 €. Nüüd on Volkswageni ametlik teenindus kättesaadavam kui kunagi varem.

Uue Volkswageni hankimine pole eales olnud nii lihtne

Saadaval on nii laoautod kui ka tellimuse järgi valmivad sõidukid – aitame sul leida enda jaoks sobivaima.

Oled juba Volkswageni omanik?

Omanikud ja juhid

Kõik, mida sul on vaja oma Volkswageni nautimiseks tarvis teada, alates teenindusest ja garantiidest kuni lisavarustuse ja põhitõdedeni.

Igavesti noor ja usaldusväärne

Eripakkumine Volkswagenitele, mis on vanemad kui neli aastat. Õlivahetus koos ülevaatushooldusega erihinnaga 150 €. Suur hooldus koos ülevaatushooldusega erihinnaga 350 €.

Kevadhooldus – säästke kuni 35%

Talv on möödas. Valmistage enda Volkswagen ette päikselisteks päevadeks – originaaltarvikud ja mitmesugused nutikad lisad muudavad teie auto veelgi stiilsemaks ja ägedamaks.

Volkswagen saa enam

Klassi juhtivast tehnoloogiast ulatuslike isikupärastamisvõimaluste ja 5-aastase garantiini. Kes valivad Volkswageni, ootavad ja saavad alati enamat.

--:--
Uuenenud info tarneaegade kohta

Elektrirevolutsioon on alanud

--:--

Ära iial ütle iial


Sina muutud. Autod samuti. Proovi elektriautot, millele sa kunagi ütlesid “ei iial”

ID. mudelid

Kõige elektrilisem valik

ID. mudelid

Kõige elektrilisem valik

Leia endale sobiv mudel meie ID-de seast ja sõida elektriga: saadaval on ID.3, uus ID.4, uus ID.4 GTX, uus ID.5, uus ID.5 GTX ja uus ID. Buzz. Meie stiilsete tipptasemel elektriautodega naudid igat sõitu, muretsemata tankimise või heitgaaside pärast.

Way to Zero

Lähtudes eesmärgist muuta maailm 2050. aastaks heitmevabaks, lubame seada keskkonnaküsimused kõigis oma plaanides ja tegudes kesksele kohale.

T-Roc

Digiteenused

T-Roc

Meie digiteenused teevad Volkswageni omaniku elu hõlpsamaks.

Tarkvarauuendused ID. mudelitele

Sinu ID. on alati tippvormis. Uuendustega tagame sinu auto tarkvara ajakohasuse ka pärast ostmist.

T-Roc

Aeg valida endale uus Vokswagen?

Telli endale elektirautode uudiskiri!

Sinu postkasti saabuvad kuumad uudised elektrirautode ja meie uute mudelite kohta!

* Finantsteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all)) Krediidi kulukuse esialgne määr on 6.15% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 33 810 EUR, sissemakse 15%, jääkväärtus 49%, krediidisumma käibemaksuga 28 738.49 EUR, periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 1.89% aastas + 3 kuu Euribor (30.06.2024 oli 3 kuu Euribor 3.711%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 EUR. Krediidi tagasimaksete kogusumma on 22 944.85 EUR. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/  ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.