taigo

Uus Taigo. Iseloomu. Igasse päeva.

Täiselektriline ID.5

Võimsa elektrilise jõudluse ja voolujoonelise kujuga uus ID.5 on näide linnamaasturi ja kupee õnnestunud sümbioosist. Juhtmevaba tarkvaravärskendusega ja valmis andma elektromobiilsusele uue tähenduse.

--:--

Oma klassi suurim linnamaasturite valik

Visake pilk peale meie maasturite valikule, mis ühendab endas ohutuse, uuenduslikkuse, disaini ja mugavuse, nii linnas kui ka maanteedel.

Uus T-Roc
Saadaval eelmüügist

Uus Allspace

Uus Taigo 
Iseloomu.
Igasse päeva.

Täiselektriline ID.5

Uus ID.4

Uus Multivan. Saadaval eelmüügist

Oleme avatud!

Jagame järgnevalt teiega infot seoses koroonaviirusega. Vaata lähemalt, mida me hetkel pakume.

Uuenenud info tarneaegade kohta

Nagu paljudel teistel autotootjatel ning üldiselt tööstusektoris tegutsejatel, on ka meil viimasel ajal oma tarneeahelega keeruline olukord. See tähendab, et meie tootjatel esineb mõngingate meie komponentide (nt. pooljuhtide) laoseisus puudujääke. See omakorda tugevalt mõjutab meie tootmisvõimsust ning selle kiirust.

Lühidalt öeldes põhjustab eelmainitu kahjuks mõne meie mudeli pikemat ja keerulisemat tarneaega.

Lubame Teile siiralt, et vaatamata kergetele takistustele,  tegutseme agaralt ja sihikindlalt edasi, et Teie lemmikuid sõidukeid võimalikult kiiresti juurde saada. Lisaküsimuste korral pöörduge julgelt oma kohaliku Volkswageni esinduse või jaemüüja poole, kes Teid olukorraga kursis hoiab.

Kui aega aga napib,  teatame siiski rõõmuga, et meilt on võimalik soetada sõidukeid ka otse kohalikest ladudest - võtke kasvõi kohe ühendust oma lähima jaemüüja või Volkswgeni esindusega ning aitame leida Teile sobivaima auto juba täna!

Valige laost. Sirvige juba täna laos olevaid ning müügivalmis autosid.

Kas otsid head kasutatud autot?
Das WeltAuto

Arvutage oma liising. Arvutage endale meeldivaim liisingu kuumakse Volkswageni liisingu kaudu.