T-Roc

Uus T-Roc
Enesekindlana sündinud

ID. Buzz & ID. Buzz Cargo

Volkswagen arendas oma ajaloo esimese elektrilise tarbesõiduki -  esimesest visandist kuni valmis tooteni.  Uued ID. Buzz ja ID. Buzz Cargo loovad uued standardid.

id.buzz
--:--

Täiselektriline ID.5. Eeltellimine on alanud.

Võimsa elektrilise jõudluse ja voolujoonelise kujuga uus ID.5 on näide linnamaasturi ja kupee õnnestunud sümbioosist. Juhtmevaba tarkvaravärskendusega ja valmis andma elektromobiilsusele uue tähenduse.

Oma klassi suurim linnamaasturite valik

Visake pilk peale meie maasturite valikule, mis ühendab endas ohutuse, uuenduslikkuse, disaini ja mugavuse, nii linnas kui ka maanteedel.

Uus Taigo 
Iseloomu.
Igasse päeva.

Uus T-Roc
Enesekindlana sündinud

Uus Allspace

Täiselektriline ID.5

Uus ID.4

Uus Multivan.
Tere tulemast uude maailma.

Kevadine ja suvine hooldus
Säästke kuni 35%

Äkki mõtlete veeta rohkem aega oma sugulaste juures? Või hoopis on aeg lõpuks mõni pikem autoreis ette võtta? Tegelikult pole vahet pole kuhu minek on, peaasi, et enne starti tulete meie juurest läbi - olgu see rehvivahetuseks, auto ülevaatuseks, tehniliseks hoolduseks või lisaseadmete ostuks - me ei vea teid alt. Meie teenindustiim ootab teid juba pikkisilmi!

Misiganes teie kevadised plaanid ka ei oleks, Volkswagen on teie jaoks olemas. 

Uuenenud info tarneaegade kohta

Nagu paljudel teistel autotootjatel ning üldiselt tööstusektoris tegutsejatel, on ka meil viimasel ajal oma tarneeahelega keeruline olukord. See tähendab, et meie tootjatel esineb mõngingate meie komponentide (nt. pooljuhtide) laoseisus puudujääke. See omakorda tugevalt mõjutab meie tootmisvõimsust ning selle kiirust.

Lühidalt öeldes põhjustab eelmainitu kahjuks mõne meie mudeli pikemat ja keerulisemat tarneaega.

Lubame Teile siiralt, et vaatamata kergetele takistustele,  tegutseme agaralt ja sihikindlalt edasi, et Teie lemmikuid sõidukeid võimalikult kiiresti juurde saada. Lisaküsimuste korral pöörduge julgelt oma kohaliku Volkswageni esinduse või jaemüüja poole, kes Teid olukorraga kursis hoiab.

Kui aega aga napib,  teatame siiski rõõmuga, et meilt on võimalik soetada sõidukeid ka otse kohalikest ladudest - võtke kasvõi kohe ühendust oma lähima jaemüüja või Volkswgeni esindusega ning aitame leida Teile sobivaima auto juba täna!

Valige laost. Sirvige juba täna laos olevaid ning müügivalmis autosid.

Kas otsid head kasutatud autot?
Das WeltAuto

Arvutage oma liising. Arvutage endale meeldivaim liisingu kuumakse Volkswageni liisingu kaudu.