view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

ID. perekond. Elektromobiilsuse tulevik
Meie vastus tuleviku väljakutsetele.

ID. perekond pakub kõike, mida võite tulevikuautodelt oodata: need on elektrilised, ökonoomsed ja heitmevabad ning pakuvad seega lahenduse meie üha enam autostunud ja linnastunud ühiskonnale.

ID. perekond pakub kõike, mida võite tulevikuautodelt oodata: need on elektrilised, ökonoomsed ja heitmevabad ning pakuvad seega lahenduse meie üha enam autostunud ja linnastunud ühiskonnale.

Uus elektriline ID.4: Uue generatsiooni maastur

Uus ID.4 ühendab endas kahe maailma parimad osad: modernse maasturi mitmekülgsuse ning elektrisõiduki säästliku jõudluse. Neile, kes tahavad saada kõike. Ilma kompromissideta.

Täiselektriline ID.3: #NowYouCan

Täiselektriline ID.3 on kohal: tere tulemast kõigile mõeldud elektrisõidukite ajastusse. Autosõit on nüüdsest muutumas. 

ID.R: #challengeacceptID

ID.R ei purusta ainult maailma kõige nõudlikumatel radadel rekordeid. See on ka kõikidele teistele ID. perekonna autodele tempo etteandjaks. Ja eeskuju tervele tulevale põlvkonnale.

Igal pool kodus: ID. Buzz

Oma ID. Buzzi ideeautod toome legendaarse matkabussi tagasi teedele. Tipptehnoloogia ja paindlik ruumikasutus tagavad maksimaalse vabaduse ning avaldavad inimestele muljet ka tulevikus. Isikupärane kultusauto, mis on loodud isikupärastele inimestele.

Alati valmis: ID. Crozz

Kui saaksite auto uuesti leiutada, missugune see välja näeks? Oleme välja töötanud ideeautod, mis elektrifitseerib teie igapäevaelu. ID. Crozz, meie nägemus elektrilisest linnamaasturist, pakub suurt sõiduulatust ja sõidurõõmu igaühele, kes on kodus nii linnas kui ka looduses. Kas olete valmis?

Meie elektromobiilsuse visioon: ID. Vizzion

Parim võimalus tulevikku ette näha on see ise leiutada. Võtke näiteks ID. Vizzion: Meie premium-klassi sedaani visioon, mis ühendab targalt progressiivse disaini teedrajava tehnoloogiaga. Praktiline tõestus, et tulevik on ammu käes.

Üks moodul.
Palju mudeleid. 

Alates linnaautodest ja maasturitest kuni 7-istmeliste sõidukiteni: Modulaarne elektriajami maatriks pakub kõike, mida võite elektriautodelt tulevikus oodata. Oodake rohkem ruumi, paindlikkust, mugavust ja dünaamilisust. Või kui teisiti öelda: täiesti uut tüüpi autot.