Avariisid ja rikkeid ikka juhtub: pakkumistega, nagu meie mobiilsusgarantii, anname endast parima, et hoida teid liikuvana.

Volkswageni maanteeabi numbrid

A man next to his vehicle, calling the VW emergency service

Telefon

Võtke meiega ühendust – me oleme teie jaoks olemas ööpäevaringselt.*

Oleme teie jaoks olemas

Kui vajate rikke* või õnnetuse tõttu abi, või kui teil on probleeme oma elektriauto laadimisega, kutsuge lihtsalt Volkswageni maanteeabi. Me aitame teid oma mobiilse rikkeabi, asendusauto ja palju muuga – mobiilsusgarantiide raames ilma lisakuludeta.

* Rike tekkis tehnilise probleemi tõttu; sõiduk ei jõua ilma abita töökotta.

Teie eelised

  • Alati teile toeks:
    24/7 ja 365 päeva aastas.
  • Kiire kohapealne abi:
    seda tänu rohkem kui 1400 hooldusautole.
  • Tasuta:
    kaetud mobiilsusgarantiiga.

Mobiilsusgarantii

Mobiilsusgarantii

A young woman calls the roadside assistance service – round-the-clock support

Sõltumata sellest, kas sõidate täiselektrilise ID.-mudeli, bensiini- või diiselautoga – kui meid vajate, oleme teie jaoks alati olemas. Ja kui teie autol tekibki rike või see satub kõigile ettevaatusmeetmetele vaatamata õnnetusse, oleme teile alati abiks teie liikuvuse säilitamisel. Uurige lähemalt uute ja kasutatud sõidukite mobiilsusgarantiis sisalduvate teenuste kohta.

A hand pushes the button of Volkswagen Emergency Service to transmit emergency-relevant information

Volkswageni hädaabiteenus

Hädaabiteenuse abil tehakse hädaabikõne automaatselt iga õnnetuse korral, mis rakendab turvapadjad. Hädaabikõne saate aktiveerida ka käsitsi, nt terviseprobleemide korral.

A VW service employee checks a VW car

Oluline teave hädaolukorras

A VW emergency vehicle on a mountain road

Õnnetuse korral on vaja kiiresti ja täpselt tegutseda. Seepärast pakume esmareageerijatele niinimetatud päästeandmeid. Need sisaldavad sõidukispetsiifilist teavet turvalisuse seisukohalt oluliste komponentide asukoha kohta ja neid saab hõlpsasti mudelite ülevaate kaudu alla laadida. Päästeteenistujate ja päästetöötajate väljaõppe toetamiseks soovitame tugevalt meie päästetöötajatele mõeldud juhendit.