Olgu teil Passat GTE, e-Golf või ID.-mudel: meie laadimislahendustega saate oma hübriid- või elektriautot laadida nii kodus kui ka teel olles.

ID. Charger

Teie ID. Charger ootab teid

ID. Chargeri valimiseks on palju põhjuseid – nt kiire ja hõlbus laadimine. Selle seinalaadijaga saab laadida kõiki Type 2 ühendusega hübriid- ja elektrisõidukeid. Sõltuvalt mudelist saate ID. Chargeriga suhtlemiseks, energiatarbimise mõõtmiseks ja kasutusõiguste määramiseks kasutada isegi nutitelefoni või tahvelarvutit*. Hübriid- või elektrisõiduki laadimisest saab tõeliselt nutikas samm.

* Vajalik on Volkswagen AG pakutava We Connect ID. rakenduse paigaldamine nutitelefoni.

A man connects the charging cable from the ID. Charger to his VW electric car

Meie laadimiskaablid igaks olukorraks

Meie laadimiskaablitega saate laadida oma elektriautot kodus Wallboxi seinalaadija või tavalise pistikupesa kaudu. Väljas olles kasutage laadimiseks lihtsalt avalikku laadimisjaama. Täiendage oma varustust kohe Mode 2 laadimiskaabliga, mis on mõeldud tavapärasest seinakontaktist laadimiseks, või Mode 3 laadimiskaabliga.

Paigaldusteenus teie ID. Chargerile

Paigaldusteenus teie ID. Chargerile

Parents with a child are delighted with the new ID. Charger for their VW electric car

Kui valite lisatasu eest saadava paigaldusteenuse, võite lihtsalt istuda ja lõõgastuda. Sertifitseeritud tehnikud hoolitsevad kõige muu eest. Kasutage veebipõhist eelkontrolli, et näha, kas teie kodu vastab paigaldusnõuetele.

A man in a yellow cap charges his ID.4 with a charging cable from VW Accessories

KKK: kõik laadimisest

Elektriautode hooldus

Me ei hoolitse mitte ainult laadimise, vaid ka kõige muu eest. Tutvuge meie põhjalike remondi- ja muude teenustega, mis on kohandatud spetsiaalselt teie hübriid- või elektriautole.

Meie elektri- ja hübriidmudelid

Kas otsite sobivat elektri- või hübriidsõidukit? Siis tutvuge meie mudelivalikuga ja leidke sealt täpselt teie vajadustele vastav Volkswagen.

We Connect ID. rakendus

Kui te sõidate ID. sõidukiperekonda kuuluva elektriautoga, soovitame teil kasutada meie We Connect ID. rakendust. Näiteks võimaldab see teil vaadata interneti kaudu oma allesjäänud sõiduulatust, peatada või lõpetada laadimistsükleid ning pääseda ligi paljudele teistele teie ID.-mudeli teenustele.

Mudelipõhised tarvikud

Meil on sobivad tarvikud igale Volkswageni mudelile – olgu selleks ID.3, Golf või Tiguan Allspace. Leidke sobivad tooted transportimiseks, salongile, välisilmele, laadimiseks või rehvide tarvis ning kujundage oma sõidukit täpselt oma äranägemise järgi.