Skats no augšas uz četriem ziliem un trim baltiem VW hibrīdauto modeļiem saulainā krastmalā.

Leidke oma hübriidmudel

Volkswagenid, mida tunnete ja armastate – nüüd pistikhübriididena

Meie ajamite elektrifitseerimine on oluline samm kõigi CO₂-neutraalse liikuvuse suunas. Pistikhübriid võimaldab teatava vahemaa täiselektrilist läbimist tänu elektri- ja bensiinimootori kombinatsioonile. Teie jaoks tähendab see järgnevat.

- Suurem sooritusvõime, sõidumugavus ja lõbusam kohaltminek tänu elektrilisele abile
- Praktiline elektriline sõiduulatus igapäevakasutuseks
- Pidurdusenergia tagastamine pikendab laadimistevahelist elektrilist sõiduulatust

Leidke ajam, mis sobib teile kõige paremini

Skats no augšas uz četriem ziliem un trim baltiem VW hibrīdauto modeļiem saulainā krastmalā.

Mitmekesine tõhusus: meie pistikhübriidid

Avastage meie hübriidmudelite mitmekesine lai valik ja nautige iga päev tõhusa elektromobiilsuse eeliseid ilma bensiinimootori sooritusvõimest loobumata.

VW Tiguan eHybrid uzlādējas no Wallbox pie modernas fasādes.

Tõhus liikumine: Tiguan eHybrid

Kütusekulu, l / 100 km: 1,7–1,5 (kombineeritud); energiatarve kWh / 100 km: 14,1–13,5 (kombineeritud); CO₂-heide g/km: 38–33 (kombineeritud); tõhususklass: A+. Jõuline pistikhübriid, mis loob kahe mootori sooritusele optimaalse tasakaalu, tagades hübriidrežiimi abil igal teekonnal silmapaistva tõhususe.

Lihtsalt laadige. Kodus ja teel olles. 

ID. Charger ja We Charge

ID. Charger ja We Charge

A man leans against a wall next to an ID. Charger.

Pistikhübriidi eelis: seda saab laadida igast tavapärasest seinakontaktist. Pakume teile universaalset lahendust veelgi suurema laadimismugavuse ja kulude üle täieliku kontrolli tagamiseks: alates koduseks kiireks laadimiseks mõeldud modernsest laadimisjaamast ID. Charger kuni hulgaliste laadimisjaamadeni kogu Euroopas koos We Charge’iga. 

Tehke proovisõit kohe 

Kas soovite meie hübriidmudeleid ise järele proovida? Siis pakkuge lihtsalt proovisõiduks endale sobivat aega. Teie kohalik esindus viib teid teie Volkswageniga kokku.

Head põhjused hübriidi valimiseks

--:--

Rohkem võimsust ja rohkem sõidunaudingut

Hübriid ühendab mõlemast maailmast parima. Touareg R eHybrid on ainulaadselt dünaamiline võimalus (kütusekulu l / 100 km: 3,0–2,8 (kombineeritud), energiatarve kWh / 100 km: 19,9–19,5 (kombineeritud); CO₂-heide g/km: 69–63 (kombineeritud); tõhususklass: A+) mõlema süsteemi sooritusvõime kombineerimiseks, mis pakub sõiduki koguvõimsusena 340 kW (462 hj). Juba see üksinda tekitab paigaltminekul hingetuksvõtva kogemuse. Teisisõnu: kahekordne sõidunauding elektrilise võimendusega.

--:--

Hübriid viib teid kaugemale

Pistikhübriidiga saate sõita kaugele. Iga päev laadides saate teha oma igapäevasõidud puhtalt elektri jõul. Pikkadel vahemaadel optimeerib ajamisüsteemide automaatne kasutuselevõtt sõiduulatust ja ökonoomsust.

A young couple plays with their little daughter around the VW Passat GTE Estate parked in the driveway.

Koos suurema jätkusuutlikkuse nimel

Elektromobiilsus on suur hüpe edasi väiksema CO₂-jalajälje saavutamise teel. Seda näiteks taastuvenergia kasutamise ja sõites tekkiva CO₂-heite vähendamise kaudu. Seetõttu pakume elektromobiilsusele üleminekuks uuenduslikke pistikhübriide. Need mudelid võimaldavad kohaliku CO₂-heiteta sõitmist elektrilises režiimis, mis täidab kõigi igapäevavajadused. See tõestab, et igaüks saab omaenda viisil oma panuse anda. 

--:--

Intelligentne laadimiskontseptsioon, rohkem paindlikkust 

Alustage päeva täiselektriliselt: enne tööd sportima ning hiljem koju õhtusöögile ilma, et peaksite vahepeal tankima. Pistikhübriidiga see probleeme ei valmista. Sõiduki liitiumioonakut saate laadida mugavalt kodus, kasutades kas ID. Chargerit või lihtsalt tavapärast seinakontakti. See pakub teile suuremat igapäevapaindlikkust.   

Meie hübriidajamite ülevaade

Volkswageni hübriidmudelite võrdlus

Volkswageni hübriidmudelite võrdlus

Ükskõik, kas otsite sportlikku linnamaasturit, paindlikku universaalkerega sõidukit või ökonoomset pikamaasõitudeks mõeldud mudelit – Volkswageni hübriidide võrdluse abil leiate täpselt oma vajadustele vastava mudeli. Võrrelge meie hübriidajamite kütusekulu, süsteemi võimsust, laadimisaega ja sõiduulatust. Meie võrdlustabel annab teile ülevaate kõigist olulistest näitajatest.

Sportlikkus ja tõhusus ühes

Oma elektrimootori ja TSI-mootori kombinatsiooniga toob see maanteele 150 kW (204 hj) (kütusekulu, l / 100 km: 1,4–1,2 (kombineeritud), energiatarve kWh / 100 km: 11,6–11,0 (kombineeritud); CO₂-heide g/km: 31–28 (kombineeritud); tõhususklass: A+). 

Linna, maale, tööle: igapäevaliikuvus koos hübriidajamiga

Meie hübriidtehnoloogiad teevad jätkusuutliku liikuvuse viimaks kõigile kättesaadavaks. Ja need on nii paindlikud, et sobivad täiuslikult teile. Või teie perele. Või teie tööle. 

--:--

Uuenduslikud hübriidajamid, mis on sama mitmekülgsed nagu elu ise

A woman stands with her dog in front of a loading VW Touareg eHybrid.

Praktiline kogemus on parem kui lihtsalt konfigureerimine

Helena käib Frankfurtist Mainzi tööle. Ta soovib, et see teekond oleks lõõgastavam, kuid eelkõige kulutõhusam. Seetõttu soovib ta pistikhübriidile üle minna. On oluline, et tal oleks piisavalt suur sõiduulatus tööle jõudmiseks, kus ta sõiduki akut laadida saab. Siiski on sama oluline, et tal oleks piisavalt ruumi ka oma koera Pauli jaoks. Nüüd ootab ta juba mudelite võrdlemist. Mitte ainult oma diivanil, vaid ka päriselt proovisõitu tehes.

A smiling woman sits in the driver's seat of a VW Tiguan eHybrid and holds her left hand on the steering wheel.

Perekonnasõber

Simone elab koos perega Düsseldorfi eeslinnas. Laste Kölni lähedal elavate vanavanemate juurde sõidutamise tõhustamiseks on perekond läinud üle Tiguan eHybridile ning kasutab Volkswageni rohelist elektrit. Lisaks 50 km1 täiselektrilisele sõiduulatusele liikleb pere ka ilma kohaliku CO₂-heiteta. Tänu GTE-režiimile pakub Tiguan ka tagaistmel küllaldaselt ruumi nii mänguasjadele kui ka rõõmsatele reisijatele. Pikkadel puhkusesõitudel saab Simone alati oma TSI-bensiinimootorile loota.

A loading VW Golf GTE behind the gash of a man who is just moving away from the vehicle.

Puhtalt läbi Berliini

Mika elab Berliinis. Ta armastab uuenduslikku tehnoloogiat ning väärtustab ka sportlikku ja jätkusuutlikku elustiili. Ka töökindlus ja tõhusus on talle tähtsad. Just sellepärast valis ta Golf GTE. Mudeli jõulise hübriidajamiga on teekond tööle ökonoomsem, aga ka lõbusam. Seda seetõttu, et mudel ühendab endas peaaegu hääletu ja kohaliku CO₂-heiteta elektrimootori ning 1,4-liitrise bensiini otsesissepritsega TSI-mootori, et pakkuda madala kütusekulu juures kahekordset võimsust.

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.