Inimene istub avatud uksega seisva T-Crossi juhiistmel ja vaatab mobiiltelefoni
1

VW Connecti ja We Connecti käivitamine

VW Connecti ja We Connecti käivitamine

Säästke aega ja olge maksimaalselt informeeritud – kõik on seadistuse küsimus. VW Connecti ja We Connecti nutikad abilised tunnevad teie isiklikke harjumusi ja lihtsustavad elu, kui olete taas väga hõivatud. Veenduge ise.

Mõne sammuga ühendatud autoks

Palun arvestage, et kõigi funktsioonide täielikuks kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ja eraldi lepingut Volkswagen AG-ga mobiilsete sidusteenuste kasutamiseks.

--:--

Nii kasutate VW Connecti või We Connecti oma Volkswagenis

Järgmine juhend viib teid samm-sammult läbi aktiveerimisprotsessi oma Volkswageniga ühenduse loomiseks.

Volkswageni äpp

Volkswageni äpi allalaadimine

Kogege kõiki VW Connecti, We Connecti ja Car-Neti eeliseid ühes äpis. Laadige lihtsalt Volkswageni äpp oma nutitelefonis alla ja ühendage oma Volkswageniga.

Volkswageni äpi allalaadimine App Store´istAva väline link

Volkswageni äpi allalaadimine Play Store´istAva väline link

Passati sisevaade 4 inimese ning vaatega infotainment-süsteemile ja panoraamkatuseluugile

Alati ühenduses Cubic Telecomi andmepakettidega

Kasutage kiiret internetti oma Volkswagenis – lihtsalt ja ülevaatlikult

Teid võib veel huvitada see

Sidusteenused. Nii muudate Volkswageni võrgustatud autoks.

VW Connect ja We Connect teenused. Siit leiate eeldused ja paketid.

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.

VW Connecti / We Connecti teenuste kasutamiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning peate oma kasutajanime ja parooliga VW Connecti / We Connecti sisse logima. Lisaks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). VW Connect Plusi / We Connect Plusi puhul on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et sõiduk aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu registreerida ning teenuseid kogu kokkulepitud tasuta kasutusaja jooksul kasutada.

VW Connecti ja VW Connect Plusiga klientidele: mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada integreeritud internetiühenduse kaudu. Veebiraadio, WLAN-kuumkoha ja Alexa kasutamiseks, kui need on olemas, saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio, WLAN-kuumkoha ja Alexa kasutamine nende olemasolu korral võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastav teenusefunktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

We Connecti ja We Connect Plusiga klientidele: mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada integreeritud internetiühenduse kaudu. Voogesitusteenuste, üksikute In-Cari äppide ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab välise mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ tellida tasulisi andmepakette ja kasutada neid arvukate Euroopa riikide võrgulevi piirkonnas. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on nende teenuste kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahelise olemasoleva või eraldi sõlmitava mobiilsidelepingu alusel ning ainult vastava mobiilsidevõrgu leviala piires. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

Tasuta äpi Volkswagen“ kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.     Pakettide VW Connect ja VW Connect Plus või We Connect ja We Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Saadavalolek on sõltuv ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvara versioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Teenuseid saab kasutada vastavalt lepingu kokkulepitud kestuse jooksul ning nendes võidakse lepingu kestuse ajal teha sisulisi muudatusi või need peatada. Lähemat infot saate te aadressilt connect-shop.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.