VW Connecti ja We Connecti avastamine

Lihtne ühendust hoida. VW Connecti ja We Connectiga.

Avastage VW Connecti ja We Connecti eelised

Teie Volkswagen on soovi korral võrgus ja ettevalmistatud VW Connecti või We Connecti1 ulatusliku ühenduvuspakkumise kasutamiseks. Kasutage arvukaid kasulikke funktsioone ja sidusteenuseid järgmistes valdkondades:

  • Navigeerimine
  • Mugavus
  • Meelelahutus
  • Ohutus
  • Sõiduki olek  

Volkswageni äpiga saate oma sõiduki ühendada vaevata oma nutitelefoniga ja hoida silma peal kõigil olulistel teenustel ja funktsioonidel - isegi siis, kui te ei ole oma Volkswagenis.

Siit saate esimese ülevaate sellest, millised mobiilsed sidusteenused on teie Volkswagenis saadaval.

Mees seisab Volkswageni lahtise juhiukse juures

Kõik sidusteenused ülevaatlikult

Igal kangelasel on oma abilised. VW Connecti või We Connecti sidusteenustega on teil neid kohe terve hulk. Uurige, millised teenused sobivad kõige paremini teie igapäevaellu ja millised eeldused peavad olema täidetud. Siin näete ülevaadet kõigist teenustest ja valikutest.

Naine kasutab Volkswageni äppi mobiiltelefonis

Nii saate VW Connecti või We Connecti aktiveerida ja seda kasutada

Siin saate teada, kuidas aktiveerida oma mobiilseid sidusteenuseid Volkswagen äpi kaudu.

Mees toetub vastu Volkswagenit ja vaatab oma mobiiltelefoni

Registreeruge nüüd ja kasutage eeliseid

Oma sõiduki ühendamiseks VW Connecti või We Connecti teenustega peate logima sisse oma Volkswagen ID kasutajakontoga. Selleks kasutage lihtsalt allolevat linki ja seejärel klõpsake "Sisselogimine või registreerumine".

Volkswageni äpid

Volkswageni äpp - teie Volkswageni digitaalne kaaslane

Volkswageni äpid

Volkswageni äpp - teie Volkswageni digitaalne kaaslane

Mees istub Volkswagenis ja vaatab oma mobiiltelefoni

Volkswageni äpp ühendab VW Connecti, We Connecti ja Car-Neti ulatusliku ühenduvuspakkumise. See pakub teile ülevaatlikult kõiki olulisi funktsioone ja teenuseid ning pakub veelgi enam mugavust. Lihtsalt laadige see nüüd alla.

In-Car Shop ja In-Car Apps – nii see käibki

Ostke ja laadige alla praktilisi funktsioone ja teenuseid otse oma Infotainment-süsteemi In-Cari poest2 - täpselt nii, nagu olete nutitelefonis harjunud tegema. Isegi oma sõiduki VW Connect Plusi või We Connect Plusi teenusepakette saate In-Cari poe või Volkswagen ConnectiAva väline link poe kaudu väga lihtsalt pikendada ning kasutada VW Connecti ja We Connecti mobiilsete sidusteenuste kogu pakkumist järgmise aasta või kahe aasta jooksul. Pikendage sel viisil mugavalt otse veebis või alternatiivina küsige nõu oma Volkswageni partnerilt kohapeal. Lisaks sellele saate sealt osta vautšeri, mida saab kasutada ka poes saadaolevate digitaalsete toodete ostmiseks.

--:--

Upgrades

Teenusega Upgrades3 saate oma Volkswageni hiljem ja paindlikult varustada valitud täiendavate funktsioonidega.

We Connect teie ID jaoks

VW ID.5 GTX punane, esiosa nähtav, naine väljub
4,5,6
5.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,3-16,8; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Täiselektriline, täielikult võrgus 

Oma ID. 4 VW Connecti ja We Connectiga saate lihtsustada oma laadimise haldust, juhtida sõiduki valitud funktsioone nutitelefoni kaudu ning kasutada liiklusteavet peaaegu reaalajas, et aidata teil päeva rahulikumalt veeta.

Teid võib veel huvitada see

Liikuge pingevabalt kogu päeva. Car-Neti sidusteenustega.

Ühilduvuskontroll. Siit saate esimese ülevaate sellest, millised mobiilsed sidusteenused on teie Volkswagenis saadaval. 

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.

VW Connecti / We Connecti teenuste kasutamiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning peate oma kasutajanime ja parooliga VW Connecti / We Connecti sisse logima. Lisaks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). VW Connect Plusi / We Connect Plusi puhul on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et sõiduk aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu registreerida ning teenuseid kogu kokkulepitud tasuta kasutusaja jooksul kasutada.

VW Connecti ja VW Connect Plusiga klientidele: mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada integreeritud internetiühenduse kaudu. Veebiraadio, WLAN-kuumkoha ja Alexa kasutamiseks, kui need on olemas, saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio, WLAN-kuumkoha ja Alexa kasutamine nende olemasolu korral võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastav teenusefunktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

We Connecti ja We Connect Plusiga klientidele: mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada integreeritud internetiühenduse kaudu. Voogesitusteenuste, üksikute In-Cari äppide ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab välise mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ tellida tasulisi andmepakette ja kasutada neid arvukate Euroopa riikide võrgulevi piirkonnas. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on nende teenuste kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahelise olemasoleva või eraldi sõlmitava mobiilsidelepingu alusel ning ainult vastava mobiilsidevõrgu leviala piires. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

Tasuta äpi Volkswagen“ kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.     Pakettide VW Connect ja VW Connect Plus või We Connect ja We Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Saadavalolek on sõltuv ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvara versioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Teenuseid saab kasutada vastavalt lepingu kokkulepitud kestuse jooksul ning nendes võidakse lepingu kestuse ajal teha sisulisi muudatusi või need peatada. Lähemat infot saate te aadressilt connect-shop.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.  

2.
Ei ole saadaval Touaregi jaoks.
3.
Uuenduste ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat VW Connecti / We Connecti lepingut ja peakasutajana verifitseerimist, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava uuendamise jaoks nõutav tehniline funktsioon, riistvara ja tarkvara. Uuenduste saadavus võib sõltuda ka mudeliaastast ja tootmiskuupäevast. Vastavale sõidukile pakutavate uuendustega saab peakasutaja tutvuda Infotainment-süsteemi In-Cari poes või Volkswagen Connecti poes veebiaadressil connect-shop.volkswagen.com. Tasulisi artikleid saab osta In-Cari poest ja / või Volkswagen Connecti poest hetkel seal nähtavate ja saadavalolevate maksevahenditega. Uuendusfunktsioonide kättesaadavus võib veebipoes ja In-Cari poes erineda. Teie Volkswageni partner annab teile samuti meelsasti nõu uuendusfunktsioonide ja nende saadavuse osas. Ostetud ja aktiveeritud uuendused jäävad kogu aktiveerimisperioodiks ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.
4.
VW Connecti ja VW Connect Plusi või We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi leping. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega sõiduki registreerimiseks veebilehel myvolkswagen.net või „Volkswageni“ äpis (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada VW Connect Plusi / We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisemal registreerumisel lüheneb esialgne kehtivusaeg. Täpset kehtivusaega saate vaadata aktiveerimise käigus või pärast aktiveerimist veebilehel myvolkswagen.net. Kui VW Connect Plusi / We Connect Plusi esialgne kehtivusaeg on lõppenud, saab seda tasu eest pikendada.    Mõningaid VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult „Volkswageni“ äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide VW Connect ja VW Connect Plus või We Connect ja We Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.   
6.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.