Tellige uus
ID. Buzz kohe


Täielikult elektriline, täielikus ühenduvuses ja täiesti uus kontseptsioon.

  • Hind alates:68 830 € KM-ga
  • Sõiduulatus WLTP järgi402 – 423 km
  • Laadimisaeg 5%-lt 80%-ni:u 30 minutit

ID. Buzz on täielikult valmis tuleviku liikuvusele uut tähendust andma

Tutvuge liikuvuse uue põlvkonnaga – see on uuenduslik ID. Buzz. Tegemist on Volkswageni esimese täiselektrilise kaubikuga: multifunktsionaalne, täielikus võrguühenduses ja läbinisti ümber mõeldud – sobib nii peredele, sõpradele kui ka igapäevaelu väljakutsetele. Tutvuge kohe ID. Buzzi visionäärliku disainiga, mis ühendab endas kompaktsed mõõtmed ja ruumikuse, uuendusliku tehnoloogia ning jätkusuutlikkuse. Laske end inspireerida ulatuslikul ühenduvusel ja digifunktsioonidel, nagu nutikas ID. Light. Laske uuel ID. Buzzil endale näidata, mida modernne elektromobiilsus tähendab.

Uue ajastu disain

Austusavaldus algse VW Transporteri välimusele, kuid täiesti omaenda iseloomuga: tellitavana neljas kahetoonilises värvikombinatsioonis saadaval ID. Buzzi väljendusrikas disain ühendab endas modernsed proportsioonid ja uuendusliku tehnoloogia. Näiteks tagab sõiduki täielikult muudetud salongikontseptsioon hõlpsasti reguleeritavate istmetega rohkemat ruumi ja varieeruvust, samas kui kohandatav meeleoluvalgustus, mis on lisavarustusena saadaval kuni 30 värviga, pakub atmosfäärilisi tipphetki. Silmapaistva avaruse ja uuenduslikult kujundatud valgustusega on uus ID. Buzz igas mõttes muljetavaldav.

ID. Buzz novietots pie mājas ar atvērtām sānu durvīm.

Jätkusuutlik liikuvus igas detailis

Igakülgne jätkusuutlikkus kliimateadliku tuleviku nimel: see on uue ID. Buzzi puhul meie eesmärk. Seega me mitte ainult ei tarni sõidukit teieni CO₂-neutraalselt, vaid te saate sellega ka täielikult ilma kohaliku CO₂-heitmeta sõita. Lisavarustusena on saadaval ka laadimisjaam ID. Charger. Laadides oma ID. Buzzi sertifitseeritud Volkswagen Naturstrom®-i rohelise elektriga, olete kliimateadlik ka teel olles – kuni 423 kilomeetrit järjest. Ning tänu loomanahavabale salongile ja ringlussevõetud materjalide ulatuslikule kasutamisele loob ID. Buzz tasakaalu ka jätkusuutlikkuse ja mugavuse vahel.

The cockpit of the ID. Buzz.

Kogege tulevikutehnoloogiat juba täna

Ulatuslik ühenduvus tänu V2X-tehnoloogiale, lisavarustusena pardal üle 30 abisüsteemi ning hea nähtavus lisavarustusse kuuluvate LED-maatriksesituledega – uuel ID. Buzzil on arvukalt digifunktsioone ning see pakub kõrgetasemelist mugavust ja kvaliteeti. Püsivalt paigaldatud SIM-kaardiga on sõiduk alati võrguühenduses. See tähendab, et saate ID. Buzzi digifunktsioone hõlpsasti ajakohasena hoida. Juhtmevabad värskendused We Connecti kaudu toovad süsteemide tarkvara uuendamise vaid ühe nupuvajutuse kaugusele.

Tahad saada ID. Buzz kätte ilma ooteajata?

Vali oma ID. Buzz välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAtidaryti nuorodą

Play Store’i avamine Atidaryti nuorodą

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.