Moodsas auto varjualuses olev punane VW ID.5 GTX diagonaalses eestvaates, kapoti ees kõnnib mees
2
1.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 19,2–16,9; CO₂ emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja emissiooniväärtused saadaval veel üksnes standardi WLTP ja mitte NEDC kohaselt.

Upgrades teie ID. jaoks 

Andke oma ID.le uusi oskusi

Olgu see siis navigeerimine, abisüsteem või nutikas kliimaseade – We Connecti3 kliendina saate te oma ID. väga hõlpsalt ka pärast ostmist uute funktsioonidega värskendada, kui see on tehasest saabudes ID. varustatud tarkvaraga 3.1 või uuemaga.4

Tellige uusi funktsioone otse oma sõidukist või We Connecti veebipoest, olles mugavalt oma autos ja ilma et peaksite töökotta sõitma.

  • Sõiduki funktsioonide tellimine vastavalt vajadusele
  • Upgrades’ide aktiveerimine ilma töökoda külastamata otse oma ID. mudelist
  • Sobivate vautšerite hankimine Volkswageni partneri käest
  • Sõiduki väärtuse suurendamine uute funktsioonide abil
--:--

Vastavalt varustusele on teie ID. jaoks saadaval sellised Upgrades’id:

Kas pardal puudub navi? Pole probleemi!

Aktiveerige intuitiivse navigeerimise funktsioon koos aktuaalse liiklusteabe ja huvipunktide loendiga lihtsalt tagantjärele oma infotainment-süsteemi „Ready 2 Discover“ või „Ready 2 Discover Max“ jaoks.

Marsruudil tehtavaid laadimispeatusi saab automaatselt kavandada navigeerimise elektroonilise marsruudi planeerija kaudu. Ning ühenduses We Connect Plusi3 sidusteenustega saate te kogu Euroopa kohta regulaarselt kaartide uuendusi ja liiklusteavet. 

Kestused

Uurige kõige paremini ise välja, kui lihtsalt te enda ID. värskendada saate. We Connecti peakasutajana saate te sobiva Upgrade’i soetada. Seejärel saate teie ja kõik sõitjad funktsiooni sõiduki kogu kasutusaja jooksul kasutada.

Nii aktiveerite te Upgrades’id oma ID. jaoks.

Tarkvara seis & registreerimine

Upgrades’ide4 soetamiseks peab teie ID. omama tehasest tulles tarkvara 3.1 või uuemat ja täitma tehnilised eeldused vastava funktsiooni jaoks. Kui te olete We Connectis3 registreerunud ja oma sõidukis peakasutajana verifitseeritud, siis saate pihta hakata.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

2.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

3.
We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida We Connecti / We Connect Plusi oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi We Connecti / We Connect Plusi leping. We Connecti leping ID. seeria jaoks ei ole kolmeaastase kasutusaja piiranguga. We Connect Plus on esialgu piiratud kolmeaastase kasutusajaga ning seda saab pärast tasu eest pikendada. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel myvolkswagen.net või We Connect ID. äpi kaudu (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ja kasutada We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Mõningaid We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult We Connect ID. äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).Mobiilsed sidusteenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Millised teenused pakettides We Connect ja We Connect Plus sisalduvad, võib riigiti varieeruda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenustest. Lisateavet saate aadressilt www.connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partnerilt. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.
4.
Upgrades ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat We Connecti lepingut ja peakasutaja verifitseerimist, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava Upgrade jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid, riistvaraseadmed ja tarkvara. Upgrades saadavus võib sõltuda ka mudeliaastast ja tootmiskuupäevast. Vastavale sõidukile pakutavate Upgrades funktsioonidega saab peakasutaja tutvuda infotainment-süsteemi In-Cari poes või We Connecti veebipoes veebiaadressil shop.volkswagen-we.com. Tasulisi tooteid saab nii In-Cari poest kui ka We Connecti veebipoest hetkel seal saadaval maksevahendite abil osta. Teie Volkswageni partner annab teile meelsasti nõu Upgrades funktsioonide ja nende saadavuse osas. Tellitud ja aktiveeritud Upgrades funktsioonid jäävad kogu aktiveerimisperioodiks ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.