Moodsas auto varjualuses olev punane VW ID.5 GTX diagonaalses eestvaates, kapoti ees kõnnib mees
1,2
1.
ID.5 GTX: Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,6–16,2; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Upgrades teie ID. jaoks 

Andke oma ID.le uusi oskusi

Olgu see siis navigeerimine, abisüsteem või nutikas kliimaseade - VW Connecti või We Connecti3 kliendina saate te oma ID. väga hõlpsalt ka pärast ostmist uute funktsioonidega värskendada, kui see on tehasest saabudes ID. varustatud tarkvaraga 3.1 või uuemaga.4

Tellige uusi funktsioone otse oma sõidukist või Volkswagen Connecti poest, olles mugavalt oma autos ja ilma et peaksite töökotta sõitma.

  • Uute funktsioonide tasuta proovimine
  • Sõiduki funktsioonide tellimine paindlikult ja vastavalt vajadusele, ilma lepingu automaatse pikenemiseta
  • Uuenduste aktiveerimine ilma töökoda külastamata otse oma ID. mudelist
  • Sobivate vautšerite hankimine Volkswageni partneri käest
  • Sõiduki väärtuse suurendamine uute funktsioonide abil
--:--

Vastavalt varustusele on teie ID. jaoks saadaval sellised Upgrades’id:

Kas pardal puudub navi? Pole probleemi!

Aktiveerige intuitiivse navigeerimise funktsioon koos aktuaalse liiklusteabe ja huvipunktide loendiga lihtsalt tagantjärele oma infotainment-süsteemi "Ready 2 Discover" või "Ready 2 Discover Max" jaoks.

Marsruudil tehtavaid laadimispeatusi saab automaatselt kavandada navigeerimise elektroonilise marsruudi planeerija kaudu. Ning ühenduses VW Connect Plusi või We Connect Plusi3 sidusteenustega saate te kogu Euroopa kohta regulaarselt kaartide uuendusi ja liiklusteavet. 

Hind: ühekordselt 905,00 €

Kestused ja valikud

Uurige kõige paremini ise välja, kui lihtsalt te enda ID. värskendada saate. VW Connecti või We Connecti peakasutajana saate peaaegu iga uuenduse puhul ühe korra broneerida tasuta proovikuu**. Seejärel on teile peaaegu kõigi uuenduste jaoks saadaval kolm kestust. 

1 kuu

Uuenduste paindlik kasutamine

Broneerige lisamugavust vastavalt vajadusele ja otsustage iga kuu uuesti, milline uuendus teile kõige paremini sobib. Ühekuulise kehtivusajaga jääte paindlikuks (automaatset pikendamist ei toimu).

1 aasta

Uuenduste kasutamine ühe aasta jooksul 

Te ei soovi niipea loobuda oma ID-s oleva uue sõidukifunktsiooni lisamugavusest? Siis kindlustage lihtsalt oma kasutamine terveks aastaks (automaatset pikendamist ei toimu).

Tähtajatu kehtivus

Uuenduste tähtajatult kasutamine 

Tähtajatute uuendustega uuendate oma ID-d püsivalt, sest funktsioone saavad kõik sõitjad kasutada kogu sõiduki eluea jooksul.

Hinnaülevaade

Broneerige sõidukifunktsioone paindlikult ja vastavalt vajadusele, ilma automaatse lepingupikenduseta kuu- ja aastapikkuste kehtivusaegade puhul

Kuutasu**

Aastatasu

Tähtajatult

Navigeerimine

pole hetkel saadaval

pole hetkel saadaval

905,00 €*

Kaugtulede regulaator "Light Assist"

4,50 €*

47,00 €*

185,00 €*

Kliimaseade "Air Care Climatronic"

7,50 €*

73,00 €*

289,00 €*

Taustavalgustus (mitmevärviline)

1,50 €*

15,00 €*

59,00 €*

Kuutasu**

pole hetkel saadaval

Aastatasu

pole hetkel saadaval

Tähtajatult

905,00 €*

* Hind Eesti turu jaoks koos käibemaksuga. Volkswagen Connecti poes või In-Cari poes vastaval ostu sooritamise hetkel kuvatud hinnad on õiguslikult siduvad. Hinnad võivad olenevalt sõidukist ja varustusest varieeruda.

** peakasutaja ja funktsiooni kohta 

Nii aktiveerite te Upgrades’id oma ID. jaoks.

Tarkvara seis & registreerimine

Upgrades’ide4 soetamiseks peab teie ID. omama tehasest tulles tarkvara 3.1 või uuemat ja täitma tehnilised eeldused vastava funktsiooni jaoks. Kui te olete VW Connectis või We Connectis3 registreerunud ja oma sõidukis peakasutajana verifitseeritud, siis saate pihta hakata.

Ka see võiks teile huvi pakkuda