The VW ID. Buzz Cargo parked in the mountains.

Tellige uus
ID. Buzz Cargo kohe

Täielikult elektriline, täielikus ühenduvuses ja täiesti uus kontseptsioon.

Täielikult elektriline, täielikus ühenduvuses ja täiesti uus kontseptsioon.

  • Hind alates59 851 € koos KM-ga
  • Sõiduulatus WLTP järgi392 - 425 km
  • Laadimisaeg 5%-lt 80%-ni:u 30 minutit

  ID.Buzz Cargo: tarbetransport uues mõõtmes

  Millised on teie nõudmised modernsele kaubikule? Elektriajam, piisav veoseruumi maht ja pikamaasõidu võimekus: uuel ID. Buzz Cargol on kõik olemas. Ja tänu modernsele võrguühendusele, digitaalsetele süsteemidele ning paljudele intelligentsetele funktsioonidele pakub see veelgi enamat.

  Uuendusliku ID. Buzz Cargoga toome teedele uue põlvkonna tarbetranspordi. Uus ID. Buzz Cargo, mille välimus sai inspiratsiooni originaalselt Bulli mikrobussimudelilt, on Volkswageni esimene täiselektriline kaubik. Arendustöö tulemuseks on võimas ja jätkusuutlik tarbesõiduk, mis vastab peaaegu kõigile teie igapäevatöö väljakutsetele.

  Manööverdusvõimeline, paindlik ja ruumikas: uus ID. Buzz Cargo

  Uus ID. Buzz Cargo ühendab endas suure laadimisvõimsuse ja suurepärase manööverdusvõime: selle väike, vaid 11,09-meetrine pöörderaadius on kitsastel linnatänavatel eriti kasulik. Tänu modernsele veoseruumi disainile on uues ID. Buzz Cargos ruumi kahele ristipidi paigutatud euroalusele ning veose maht võib olla kuni 3,9 kuupmeetrit1. Sõiduki nutikas hoiupaikade kontseptsioon kabiinis tagab, et saate kõik tööks vajaliku korrapäraselt ja turvaliselt paigutada – alates töökinnastest kuni mõõdulintideni. Tänu kaubiku võimsale elektriajamile saab lisavarustusse kuuluva haakekonksu abil hõlpsasti vedada kuni 1000 kg massiga haagist. See tähendab, et uus ID. Buzz Cargo saab hakkama peaaegu iga modernse tarbetranspordi väljakutsega.

  1 Mõõdetud SAE V6 alusel

  The ID. Buzz Cargo drives on a road.

  Suurem jätkusuutlikkus modernse tarbetranspordi jaoks

  Uus täiselektriline ID. Buzz Cargo pakub tipptasemel tarbetransporti – isegi neile, kes peavad aeg-ajalt pikemaid vahemaid läbima. Süsinikneutraalselt tarnitud ID. Buzz Cargoga saate sõita kuni 425 kilomeetrit, ilma et peaksite seda laadima. Tulevikus tähendab Plug & Charge’i tehnoloogia, et peate teel olles laadimise alustamiseks vaid kaabli ühendama. Tänu oma elektriajamile annab ID. Buzz Cargo teile juurdepääsu ka madala heitmeloaga linnatsoonidele, kuhu sisepõlemismootoriga sõidukid ei pruugi olla lubatud. Uus ID. Buzz Cargo muudab seega tarbetranspordi paindlikumaks kui eales varem.

  A woman at the wheel of the ID. Buzz Cargo.

  Kogege tulevikutehnoloogiat juba täna koos ID. Buzz Cargoga

  Uus ID. Buzz Cargo toetab teid teie igapäevatöös arvukate digitaalsete funktsioonide ja murrangulise tehnoloogiaga. Kuni 30 juhiabisüsteemiga varustamise võimalusega ning hea nähtavusega tänu lisavarustusse kuuluvatele LED-maatriksesituledele pakub uus ID. Buzz Cargo kõrgetasemelist mugavust ja kvaliteeti. Samal ajal on see tänu integreeritud SIM-kaardile alati võrguühenduses. Näiteks saate We Connecti kaudu värskendada ID. Buzz Cargo digitaalseid funktsioone mugavalt ja juhtmevabalt1 vaid ühe nupuvajutusega.

  Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

  ID rakenduse ekraan

  Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
  Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

  ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

  App Store’i avamineAva väline link

  Play Store’i avamine Ava väline link

   

   

  Järgmised sammud

  Olge kindel, et olete teinud õige valiku

  Uus! 5-aastane garantii

  Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

  Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

  2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
  2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

  Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

  Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

  Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

  Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

  Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.