ID. Buzz Cargo

Usaldusväärne ja usin. Just nagu mesilane.

  • Hind alates:65 649 € KM-ga
  • Sõiduulatus WLTP järgi392 - 425 km
  • Laadimisaeg 5%-lt 80%-ni:u 30 minutit

Saa tuttavaks - ID. Buzz Cargo: tänapäevastele vajadustele vastav ideaalne tööline

Milliseid omadusi peate tähtsaimaks uue töötaja valikul? Kas need on töökus, mitmekesisus, võime kanda suuri raskusi või ühine vaade rohelisemale tulevikule? ID. Buzz Cargo vastab nendele ootustele, just nagu üks usin töömesilane.Sellel on võime kanda suuri koormaid ning oma digitaalsete süsteemide ja intelligentsete funktsioonidega tõstab see teie ettevõtte transpordivõimalused uutesse kõrgustesse. Võite kindel olla, et, ID. Buzz Cargo ühildub sujuvalt teie tööjõuga, muutes teie töötunnid tõhusamaks ja nauditavamaks.

 

Manööverdusvõimeline, paindlik ja ruumikas: uus ID. Buzz Cargo

Uus ID. Buzz Cargo ühendab endas suure laadimisvõimsuse ja suurepärase manööverdusvõime: selle väike, vaid 11,09-meetrine pöörderaadius on kitsastel linnatänavatel eriti kasulik. Tänu modernsele veoseruumi disainile on uues ID. Buzz Cargos ruumi kahele ristipidi paigutatud euroalusele ning veose maht võib olla kuni 3,9 kuupmeetrit1. Sõiduki nutikas hoiupaikade kontseptsioon kabiinis tagab, et saate kõik tööks vajaliku korrapäraselt ja turvaliselt paigutada – alates töökinnastest kuni mõõdulintideni. Tänu kaubiku võimsale elektriajamile saab lisavarustusse kuuluva haakekonksu abil hõlpsasti vedada kuni 1000 kg massiga haagist. See tähendab, et uus ID. Buzz Cargo saab hakkama peaaegu iga modernse tarbetranspordi väljakutsega.

1 Mõõdetud SAE V6 alusel

The ID. Buzz Cargo drives on a road.

Suurem jätkusuutlikkus modernse tarbetranspordi jaoks

Uus täiselektriline ID. Buzz Cargo pakub tipptasemel tarbetransporti – isegi neile, kes peavad aeg-ajalt pikemaid vahemaid läbima. Süsinikneutraalselt tarnitud ID. Buzz Cargoga saate sõita kuni 425 kilomeetrit, ilma et peaksite seda laadima. Tulevikus tähendab Plug & Charge’i tehnoloogia, et peate teel olles laadimise alustamiseks vaid kaabli ühendama. Tänu oma elektriajamile annab ID. Buzz Cargo teile juurdepääsu ka madala heitmeloaga linnatsoonidele, kuhu sisepõlemismootoriga sõidukid ei pruugi olla lubatud. Uus ID. Buzz Cargo muudab seega tarbetranspordi paindlikumaks kui eales varem.

A woman at the wheel of the ID. Buzz Cargo.

Kogege tulevikutehnoloogiat juba täna koos ID. Buzz Cargoga

Uus ID. Buzz Cargo toetab teid teie igapäevatöös arvukate digitaalsete funktsioonide ja murrangulise tehnoloogiaga. Kuni 30 juhiabisüsteemiga varustamise võimalusega ning hea nähtavusega tänu lisavarustusse kuuluvatele LED-maatriksesituledele pakub uus ID. Buzz Cargo kõrgetasemelist mugavust ja kvaliteeti. Samal ajal on see tänu integreeritud SIM-kaardile alati võrguühenduses. Näiteks saate We Connecti kaudu värskendada ID. Buzz Cargo digitaalseid funktsioone mugavalt ja juhtmevabalt1 vaid ühe nupuvajutusega.

Tahad saada ID. Buzz Cargo kätte ilma ooteajata?

Vali oma ID. Buzz Cargo välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAva väline link

Play Store’i avamine Ava väline link

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.