Mida vajate Car-Neti kasutamiseks

Te vajate seda1

Car-Neti navigatsioonisüsteemid Discover Media, Discover Pro ja Composition Media.
2
2.
Joonis näitab infotainment-süsteemide uut generatsiooni; teenused on saadaval ka vanemas generatsioonis

Car-Neti teenuste Guide & Inform kasutamiseks vajate oma Volkswagenis navigatsioonisüsteemi. Selle juurde kuuluvad „Discover Media“ ja „Discover Pro“ ning Touaregi jaoks saadaolev „Innovision Cockpit“.

Car-Neti teenustepaketi „Security & Service“ jaoks vajate vaid hädaabiteenust ja saate seda sarnaselt „App-Connectile“ juba koos raadioga „Composition Media“ piiranguteta kasutada.

Koos navigatsioonisüsteemiga „Discover Pro“ soovitame teile lisaks telefoniliidest „Business“, mis pakub teile võimalust luua oma Volkswagenis WLAN-kuumkoht. Nii saate koos kaassõitjatega eriti tõhusalt kasutada mitmekülgseid Car-Neti pakkumisi.

Paljusid teenuseid saate juhtida oma nutitelefoni kaudu Volkswageni äpis. Koos Infotainment-süsteemiga pakub see lisaks juurdepääsu internetile, mida vajate Car-Neti kasutamiseks. Erinevate funktsioonide jaoks läheb sõidukis vaja ka tehnilisi komponente, nt vargaalarm teenuse Sidus-vargaalarm jaoks. 

Olenevalt sõidukist saate kasutada erinevaid teenusepakette, mida saate omandada Volkswageni äpi või oma isikliku kliendiala myVolkswagen kaudu (kui te ei teinud seda juba Volkswageni ostmise ajal).  Kui tehnilised eeldused on täidetud, vajate Volkswagen ID kasutajakontot, mille loomine käib kähku.

  • Navigatsioonisüsteem „Discover Media“, „Discover Pro“ või „Discover Premium“
  • Raadiosüsteem „Composition Media“ (piiratud)
  • Internetiühendusega Android™-iga nutitelefon või iPhone®
  • Car-Neti teenustepakett
  • Volkswagen ID kasutajakonto
Sisselogimine myVolkswageni kasutajaalasse

Selleks et saaksite mobiilseid sidusteenuseid mugavalt kõikjalt kasutada, logige end oma Volkswagen IDga kasutajaalasse myVolkswagenAva väline link või Volkswageni äppi sisse ja registreerige seejärel koos oma sõidukiga.Kui te pole veel Volkswagen ID-d loonud, juhendatakse teid registreerimisel samm sammult.

Kasutamine Volkswageni äpi ja myVolkswageni kaudu

Mees istub Volkswagenis ja vaatab oma mobiiltelefoni

Pärast registreerimist saate Car-Neti teenuste valitud funktsioone ülevaatlikult oma kliendialas myVolkswagen või Volkswageni äpiga oma mobiilses lõppseadmes avada ja juhtida. Äpi saate siin alla laadida:

Allalaadimine App Store’isAva väline link

Allalaadimine Google Play’sAva väline link

Teid võib veel huvitada see

Liikuge pingevabalt kogu päeva. Car-Neti sidusteenustega.

Siin saate teada, kuidas ühenduvus muudab elu lihtsamaks. 

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Car-Neti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi leping. Selleks et teenuseid kogu kehtivusajal kasutada, on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel www.myvolkswagen.net või äpis Volkswagen (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Car-Net Guide & Informi mobiilsete sidusteenuste kasutamine on võimalik ainult valikulise varustusega Discover Media ja Discover Pro. Lisaks vajate mobiilset, internetivõimelist lõppseadet (nt nutitelefoni), mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Alternatiivselt võib telefoniliidesega Business koos navigeerimissüsteemiga Discover Pro kasutada mobiiltelefoni profiiliga remote SIM Access Profile (rSAP) või telefon- ja andmesidega SIM-kaarti. Car-Neti teenused on saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud). Car-Neti teenuste kasutamisega seotud andmemahu alusel on tungivalt soovitatav leppida mobiilsideteenuse pakkujaga kokku kindlasummaline andmeside hind. Volkswageni tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Car-Neti teenuste kättesaadavus võib olla olenevalt riigist erinev. Need teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Täpsemat teavet Car-Neti kohta saate aadressilt connect-shop.volkswagen.com ja oma Volkswageni partnerilt, teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.