Mida vajate Car-Neti kasutamiseks

Te vajate seda1

Car-Neti navigatsioonisüsteemid Discover Media, Discover Pro ja Composition Media.
2
2.
Joonis näitab infotainment-süsteemide uut generatsiooni; teenused on saadaval ka vanemas generatsioonis

Car-Neti teenuste Guide & Inform kasutamiseks vajate oma Volkswagenis navigatsioonisüsteemi. Selle juurde kuuluvad Discover Media ja Discover Pro ning Touaregi jaoks saadaolev Innovision Cockpit.

Car-Neti teenustepaketi Security & Service jaoks vajate vaid hädaabiteenust ja saate seda sarnaselt App-Connectile juba koos raadioga Composition Media piiranguteta kasutada.

Koos navigatsioonisüsteemiga Discover Pro soovitame teile lisaks telefoniliidest Business, mis pakub teile võimalust luua oma Volkswagenis WLAN-kuumkoht. Nii saate koos kaassõitjatega eriti tõhusalt kasutada mitmekülgseid Car-Neti pakkumisi.

Paljusid teenuseid saate juhtida oma nutitelefoni kaudu We Connecti rakenduse abil. Koos infotainment-süsteemiga pakub see lisaks juurdepääsu internetile, mida vajate Car-Neti kasutamiseks. Erinevate funktsioonide jaoks läheb sõidukis vaja ka tehnilisi komponente, nt vargaalarm sidus-vargaalarmi teenuse jaoks.

Olenevalt sõidukist saate kasutada erinevaid teenusepakette, mida saate omandada We Connecti äpi või oma isikliku kliendiala myVolkswagenAva väline link kaudu (kui te ei teinud seda juba Volkswageni ostmise ajal). Kui tehnilised eeldused on täidetud, vajate Volkswagen ID kasutajakontot, mille loomine käib kähku.

  • Navigatsioonisüsteem Discover Media, Discover Pro või Discover Premium
  • Raadiosüsteem Composition Media (piiratud)
  • Internetiühendusega Android™-iga nutitelefon või iPhone®
  • Car-Neti teenustepakett
  • Volkswagen ID kasutajakonto
We Connecti portaali sisselogimine

Selleks et saaksite mobiilseid sidusteenuseid mugavalt kõikjalt kasutada, logige end oma Volkswagen IDga kasutajaalasse myVolkswagenAva väline link või We Connecti äppi sisse ja registreerige seejärel koos oma sõidukiga.Kui te pole veel Volkswagen ID-d loonud, juhendatakse teid registreerimisel samm sammult.

Kasutamine We Connecti äpi ja myVolkswageni kaudu

We Connecti äpp
3,4,5
3.
Kütusekulu, l/100 km: kombineeritult 1,3-1,2; voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 15,8-14,9; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 30-26. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Puhas elektriline laadimisvälp: kombineeritult 57-61 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

Pärast registreerimist saate Car-Neti teenuste valitud funktsioone ülevaatlikult oma kliendialas myVolkswagen või We Connecti äpiga oma mobiilses lõppseadmes avada ja juhtida. Äpi saate siin alla laadida:

Allalaadimine App Store’isAva väline link

Allalaadimine Google Play’sAva väline link

Teid võib veel huvitada see