A VWR Golf R and Golf R Estate in Lapiz Blue are standing in a carpark

Volkswageni R-mudelid

Puhas jõudlus: laske meie võimsaimatel sõidukitel end inspireerida

Puhas jõudlus: laske meie võimsaimatel sõidukitel end inspireerida

Kas teile pakuvad huvi kõige sportlikumad Volkswageni mudelid? Siis on järgnev midagi just teie jaoks. Tutvuge lähemalt meie dünaamiliste R-mudelitega, näiteks Golf R või meie esimene eHybrid: Touareg R.

Tõelised tähelepanumagnetid – meie R-mudelid

Uus T-Roc R: ilu jõud

Uus T‑Roc R on teie igapäevakaaslane. See jõuline mudel avaldab muljet oma nobeduse ja iseloomuliku disainiga, olles samas igapäevakasutuse jaoks äärmiselt praktiline. Sõidukil on kvaliteetsed omadused ja tuntav emotsionaalne mõju. Istuge sõidukisse ja päästke selle jõud valla.

Arteon R: esitleme täiuslikku kere

Otsite jõulist sooritust? Meie 0 kuni 100 km/h vaid 4,9 sekundiga sprintiv seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast hakkab teile kindlasti meeldima. Ning kuidas kõlab R Performance’i veojõu dünaamilise jaotamise funktsioon, mis jaotab jõu tagarataste vahel individuaalselt? Meie Arteon R pakub seda ja paljut muud. 

Arteon R Shooting Brake – sportlik elegants

Ükski teine mudel ei ühenda esteetikat ja atleetlikkust nii hästi kui Arteon R Shooting Brake. Vajate näidet? 18-tolline suurepärase töövõimega pidurisüsteem ja iseloomulikud eesmised õhu sisselaskeavad mitte ainult ei näe head välja, vaid ka parandavad sooritust. Täpsem teave siit!

Kõigi aegade tugevaim Golf R

Meie R-perekond kasvab: tervitame Golf 8 R-i! Kas teile kananaha tekitamiseks piisab juba sellest, kui mainida neljasilindrilist kaheliitrist turbomootorit ja maksimaalset 420 Nm pöördemomenti? Meile samamoodi. Avastage veelgi tipphetki ja tutvuge Golf R-iga.

Sportlik igapäevakangelane: Tiguan R

Siin see on – populaarne maasturimudel selle tugevaimal kujul. Tiguan R on mitmes vallas andekas ning sellega on iga päev nauditav sõita. See mudelipere liige näitab oma 235 kW (320 hj) ja 420 Nm maksimaalse pöördemomendiga, mida jõudlus tegelikult tähendab. Soovite rohkemat teada?

Meie Touareg R – ühtaegu jõuline ja aukartust äratav

Äärmiselt dünaamiline ja nutikalt tõhus: just see on Touareg R-ile omane. Meie eHybrid on kõrgsoorituslik mudel, millega saab ajutiselt sõita ilma kohaliku CO2-heitmeta. Olete valmis värskendavaks tuuleks teel? Siis laske käia ja tunnetage seda ise.