ID. Volkswagen

See on meile kõigile

On aeg võimuvahetuseks: on aeg kõigil end vooluga ühendada ja liituda uue liikumisega. Täiselektrilise Volkswagen ID. perekonna väljakuulutamisega on elektriline liikumine kõigile kättesaadav. Usume, et rakendades võimu mõnele, näeme väikest muutust, kuid rakendades võimu mitmele, näeme muutust terves maailmas.

On aeg elektrilisteks
autodeks kõigile

Uhiuus täiselektriline ID. pere peaks tähendama enamat kui sõitmist. Volkswagen ID. on enamat kui auto. See on teie isiklik ratastel seade. Ta kuulab teid, räägib teiega ja õpib teilt. Ta laseb teil tunda oma elektrilise kiirenduse dünaamilisust. Ta on teie kaaslane, kes aitab teil jõuda kõikide sihtpunktideni tänu oma kiireloomulisele laadimisele ning laialdase usaldusega akutehnoloogiale. Ja kuna elektriline liikumine on mõeldud kõigile, pakub ID. mitmekesist autokere valikut kõigile, et sobituda kõikide elustiilidega.

Elektriline muutub taskukohaseks

Kuulutades välja ID., muudab Volkswagen sõitmise taskukohaseks massidele ja miljonitele. ID. perekond pakub sõidulahendusi samas hinnaklassis, mis kehtivad ka standardautodele, sest ükski mängumuutev idee ei ole kõigi parimates huvides, kui just kõik sellest osa ei saa.