ID. Volkswagen

See on meile kõigile

On aeg võimuvahetuseks: on aeg kõigil end vooluga ühendada ja liituda uue liikumisega. Täiselektrilise Volkswagen ID. perekonna väljakuulutamisega on elektriline liikumine kõigile kättesaadav. Usume, et rakendades võimu mõnele, näeme väikest muutust, kuid rakendades võimu mitmele, näeme muutust terves maailmas.

On aeg elektrilisteks
autodeks kõigile

Cannot find Data for /et/electric-vehicles/id-volkswagen/jcr:content/root/main/mainParsys/sectiongroup/groupParsys/singlecolumnsection/headline

Uhiuus täiselektriline ID. pere peaks tähendama enamat kui sõitmist. Volkswagen ID. on enamat kui auto. See on teie isiklik ratastel seade. Ta kuulab teid, räägib teiega ja õpib teilt. Ta laseb teil tunda oma elektrilise kiirenduse dünaamilisust. Ta on teie kaaslane, kes aitab teil jõuda kõikide sihtpunktideni tänu oma kiireloomulisele laadimisele ning laialdase usaldusega akutehnoloogiale. Ja kuna elektriline liikumine on mõeldud kõigile, pakub ID. mitmekesist autokere valikut kõigile, et sobituda kõikide elustiilidega.

Elektriline muutub taskukohaseks

Kuulutades välja ID., muudab Volkswagen sõitmise taskukohaseks massidele ja miljonitele. ID. perekond pakub sõidulahendusi samas hinnaklassis, mis kehtivad ka standardautodele, sest ükski mängumuutev idee ei ole kõigi parimates huvides, kui just kõik sellest osa ei saa.

A woman in half profile leaning against the ID. Crozz and the ID. Crozz from above in profile in motion.

Uus sõiduvahemik

Täiselektriline Volkswagen ID. pere teeb vahe-eesmärgid kõigile kättesaadavaks. Sujuv sõit on garanteeritud tänu kiirlaaditavatele akude, mille järjepidav kilometraaž on 550 km (WLTP), vähendades samal ajal CO₂ väljaheiteid.

Uued tulemuslikkuse vormid

Head aega, käigikast! Tervist, elektriline kiirendus. Ökonoomne sõiduviis on lõpuks ka elevust tekitav. Ühtegi käiku vahetamata – nii automaatselt kui ka manuaalselt – siseneme elektrilise sõiduviisi dünaamilisse ajastusse ning liigume hoogsalt ka täisautonoomse sõiduviisi suunas.

A woman and the ID. Vizzion  in an almost frontal shot.

Tundke end veelgi ühendatumana

Sõitmine ID. mudeliga on midagi enamat kui lihtsalt sõitmine autoga. Intelligentne ühendatavus ning viimase peal tehnoloogia õpib teilt, räägib teiega ning aitab teid kõikidel teekondadel. Volkswagen ID. perekonna mudelid muunduvad arusaadavateks liikumislahendusteks, andes uue väljavaate reisijate ning transpordi suhtele.

Kõik kered ja stiilid

Uus liikumine peab sobituma teile kõigile. Seega esitleb Volkswagen ID. teile laialdast autokere valikut kõikidele liikumisvajadustele. Ruumi kontseptsioon avaldab intuitiivse sisekujunduslahenduse, mis on kohandatud tänapäeva liikumisvajadustele ning annab teile ettekujutuse peatselt saabuvatest täisautonoomsetest sõidulahendustest.

Liituge kohe ja olge teistest ees.

Saage reegulaarseid uuendusi ID.3i broneerimise ja elektromobiilsuse kohta.

Telli endale elektirautode uudiskiri!

Sinu postkasti saabuvad kuumad uudised elektrirautode ja meie uute mudelite kohta!

Sind võib huvitada ka:

Kui kaugele on võimalik sõita?

Elektromobiilsuse tulevik

Sind võib huvitada ka: