Naine toetub vastu Volkswagenit ja vaatab oma mobiiltelefoni

Lisateave, millised sidusteenused on teile saadaval

 Mis on ühenduvus?

Volkswageni ühenduvusteenused ühendavad teie sõiduki internetiga, võimaldavad teile rohkem mugavust ja meelelahutust ning toetavad teid hädaolukorras. Nii saate rikke korral kiiret abi, liiklusinfot peaaegu reaalajas, paremat meelelahutust tänu voogedastusele ja veebiraadiole või soovi korral meeldetuletuse järgmise hooldusintervalli kohta. Lisaks sellele saate oma nutitelefoni kaudu silma peal hoida paljudel olulistel teenustel ja teabel oma sõiduki kohta.

Arvestage, et üksikute funktsioonide saadavus ja eeltingimused olenevad valitud teenusest. Millised mobiilsed sidusteenused on teie Volkswagenis saadaval, saate teada siit:

Naine siseneb Volkswagenisse

VW Connect ja We Connect

Mobiilsete sidusteenuste uusim generatsioon. Kõigis VW Connecti või We Connecti1 jaoks ettevalmistatud sõidukites nagu näiteks Golfis, Passatis, Tiguanis ja paljudes teistes Volkswageni praegustes uutes sõidukites saate soovi korral tänu püsivalt installitud e-SIM kaardile algusest peale võrgus olla.

Inimene vaatab mobiiltelefoni ja kasutab Volkswageni äppi
2,3
2.
Voolutarve, kWh/100 km: kombineeritult 18,6-16,0; CO2 emissioon, g/km: kombineeritult 0. Sõiduki jaoks on kulu- ja heitmenäitajad olemas veel üksnes WLTP ja mitte NEFZ kohaselt. Laadimisvälp: kombineeritult 545 km. Sõiduulatuste korral andmed kulu ja CO₂-heitmete kohta sõltuvalt sõidukile valitud varustusest.

VW Connect ja We Connect teie ID. jaoks.

VW Connect ja We Connect teie ID.4 jaoks ühendavad teid teie sõidukiga. Sest tänu püsivalt paigaldatud eSIM-kaardile on teie ID. võrgus kohe algusest peale ja pakub meelelahutust, sidus-liiklusteavet, kaugfunktsioone ja palju muud.

Sinine Sharan pargib tee ääres hoone klaasfassaadi ees
5

Car-Net

Car-Neti sidusteenustega jõuate kiiremini sihtkohta ja olete hästi informeeritud - tänu peaaegu reaalajas liiklusteabele, tanklate hindadele või vabade parkimiskohtade kuvamisele. Ning kasutades nutitelefoni kaugjuhtimispuldina, saab valitud funktsioone mugavalt käsitseda ka väljastpoolt oma sõidukit.5

--:--

App-Connect

Laiendage oma kokpitti - App-Connect toob teie nutitelefoni valitud äpid Infotainment-süsteemi puuteekraanile: Google'i Apple CarPlay ja Android Auto - mõlemad innovatiivsed tehnoloogiad on teie käsutuses ja pakuvad täiendavaid kasulikke ja meelelahutuslikke funktsioone. 6

Teid võib veel huvitada see

Ühilduvuskontroll. Siit saate esimese ülevaate sellest, millised mobiilsed sidusteenused on teie Volkswagenis saadaval. 

Sidusteenused. Nii muudate Volkswageni võrgustatud autoks.

Kas teil on küsimusi? Siit leiate kiired vastused või isikliku nõustamise seoses meie digitaalsete teenustega.

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.

VW Connecti / We Connecti teenuste kasutamiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning peate oma kasutajanime ja parooliga VW Connecti / We Connecti sisse logima. Lisaks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi VW Connecti või We Connect Plusi või We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). VW Connect Plusi / We Connect Plusi puhul on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et sõiduk aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen“ kaudu registreerida ning teenuseid kogu kokkulepitud tasuta kasutusaja jooksul kasutada.

VW Connecti ja VW Connect Plusiga klientidele: mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada integreeritud internetiühenduse kaudu. Veebiraadio, WLAN-kuumkoha ja Alexa kasutamiseks, kui need on olemas, saab osta tasulisi andmepakette väliselt mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ ja kasutada neid paljude Euroopa riikide võrgulevi alal. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on veebiraadio, WLAN-kuumkoha ja Alexa kasutamine nende olemasolu korral võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastav teenusefunktsioon saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

We Connecti ja We Connect Plusiga klientidele: mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada integreeritud internetiühenduse kaudu. Voogesitusteenuste, üksikute In-Cari äppide ning WLAN-kuumkoha kasutamiseks saab välise mobiilsideteenuse partnerilt „Cubic Telecom“ tellida tasulisi andmepakette ja kasutada neid arvukate Euroopa riikide võrgulevi piirkonnas. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivselt on nende teenuste kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahelise olemasoleva või eraldi sõlmitava mobiilsidelepingu alusel ning ainult vastava mobiilsidevõrgu leviala piires. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).

Tasuta äpi Volkswagen“ kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping.     Pakettide VW Connect ja VW Connect Plus või We Connect ja We Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Saadavalolek on sõltuv ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvara versioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Teenuseid saab kasutada vastavalt lepingu kokkulepitud kestuse jooksul ning nendes võidakse lepingu kestuse ajal teha sisulisi muudatusi või need peatada. Lähemat infot saate te aadressilt connect-shop.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.  

3.

Äratoodud kulu- ja emissiooniväärtused on välja selgitatud õigusaktidega ettekirjutatud mõõtmismeetodite kohaselt. 1. jaanuaril 2022 asendas standardi WLTP katsetsükkel täielikult NEDC katsetsükli, nii et pärast seda kuupäeva pole uue tüübikinnituse saanud sõidukite jaoks standardi NEDC väärtusi enam saadaval. Andmed ei käi ühe üksiku sõiduki kohta ega ole pakkumise koostisosaks, vaid on kasutusel üksnes erinevate sõidukitüüpide vahel võrdlemise otstarbeks. Lisavarustused ja tarvikud (külgemonteeritavad osad, rehvivorming jne) võivad muuta sõiduki asjakohaseid parameetreid, nagu nt kaalu, veeremistakistust ja aerodünaamikat, ning lisaks ilmastiku- ja liiklustingimustele ning individuaalsele sõidukäitumisele mõjutada sõiduki kütusekulu, voolutarvet, CO₂ emissioone ja sõiduomaduste väärtusi. Realistlikumate katsetingimuste tõttu on standardi WLTP järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ emissioonide väärtused paljudel juhtudel kõrgemad kui standardi NEDC järgi mõõdetud väärtused. Seetõttu võivad alates 1. septembrist 2018 sõiduki maksustamisel tekkida vastavad muudatused. Täiendavat infot erinevuste kohta standardite WLTP ja NEDC vahel leiate te aadressilt http://www.volkswagen.de/wltp.

Täiendavat infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike, spetsiifiliste CO₂ emissioonide kohta võite leida dokumendist „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ („Suunised uute sõiduautode kütusekulu, CO₂ emissioonide ja voolutarbe kohta“), mis on tasuta saaval kõigist müügikohtadest ja ettevõttest DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern või aadressilt www.dat.de/co2.

4.
VW Connecti ja VW Connect Plusi või We Connecti ja We Connect Plusi teenuste kasutamiseks ID. seeria jaoks vajate Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida veebi kaudu eraldi VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi leping. Pärast sõiduki üleandmist on teil 90 päeva aega sõiduki registreerimiseks veebilehel myvolkswagen.net või „Volkswageni“ äpis (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada VW Connect Plusi / We Connect Plusi teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisemal registreerumisel lüheneb esialgne kehtivusaeg. Täpset kehtivusaega saate vaadata aktiveerimise käigus või pärast aktiveerimist veebilehel myvolkswagen.net. Kui VW Connect Plusi / We Connect Plusi esialgne kehtivusaeg on lõppenud, saab seda tasu eest pikendada.    Mõningaid VW Connecti / VW Connect Plusi või We Connecti / We Connect Plusi mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada ainult „Volkswageni“ äpi kaudu. Tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud).   Neid mobiilseid sidusteenuseid saab kasutada lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kestuse jooksul sisuliselt muuta. Pakettide VW Connect ja VW Connect Plus või We Connect ja We Connect Plus teenusevalik võib riigiti erineda. Kasutatavus sõltub ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvaraversioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen.com ja oma Volkswageni partneri käest. Palun järgige ka kehtivaid üldisi äritingimusi ID. seeria digitaalsete teenuste kohta.   
5.
Car-Neti teenuste kasutamiseks on vaja Volkswagen ID kasutajakontot ning tuleb logida oma kasutajanime ja parooliga sisse. Lisaks tuleb Volkswagen AG-ga sõlmida eraldi leping. Selleks et teenuseid kogu kehtivusajal kasutada, on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et registreerida sõiduk veebilehel www.myvolkswagen.net või äpis Volkswagen (saadaval App Store'is ja Google Play Store'is) ning kasutada teenuseid kogu kokkulepitud tasuta perioodi jooksul. Hilisema registreerumise korral lüheneb tasuta perioodi kestus. Car-Net Guide & Informi mobiilsete sidusteenuste kasutamine on võimalik ainult valikulise varustusega Discover Media ja Discover Pro. Lisaks vajate mobiilset, internetivõimelist lõppseadet (nt nutitelefoni), mida on võimalik kasutada mobiilse WLAN-kuumkohana. Alternatiivselt võib telefoniliidesega Business koos navigeerimissüsteemiga Discover Pro kasutada mobiiltelefoni profiiliga remote SIM Access Profile (rSAP) või telefon- ja andmesidega SIM-kaarti. Car-Neti teenused on saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmitava lepingu alusel teie ja teie mobiilsideteenuse pakkuja vahel ning üksnes vastava mobiilsidevõrgu levialas. Andmevahetusega interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilsidetariifist ja eelkõige välismaal kasutamisel tekkida lisakulud (nt rändlustasud). Car-Neti teenuste kasutamisega seotud andmemahu alusel on tungivalt soovitatav leppida mobiilsideteenuse pakkujaga kokku kindlasummaline andmeside hind. Volkswageni tasuta äpi kasutamiseks on vaja sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmesidefunktsiooniga SIM-kaarti, millel on või mille jaoks sõlmitakse teie ja mobiilsideteenuse pakkuja vaheline mobiilsideleping. Car-Neti teenuste kättesaadavus võib olla olenevalt riigist erinev. Need teenused on kasutatavad lepingus kokku lepitud aja jooksul ja neid võib lepingu kehtivusaja jooksul sisuliselt muuta. Täpsemat teavet Car-Neti kohta saate aadressilt connect-shop.volkswagen.com ja oma Volkswageni partnerilt, teavet mobiilside tariifitingimuste kohta saate oma mobiilsideteenuse pakkujalt.
6.

Saadaval ainult ühenduses raadiotega „Composition“, „Composition Colour“, „Composition Media“ ja "Ready 2 Discover" või navigatsioonisüsteemidega "Discover Media", "Discover Pro" ja "Discover Pro Max".  App-Connect võimaldab põhimõtteliselt Apple CarPlay ja Android Auto tehnoloogiate kasutamist. Mõlema tehnoloogia eest vastutavad Apple ja Google, mis tähendab, et Volkswagen AG ei saa mõjutada Apple CarPlay ja Android Auto riigispetsiifilist kättesaadavust ning seetõttu võib vastava tehnoloogia kättesaadavus riigiti erineda. Apple CarPlay kättesaadavus on leitav aadressilt https://www.apple.com/ee/iphone/#apple-carplay ja Android Auto kättesaadavus aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/. Funktsioonid võivad lepingu kestuse jooksul sisuliselt muutuda või need võidakse lõpetada. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. Palun arvestage seoses sellega ka, et mõned äpid ei ole kõigi kahe tehnoloogia jaoks saadaval.

Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay puhul aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto puhul aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/. Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk. Android Auto on Google LLC. kaubamärk.