VW T-Roc R-Line in white in front of a building, front and side visible

Uus T-Roc vaid 265 €1 kuus

Teiesugusele seikushimulisele sõidujuhile on eelkõige vaja autot, mis on täisvarustusega, võimas ja iseloomuga. Meie teeme nii linnas kui maanteel sõidu teile lihtsaks - 265 € eest kuus saate endale uhiuue T-Roci juba täna. Valida saab laomudelite ja kiire kohaletoimetamise vahelt!

Teiesugusele seikushimulisele sõidujuhile on eelkõige vaja autot, mis on täisvarustusega, võimas ja iseloomuga. Meie teeme nii linnas kui maanteel sõidu teile lihtsaks - 265 € eest kuus saate endale uhiuue T-Roci juba täna. Valida saab laomudelite ja kiire kohaletoimetamise vahelt!

  • Kuumakse alates265 €
  • Hind alates29 490 € koos KM-ga
  • Pagasiruumi mahutavus445 liitrit
  • Mootori võimsus110-221 kW (150-300 hj)
  • Kütusekulu4,2-8,9 l/100 km

  Täisvarustusega - nii, nagu teile meeldib. Standardvarustus sisaldab:

  T-Roc on niigi juba silmapaistev sõiduk, kuid Life-viimistlusega viib ta teid täiesti järgmisele tasemele. Kõik on olemas: esmaklassiline tehnoloogia, silmapaistev disain ja absoluutselt kõik seadmed, millest unistada oskate.

  • Life välisviimistlus

   Linnamaasturi disain paistab silma nii eest kui tagant. Tegelikult isegi ka külgedelt.

  • 16” Chester valuveljed

   T-Roc Life ei ole mitte ainult võimas, vaid ka kohutavalt stiilne - eelkõige tänu Chesteri valuvelgedele.

  • 8 juhiassistenti

   Uuel T-Rocil on teie abistamiseks lausa 8 rauda tules - ta aidab teid sõidurajal püsimise, püsikiiruse hoidmise, automaatse parkimise, õige valgustuse, kokkupõrgete vältimise, mitmikpidurduse, jalakäijate jälgmise ning eriülesannetega.

  • Tahavaate kaamera

   Teie vaadake ette, T-Roc vaatab taha. Infotainment-ekraanilt saate tervikliku ja turvalise ülevaate oma ümbruskonnast.

  • App-Connect

   App-Connect tehnoloogia abil saate ühendada oma telefoni sõiduki infotainment-ekraaniga, et ükski teade kaduma ei läheks.

  • Climatronic

   Loomulikult saate oma auto temperatuuri nii enda kui teiste sõitjate soovi järgi reguleerida, kasutades selleks intuitiivset puuteekraani.

  Kas uus T-Roc võidab teie südame?

  Vaadake autoajakirjanik Kaspar Sepa põhjalikku ülevaadet ning saage teada!

  --:--

  Kiirem viis T‑Roc-ini

  Volkswageni laos olemas

  Teie uus auto, juba täna

  Kui soovite uue Volkswageniga teid vallutama minna juba võimalikult ruttu, on parim valik endale auto valida meie laost. Uskuge meid, kättesaamine toimub kiiremini kui oskaksite arvata.

  Eelised

  Lihtne, kiire ja sõiduvalmis

  Teame, et üks parimaid tundeid on uue autoga sõitmine. Kuid kui see auto tuleb otse Volkswageni laost on tunne veelgi parem, eks?

  • Kohene kättesaadavus
  • Täiesti uus
  • Kogu vajaliku varustusega

  Soovite juba kohe sõitma minna?

  Viige T-Roc Life koju vaid 265 €1 eest kuus koos Volkswagen Liisinguga.

  Uus enesekindluse vorm

  Uus T-Roc õhkab enesekindlust ja rõhutab oma tugevat isiksust mudeli teravdatud väliskujunduse, kvaliteedi- ja interjööridisaini uue taseme ning täiustatud tehniliste omadustega.

  Jõud tuleb seestpoolt

  Valge VW T-Roc R-Line

  Tugev iseloom uute elementidega

  Joonis näitab, kuidas Travel Assist T-Rocis töötab.

  Teie abivalmis reisikaaslane

  --:--

  Küsige pakkumist

  Saadame hinnapakkumise teile meilile.

  Välisvarustus ja interjöör

  Ajatut musta värvi stiilsed aktsendid

  Rõhutage uue T-Roci sportlikku ja ekspressiivset välimust varustuse tipphetkedega, mis annavad välisilmele veelgi rohkem isikupära ning interjöörile veelgi eksklusiivsema õhkkonna. Lisavarustuse hulka kuuluvad mustad küljepeeglikorpused, süsinikkiu välimusega kleebised C-piilaritel ja 18-tollised musta värvi valuveljed Grange Hill. Disainipakett „Black Style“ pakub seda ja paljutki veel. 

  Ühenduvus ning info- ja meelelahutussüsteem

  Hoidke pilk kõige tähtsamal: teel

  Põhivarustusse kuuluv digitaalne näidikupaneel võtab uues T-Rocis kogu teile olulise teabe kokku meeldiva graafika abil oma 20,3 cm (8-tollise) diagonaaliga värviekraanil. Multifunktsionaalse rooli abil saate seega sõidu ajal mugavalt juhtida näidikupaneelil erinevaid funktsioone, nagu heli, telefon või juhiabisüsteemid. Lisavarustusena saate oma T-Rocile paigaldada ka digitaalse näidikupaneeli Pro1. 10,25-tollise kõrge eraldusvõimega ekraaniga pakub see laia valikut võimalusi isikupäraseks seadistamiseks ja lisakuvadeks, näiteks navigatsioonikaardi kuvamine otse rooli taga.

  1 Põhivarustuses alates mudelist T-Roc Style.

  IQ.DRIVE ja tehnoloogia

  IQ.DRIVE – meie juhiabisüsteemid

  IQ.DRIVE – meie juhiabisüsteemid

  t roc

  Uus T-Roc saabub kohale, põhivarustusena kaasas reahoidmisabiline Lane Assist. Samuti on alati kaasas lähiümbruse jälgimise süsteem Front Assist, mis tunneb ära jalakäijad ja sõidukid ning suudab hädaolukorras automaatselt pidurdada, et vähendada õnnetuse raskusastet või – ideaaljuhul – õnnetus hoopiski ära hoida.1 Soovi korral saab uue T-Roci varustada täiendavate juhiabisüsteemidega, näiteks „IQ.DRIVE Travel Assist“.²

  1 Süsteemi võimaluste ulatuses
  2 Süsteemi võimaluste ulatuses. Juht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemidelt kontrolli üle võtma ega vabane sõiduki ohutu juhtimise kohustusest

  Veel üks tipphetk: intelligentne valgustus

  Olenemata sellest, kas olete liikvel päeval, öösel või halva ilmaga – alates T-Roc Style’i varustusastmest lisavarustuses olevad IQ.LIGHT LED-maatriksesituled tagavad parema nähtavuse. Dünaamiline kaugtuleregulaator Dynamic Light Assist aitab prognoosivalt valgustada kurvilisi teid ja tagab, et vastutulevat liiklust ei pimestata isegi aktiveeritud kaugtulede korral1 – kõrgtehnoloogilise valgustussüsteemi individuaalsed LED-segmendid garanteerivad parema valgusjaotuse, lülitades neid sõiduolukorrast sõltuvalt eraldi sisse ja välja. See suurendab nii teie enda kui ka teiste liiklejate ohutust.

  1 Süsteemi võimaluste ulatuses.

  Järgmised sammud

  Olge kindel, et olete teinud õige valiku

  Uus! 5-aastane garantii

  Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

  Seetõttu ant