ID.Buzz

Elektriautod

Volkswagen on palju aastaid elektromobiilsust edendanud ning töötab järjepidevalt tuleviku mobiilsuse lahenduste kallal. Siit leiate lisateavet hetkel saadaolevate täiselektriliste Volkswageni sõidukite kohta.

Volkswagen on palju aastaid elektromobiilsust edendanud ning töötab järjepidevalt tuleviku mobiilsuse lahenduste kallal. Siit leiate lisateavet hetkel saadaolevate täiselektriliste Volkswageni sõidukite kohta.

ID. mudelid

ID. ei tähista ainult elektri jõul sõitmist: see tähendab ka teie isiklikku ruumi ratastel. Sõidukit, mis on nii paindlik, et pakub teile rohkem vabadust. See on nii intelligentne, et mõistab teid. Sõna-sõnalt. Ning see on servani täis uuenduslikku tehnoloogiat, mis teeb täiselektrilise kiirenduse ja sõiduulatuse uue mõõtme kõigile kättesaadavaks.

Igal pool kodus: ID. Buzz

Tipptehnoloogia ja paindlik ruumikasutus tagavad maksimaalse vabaduse ning avaldavad inimestele muljet ka tulevikus. Isikupärane kultusauto, mis on loodud isikupärastele inimestele.

Elegantne vorm tõhususest

Võimsa elektrilise jõudluse ja voolujoonelise kujuga uus ID.5 on näide linnamaasturi ja kupee õnnestunud sümbioosist. Juhtmevaba tarkvaravärskendusega ja valmis andma elektromobiilsusele uue tähenduse.

Täiselektriline ID.4: uue põlvkonna maastur

Uus ID.4 ühendab endas kahe maailma parimad osad: modernse maasturi mitmekülgsuse ning elektrisõiduki säästliku jõudluse. Neile, kes tahavad saada kõike. Ilma kompromissideta.

Täiselektriline ID.3: #NowYouCan

Täiselektriline ID.3 on kohal: tere tulemast kõigile mõeldud elektrisõidukite ajastusse. Autosõit on nüüdsest muutumas. 

Edasimüüja otsing

Vai vēlaties personīgi piedzīvot Volkswagen pilnīgās elektromobilitātes prieku? Šeit varat atrast tuvāko Volkswagen dīleri. 

Kamuflaažiga uus ID.7
Visioonist saab reaalsus

Vabastage lava ID. mudeliperekonna uusima liikme jaoks: ID.7 kamuflaažiga seeriatootmiseelset mudelit esitletakse avalikkusele esmakordselt 2023. aasta alguses. Elektrilist sedaani varjab endiselt digitaalne kamuflaaž. Seeriatootmismudel tähistab oma maailma esmaesitlust 2023. aasta teises kvartalis.

vw minu

Telli endale elektirautode uudiskiri!

Sinu postkasti saabuvad kuumad uudised elektrirautode ja meie uute mudelite kohta!

Olge kindel, et olete teinud õige valiku