caddy transporter crafter

Usaldusväärsed tiimiliikmed mistahes ettevõttes

Alates Caddyst kuni Crafterini. Nende jaoks ei ole ükski ülesanne liiga suur, ükski töö liiga raske. Tutvuge meie tarbesõidukite mudelivalikuga ja leidke oma ideaalne kolleeg.

Alates Caddyst kuni Crafterini. Nende jaoks ei ole ükski ülesanne liiga suur, ükski töö liiga raske. Tutvuge meie tarbesõidukite mudelivalikuga ja leidke oma ideaalne kolleeg.

caddy
Caddy Cargo

Ükskõik kas oled kuller, kaupmees, kauba kohaletoimetaja või ehitaja, oma töö tulevikul saad alati silma peal hoida. Seda teeb ka uus Caddy Cargo. Oma uue, põneva välimuse, moodsate juhiabisüsteemide, uuendusliku infotainment-süsteemi ja ergonoomilise juhi töökohaga on uus Caddy Cargo sama töökindel, paindlik ja progressiivne nagu alati. Seega on see ideaalne kaaslane igapäevatöö mugavaks ja professionaalseks tegemiseks.

Transporter Kasten

Juba rohkem kui 70 aastat on mudeli Transporter eri põlvkonnad turul olnud ning meistreid, kullereid ja hooldustehnikuid sõidutanud. Samal ajal on see arenenud transpordi kitsaskohtade jaoks mõeldud praktilisest lahendusest sõidukiks, mille järgi on saanud nime terve sõidukiklass. Sõidukiks, mis loob standardeid. Selle sõiduki jaoks on esmatähtis vaid üks – teha teie heaks parimat tööd.

caddy
Crafter Kasten

Kõige raskemateks töödeks valmis. Crafter Kasten on peaaegu kõigeks valmis. Selle mõõdud on suurte euroaluste või ratastel konteinerite jaoks ideaalsed. Veelgi enam, see pakub oma klassis parimat kandevõimet ja kauba kinnitamise võimalusi, tehes teie töö palju lihtsamaks.

E-Crafter

E-Crafter on esimene täiselektriline Volkswageni tarbesõiduk. Spetsiaalselt kuller-, ekspress- ja pakiteenuste osutamiseks välja arendatud kaubik kombineerib kuni 1,7-tonnise kandevõime ning 115 km(WLTP) sõiduulatuse täiuslike sõiduomadustega linnaliikluse tingimustesse. 100 kW elektriajam pakub koheselt maksimaalset 290 Nm väändemomenti, mis on piisav sujuvaks kiirendamiseks ning liiklusvoolu sulandumiseks.E-Crafter on esimene täiselektriline Volkswageni tarbesõiduk. Spetsiaalselt kuller-, ekspress- ja pakiteenuste osutamiseks välja arendatud kaubik kombineerib kuni 1,7-tonnise kandevõime ning 115 km(WLTP) sõiduulatuse täiuslike sõiduomadustega linnaliikluse tingimustesse. 100 kW elektriajam pakub koheselt maksimaalset 290 Nm väändemomenti, mis on piisav sujuvaks kiirendamiseks ning liiklusvoolu sulandumiseks.

Mootorite valik. Mitmekesised võimalused teie ettevõttele.

<b>Mootorite valik. </b>Mitmekesised võimalused teie ettevõttele.

Diiselmootorid

Meie TDI-diiselmootorid on hea reaktsiooniga, erakordselt tõhusad, puhtamad ja vaiksemad. Säästlikkus pakub teile rõõmu. Ökonoomne kütusekulu kogu kiiruste vahemikus, pikad teenindus- ja hooldusvälbad ning madalad heitkogused aitavad kõik kulusid väiksena hoida

Bensiinimootorid

Meie auhinnatud TSI-bensiinimootorid tähendavad, et te ei pea enam jõudluse ja ökonoomsuse vahel valima. Väikesed, kerged ja võimsad mootorid ühendavad endas meie TDI-diiselmootorite ja otsesissepritsega FSI-mootorite parimad omadused. Selle tulemuseks on silmapaistev kütusesääst, väiksemad heitkogused ja mis kõige parem – suurem jõudlus.

 

Elektriautod

Me usume, et tarbesõidukite tulevik on elektriline. Alates autopargi halduritest kuni isikliku autoga transporditeenuseid pakkuvate juhtideni – me teame, et kaubikud on teie äritegevuses võtmetähtsusega. Tänu kompaktsetele akudele, lühikestele laadimisaegadele ja takistusteta kaubaruumile on elektrikaubikud kiiresti muutumas teie ettevõtte võimalikuks valikuks, eriti linnas. Hetkel on meie elektrikaubikute valikus ainult E-Crafter, kuid peagi on tulemas veel mudeleid. Täiselektriline ID.Buzz Cargo jõuab turule 2023. aasta alguses.

Pistikhübriidmootorid

Turboga bensiinimootor ja suure pöördemomendiga elektrimootor moodustavad kiire ja tõhusa meeskonna. Ajamite elektrifitseerimine on oluline samm CO₂-vaba liikuvuse suunas. Pistikhübriidi elektrimootori ja bensiinimootori kombinatsioon võimaldab sõita teatud vahemaid puhtalt elektri jõul.

Maagaasimootorid

Tänu suurele tõhususele ja madalale heitele (ei tekita tahkete osakeste heitmeid, kütuseallikast sõltuvalt süsinikuneutraalsed) on maagaasimootorid praegu üha kasvava populaarsusega. Volkswagen pakub mitmeid maagaasimootoriga tarbesõidukeid.

Diiselmootorid

Meie TDI-diiselmootorid on hea reaktsiooniga, erakordselt tõhusad, puhtamad ja vaiksemad. Säästlikkus pakub teile rõõmu. Ökonoomne kütusekulu kogu kiiruste vahemikus, pikad teenindus- ja hooldusvälbad ning madalad heitkogused aitavad kõik kulusid väiksena hoida

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Tutvuge meie mudelivalikuga

Järgmised sammud