Värskendusi saab valida ja installida teie värskendusvõimelise VW ekraanil In-Cari poe kaudu.
1

Upgrades.
Teie tulevikuks eelprogrammeeritud.

Kõik hea teie tulevikuks! Hiljem.

We Connect2 on teie juurdepääs mobiilsete sidusteenuste ja teenuste uusimale põlvkonnale paljudes Volkswageni mudelites. Olles soovi korral algusest peale internetiga ühendatav, pakub We Connect arvukalt teenuseid. Pärast ühekordset aktiveerimist ja sisselogimist oma Volkswagen ID-ga muudate We Connectiga oma argipäeva mitte ainult meeldivamaks, vaid ka mugavamaks. Uus on teie jaoks võimalus, et saate oma Volkswagenis aktiveerida valitud uued funktsioonid ka pärast sõiduki ostu. Just teie vajaduste järgi hiljem individualiseeritav. Väga lihtsalt teie infotainment-süsteemi In-Cari poes või We Connecti veebipoesAva väline link. Siin saate We Connecti peakasutajana oma sõidukis kasutatavaid Upgrades1 funktsioone vaadata ja mugavalt otse veebi kaudu osta. Teine võimalus on minna nõustamisele Volkswageni partneri juurde kohapeale, kust saate osta ka vautšeri, mida saab kasutada ka Upgrades'i ostmiseks meie veebipoodidest.

--:--

Teie Volkswagen õpib kogu aeg: Upgrades We Connecti valmidusega sõidukitele

Olgu T-Roc, Tiguan või Polo, kui teie VW sõidukis puudub navigeerimine, saab funktsiooni lihtsalt hiljem osta.

Navigeerimine: Teadmine, kuidas minna

Kas soovite paremat orienteerumist? Siis aktiveerige infotainment-süsteemi „Ready 2 Discover“ navigeerimisfunktsioonid hiljem ja täiustage oma sõidukit intuitiivse navigeerimisega. Aktiveerimisega saate integreeritud, intuitiivse navigeerimissüsteemi, millel on Euroopa kaardivaade ja juurdepääs huvipunktidele (POI). Need funktsioonid on teile pärast aktiveerimist püsivalt kättesaadavad ja ei sõltu internetiühendusest ega We Connecti lepingust. Lisaks neile praktilistele offline-funktsioonidele saate koos We Connect Plusi litsentsiga ligi pääseda täiendavatele kasulikele sidusteenustele. Tänu sidus-liiklusteabele teavitatakse teid peakasutajana muudatustest ja ohtudest teie teekonnal peaaegu reaalajas ning marsruudi sidusarvutamine tagab optimeeritud ja ettenägeliku sihtkohta juhatamise. Teie kaardimaterjali värskendatakse tänu kaardi sidusvärskendusele seadistuse „Asukoha jagamine“ valimise korral infotainment-süsteemis automaatselt ja regulaarselt kohe, kui sõiduk on internetti ühendatud.

Hääljuhtimise saab hiljem aktiveerida, siis võite VW sõidukit  oma loomuliku häälega juhtida.

Hääljuhtimine3: „Hallo Volkswagen

Teie Volkswagen mõistab teid. Pöördumisega „Hallo Volkswagen" alustate tavapärast dialoogi – nii saate juhtida kindlalt ja mugavalt telefoni, meediumeid ja navigatsiooni. Aktiveerige selleks hääljuhtimine oma infotainment-süsteemile „Ready 2 Discover" 4 või „Discover Media“ ja juhtige arvukaid sõidukifunktsioone oma häälega. Sest olenevalt sõidukimudelist ja varustusest saab häälega juhtida paljusid valitud sõidukifunktsioone. Nii saate täielikult ja jäägitult teele keskenduda ja oma sõite edaspidi veelgi rohkem nautida.

We Upgrade – kiire ja lihtne juurdepääs nutitelefoni andmetele

App Connect5: tooge oma äpid sõidukisse.

App-Connectiga saate valitud äpid ja sisud otse oma Volkswageni infotainment-süsteemi ekraanile üle kanda ning saate neid mugavalt ja ülevaatlikult oma vaateväljas käsitseda. Nii on väga lihtne näiteks muusikale, uudistele, kaartidele või audioraamatutele ligi pääseda. Volkswagen pakub kolme liidest nutitelefonide ühendamiseks paljude võimalustega: Apple CarPlay™, Google’i Android Auto™ ja MirrorLink®. Apple CarPlay™-d ja Google'i Android Auto™-t on lisaks võimalik Upgrade'i funktsioonina kasutada ka juhtmevabalt navigatsioonisüsteemide „Discover Media“ ja „Ready 2 Discover“ jaoks. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. 

Täiendavad värskendused teie Golfile

ACC on VW Golfi järelpaigaldatav süsteem, mis tuvastab teie ees olevaid autosid ja hoiab automaatselt määratud pikivahet.

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC6: Hoiab pikivahet. Ja kiiruspiiranguid.

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC hoiab teie poolt seadistatud kiirust kuni 210 km/h konstantsena. Kui teie Golf läheneb eessõitvale sõidukile, kohandab ACC kiirust süsteemi piires automaatselt ja suudab säilitada niimoodi teie poolt seadistatud pikivahe.

Upgrade'i kaudu saab Golf 8 jaoks järelpaigaldada isegi abisüsteemi Light Assist.

Light Assist: pimestusvastane. Pea kõigis olukordades.

Kaugtulede regulaator Light Assist võimaldab Golfiga öösel sõita täiesti uues valguses. Esiklaasi taha paigaldatud kaamera abil tuvastab Light Assist vastutulevaid ja eesliikuvaid mootorsõidukeid süsteemi piires ning lülitab automaatselt lähi- ja kaugtulesid. Kas need pole teile head väljavaated?

Golf 8 puhul saab liiklusmärgituvastuse installida hiljem ka tasu eest.

Liiklusmärgituvastus: kuvam olulist teavet.

Liiklusmärgituvastus tunneb süsteemi piirides kaamera abil ära kiiruspiirangud ja möödasõidukeelud ning ohumärgid ja annab neist märku mitmeotstarbelisel ekraanil. Nii saate liiklusest parema ülevaate.

Upgrade'i abil on võimalik täiendada VW Golf 8 taustavalgustuse värvivalikut.

Taustavalgustus (mitmevärviline): sisemiseks rahuks.

Andke oma Golfile rohkem isikupära. Baas-taustavalgustuse täiendusega saab salongi tänu individuaalsele värvivalikule olenevalt meeleolust valgustada. Upgrade'i taustavalgustuse (mitmevärviline) funktsiooniga saate valgustusnüansside kujundamiseks kasutada laiendatud värvipaketti ja seega suuremat värvivalikut. Olgu jahedam või soojem värvikliima, valgustatud linnas või öösel pimedal maanteel – igal sõidul saate luua endale ja oma kaassõitjatele erineva, sobiva atmosfääri.

Golfi salong öösel. Hästi äratuntav: Upgrade'i abil hiljem ostetud taustavalgustus (efekt)

Taustavalgustus (efekt): valgustavalt inforikas.

Taustavalgustusega (efekt) saate täiendada oma baas-taustavalgustust erinevate funktsioonide intuitiivselt tuvastatava visualiseerimisega. Nende hulka kuuluvad olenevalt varustusest hoiatavad ja teavitavad sisud, näiteks kiirenduse või uksehoiatuse näit.

Uurige, mis teie Volkswagenis veel peitub

Teil on juba Golf ja kehtiv We Connecti leping? Siis tutvuge We Connecti peakasutajana nüüd valitud funktsioonidega proovikuu jooksul tasuta.

Ülevaade Upgrades'i funktsioonidest teie Volkswagenis

Siin saate esimese mittesiduva ülevaate sellest, milliseid valitud Upgrade'i funktsioone saate sõidukis vastavalt oma soovile hiljem aktiveerida. Üldiselt on vajalik, et sõidukil oleks vastava Upgrade'i jaoks nõutavad tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed. Selleks et välja selgitada, millised neist teie Volkswagenis kasutatavad on, külastage infotainment-süsteemi In-Cari poodi või We Connecti veebipoodiAva väline link. Siin saate peakasutajana vaadata ja osta oma sõidukile saadaolevaid funktsioone.

Golf 8 ja mudelivariandid

Teised We Connecti valmidusega sõidukid*

Navigeerimine

Hääljuhtimine

App-Connect

Kaugtulede regulaator Light Assist

-

Taustavalgustus (mitmevärviline)

-

Taustavalgustus (efekt)

-

Pikivaheregulaatoriga kiirushoidik ACC

-

Liiklusmärgituvastus

-

Golf 8 ja mudelivariandid

Teised We Connecti valmidusega sõidukid*

* Passat Variant, Arteon, Arteon Shooting Brake, Tiguan, Tiguan Allspace, Touran, T-Roc, T-Roc Cabriolet, T-Cross, Taigo, Polo

Vestelge meiega

Vestelge meiega

Kontakt

Teil on küsimusi, ideid või tagasisidet? Helistage meile.

Võtke meiega ühendust numbril 800 - 011 20 06 (tasuta kõigist Eesti püsivõrkudest). Saate meid kätte ööpäevaringselt. Kui teie sideteenuse osutaja ei toeta seda telefoninumbrit, helistage numbril +49 5361-379 377-4. Hind oleneb teenuseosutaja tariifist. Välisriigist helistamise korral võib kehtida rändlustasu.

Te võite saata ka e-kirja:
weconnect-support@volkswagen.deAva meililink

Teid võib veel huvitada see

Volkswageni vastutust välistav klausel Volkswagen

1.
Upgrades'i ostmiseks vajate Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat We Connecti lepingut ja peakasutaja õigusi, see tähendab teie kasutajakonto sidumist konkreetse sõidukiga. Lisaks on vajalik, et sõidukil oleks vastava Upgrade'i jaoks nõutav tehniline funktsioon ja riistvaraseadmed. See võib sõltuda mudeliaastast ja tootmiskuupäevast. Vastavale sõidukile pakutavate värskendustega saab peakasutaja tutvuda infotainment-süsteemi In-Cari poes või We Connecti veebipoes veebiaadressil shop.volkswagen-we.com. Tasulisi tooteid saab nii In-Cari poest kui ka We Connecti veebipoest hetkel seal nähtavate ja saadaval maksevahendite abil osta. Samuti annab teie Volkswageni partner teile meelsasti nõu Upgrades'i funktsioonide ja nende saadavuse osas. Tellitud ja aktiveeritud värskendused jäävad ühte sõidukisse, on kõigi juhtide poolt kasutatavad ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.
2.

We Connecti teenuste kasutamiseks vajate te Volkswagen ID kasutajakontot ning te peate ennast We Connecti oma kasutajanime ja parooliga sisse logima. Lisaks tuleb ettevõttega Volkswagen AG sõlmida eraldi We Connecti või We Connect Plusi leping sidusrežiimis aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen We Connect“ kaudu (saadaval App Store’is ja Google Play Store’is). We Connect Plusi puhul on teil pärast sõiduki üleandmist 90 päeva aega, et sõiduk aadressilt www.myvolkswagen.net või äpi Volkswagen We Connect“ kaudu registreerida ning teenuseid kogu kokkulepitud tasuta kasutusaja jooksul kasutada. We Connecti mobiilsete sidusteenuste kasutamist võimaldatakse integreeritud internetiühenduse kaudu. Sellega seotud, Euroopa piires tekkivad andmeside kulud kantakse võrgulevi raames Volkswagen AG poolt, erandiks on „Streaming & Interneti“ teenuste ning üksikute In-Cari äppide kulud. „Streaming & Interneti“ teenuste, üksikute In-Cari äppide ning WLAN-i kuumkoha kasutamise jaoks saab välise mobiilside partneri „Cubic Telecom“ käest tasulisi andmepakette tellida ja neid arvukate Euroopa riikide võrgulevi piirkonnas kasutada. Nende pakettide andmemahtu saavad kasutada kõik kasutajad ja sõidukis viibijad. Infot tingimuste, hindade ja toetatavate riikide kohta leiate te aadressilt vw.cubictelecom.com. Alternatiivina on veebiraadio ja meediumi voogesituse kasutamine võimalik mobiilse lõppseadme (nt nutitelefoni) kaudu, millel on olemas suutlikkus toimida mobiilse WLAN-i kuumkohana. Sellisel juhul on vastavad teenused saadaval ainult olemasoleva või eraldi sõlmida tuleva lepinguga teie ja teie mobiilside teenusepakkuja vahel ning ainult vastava mobiilside võrgu leviala piires. Andmevahetuse tõttu interneti kaudu võivad olenevalt teie kehtivast mobiilside tariifist ja eelkõige välismaal käitamisel tekkida täiendavad kulud (nt rändlustasud).

Tasuta äpi Volkswagen We Connect“ kasutamiseks vajatakse sobiva iOS-i või Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni ja andmeside suvandiga SIM-kaarti koos olemasoleva või eraldi sõlmida tuleva mobiilside lepinguga teie ja teie mobiilside teenusepakkuja vahel.  

Milliseid teenuseid paketid We Connect ja We Connect Plus sisaldavad, see võib riigiti varieeruda. Saadavalolek on sõltuv ka sõidukimudelist, varustusest ja installitud tarkvara versioonist. See kehtib ka kolmandate teenusepakkujate teenuste kohta. Teenuseid saab kasutada vastavalt lepingu kokkulepitud kestuse jooksul ning nendes võidakse lepingu kestuse ajal teha sisulisi muudatusi või need peatada. Lähemat infot saate te aadressilt connect.volkswagen-we.com ja oma Volkswageni partneri käest. Infot mobiilside tariifitingimuste kohta saate te oma mobiilside teenusepakkuja käest.

3.
(Sidusrežiimis) hääljuhtimine on hetkel saadaval järgmistele keeltele: saksa keel, inglise keel (GB ja US), prantsuse keel, hispaania keel, tšehhi keel ja itaalia keel. 
4.
Paketis „Ready 2 Discover“ on navigeerimisfunktsioonide hääljuhtimine võimalik alles pärast värskenduse „Navigeerimine“ aktiveerimist.
5.
App-Connect hõlmab Apple CarPlay, Android Auto ja MirrorLinki tehnoloogiaid. Selleks et tähelepanu liikluselt kõrvale ei kalduks, saab sõidu ajal käivitada ainult sertifitseeritud äppe. Palun arvestage seoses sellega ka, et mõned äpid ei ole kõigi kolme tehnoloogia jaoks saadaval, pakkuja võib funktsioonide sisu lepingu kehtivuse ajal muuta või funktsioonide pakkumise lõpetada ning nende tehnoloogiate kättesaadavus võib olla olenevalt riigist erinev. Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay jaoks aadressilt https://www.apple.com/ios/carplay/, Android Auto jaoks aadressilt https://www.android.com/intl/et_et/auto/ ja MirrorLink-i jaoks aadressilt https://mirrorlink.com/. Apple CarPlay on Apple Inc. kaubamärk. Android Auto on Google LLC. kaubamärk. MirrorLink on Car Connectivity Consortium LLC. registreeritud kaubamärk.
6.
ACC reguleerib kiiruste vahemikus 30 km/h (20 mph) kuni 210 km/h (130 mph). Sõltuvalt turust võib see kiirusvahemik erineda. ACC reguleerimisse saab igal ajal sekkuda. Kui te pidurdate, siis reguleerimine katkestatakse. Kui te kiirendate, katkestatakse reguleerimine kiirendamise ajaks ja seejärel jätkatakse seda. Kui on ühendatud haagis, reguleerib ACC vähem dünaamiliselt. Kui ACC automaatne aeglustamine pole piisav, nõuab ACC teatega näidikuplokil täiendavat pidurdamist. Lisaks põleb punane hoiatuslamp ja kõlab hoiatusheli. ACC intelligentne tehnika ei saa ületada füüsikaseadustest tulenevaid piire ja töötab ainult süsteemi piirides. Suurem sõidumugavus ei tohi mitte kunagi meelitada turvariskile.