--:--

Elektriautod ja hübriidautod

Liikuvuse tulevik on elektriline

Teie otsustate, milline ajamiliik sobib teie elustiiliga. Meie pakume teile laia valikut ajamitehnoloogiatest, mis on lõbusad, ökonoomsemad ja väiksema tarbimisega. 

Elektriautod

Volkswagen on palju aastaid elektromobiilsust edendanud ning töötab järjepidevalt tuleviku mobiilsuse lahenduste kallal. Siit leiate lisateavet hetkel saadaolevate täiselektriliste Volkswageni sõidukite kohta. 

Meie hübriidmudelid – ökonoomne paindlikkus

Meie hübriidmudelitega saate nautida igapäevaelus kohalike CO₂-heitmeteta elektromobiilsust, ilma et peaksite jätma hüvasti vajaduse korral appi tuleva jõulise bensiinimootoriga. See tagab suurema paindlikkuse, dünaamika ja sõidunaudingu. Ent mis olulisemgi: veelgi ökonoomsema liikuvuse.

Elektromobiilsuse tulevik

Parim võimalus tulevikku ennustada on see ise leiutada. Seetõttu töötamegi tuleviku-uuenduste kallal ning näitame täna, missugusena mobiilsust autonoomse sõitmise kontekstis nähakse. 

Elektrilised ideesõidukid

Ükskõik, kas tegemist on linnaauto, maasturi või ruumika seitsmekohalise mudeliga, modulaarne elektriajamikomplekt ehk MEB pakub teile kõike, mida võite tuleviku elektromobiilsuselt soovida. Oodake rohkemat ruumi, paindlikkust, mugavust ja dünaamilisust. Ehk teisisõnu: uut tüüpi liikuvust. 

Kõik, mida peate teadma elektromobiilsuse kohta

Kas teil on endiselt elektromobiilsuse kohta küsimusi? Siit leiate kõik, mida peate teadma elektriauto eeliste, ostmise, laadimise ja sõiduulatuse ning ka meie ID. mudelite tehnoloogia ja jätkusuutlikkuse kohta. 

Kõik, mida peate elektromobiilsusest teadma 

On teil küsimusi sõiduulatuse, laadimise või ökonoomsuse kohta? Leiate siit kogu vajamineva teabe elektromobiilsuse kohta, samuti faktid, mis lükkavad ümber selle valdkonna iganenud eelarvamused. 

Kui kaugele on võimalik sõita?

Kuidas sõidukit laadida?

Elektromobiilsuse kogemine

Oleme koostanud valiku asjakohaseid ja huvitavaid artikleid elektromobiilsuse teemal. Loodame, et naudite sirvimist, lugemist ja avastamist!