Uus ID.7
Eeltellimine on alanud

  • Hind toetusega58 000 (koos KM-ga)
  • Hind alates62 000 € KM-ga

Tulevik peitub sõiduulatuses 

Uue täiselektrilise ID.7-ga annab Volkswagen elektromobiilsuse sooritusvõimele uue tähenduse. Volkswageni uut tippkvaliteedi standardit tähistav täiselektriline sedaan ühendab endas suure sõiduulatuse, kiirlaadimise, helde ruumi ja käepärase kasutamise.

Konfiguraator

--:--

Pakkumised ja kampaaniad

A man is holding a child who is looking through binoculars. Both are in front of the VW ID.7.

Ühenduvus: teie ID.7 digitaalne ühendus

Volkswageni ühenduvuse pakkumised annavad teile rohkem mugavust ja meelelahutust. ID.7 ühendamine interneti ja nutitelefoniga aitab teil sihtkohta lõõgastunumalt jõuda – teie ülesandeks jääb vaid juhtimine.

Telli endale elektirautode uudiskiri!

Sinu postkasti saabuvad kuumad uudised elektrirautode ja meie uute mudelite kohta!

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.