A service employee stands by a VW in front of the workshop

Läbivaatus ja tehnoülevaatus

Lugege lisa hoolduse, tehnoülevaatuse, ülevaatusvälpade ja ülevaatuste ulatuse kohta nii sisepõlemismootoriga kui ka hübriid-/elektriautode puhul.

A service employee shows a customer something on a VW during an inspection

Tehnoülevaatus

Tehnoülevaatuse kohta saate lugeda lisa siit.

A customer stands in front of her blue VW in a workshop

Välbad ja ulatus

Mida ülevaatuse ajal tehakse ning millal on minu järgmise hoolduse aeg?

A service employee checks something in the cockpit of a VW

Elektrisõidukite ülevaatus

Lugege siit, mis muudab elektriautode ülevaatuse lihtsamaks ja kuidas on korraldatud hooldusvälbad.

Kas teie auto vajab tehnoülevaatust?

Säästke aega ja raha

Tehnoülevaatuse eelse kontrolli käigus vaatame tasuta* läbi kõik teie Volkswageni asjakohased punktid. Vigade avastamisel teavitame teid nendest ning pärast teiega konsulteerimist teeme vajalikud parandused. Näpunäide: broneerige tehnoülevaatuse eelse kontrolli teenus koos tehnoülevaatuse teenusega.

* Kontroll on tasuta, lisatöö ja materjalide eest küsitakse vajaduse korral lisatasu.

A service employee sits in a VW during a car inspection

Ülevaatuste välbad ja ulatus

Sõltuvalt teie sõiduki varustusest ja kasutustingimustest võib teie sõiduki hooldus toimuda paindliku või fikseeritud ajakava järgi. Olgu teie sõidukiks ID.3, Golf, Tiguan või mõni muu Volkswagen – teie sõiduki ohutusele olulisi aspekte kontrollivad ja parandavad töökoja professionaalid.

 • A customer stands in front of her blue VW in a workshop

  Välbad

  Kleebis uksepiilaril või hooldusvälba kuva spidomeetril – järgmise hoolduse aja leidmine sõltub ühest asjast: kas hooldus tuleb koos õlivahetusega või ilma selleta?

  Millal on minu sõiduki järgmise hoolduse aeg?*

  Meie hooldus jaguneb järgmiselt.

  • Hooldus koos õlivahetusega (nt välbapõhine hooldus): sel juhul näitab järgmist hooldusaega hooldusvälba kuva või multimeediasüsteem
  • Hooldus ilma õlivahetuseta (nt kontroll): sel juhul leiab järgmise aja uksepiilarilt

  Neid välpu järgides saate hoida oma Volkswageni kasutusohutust ja väärtust. Samuti saate kasu meie mobiilsusgarantiidest, mis tähendab, et soovituslikke hooldusvälpasid järgides on Volkswageni maanteeabi (rikete ja avariide korral) teile tasuta.

 • A service employee stands in front of a VW with the bonnet open

  Ulatus

  Läbivaatuse käigus teeme hooldustöid vastavalt hooldusgraafikule ja tagame, et teie sõiduk püsib jätkuvalt liiklemiseks turvalisena.

  Me kontrollime teie sõidukil 42 kontrollipunkti*. Läbivaatus hõlmab töid järgmistel komponentidel.

  • Šassii
  • Elektroonika
  • Mootor ja käigukast
  • Sõiduki kere

  Hooldus- ja korrashoiutööd ei aita mitte ainult säilitada teie auto väärtust, vaid mängivad olulist rolli ka kasutus- ja liiklusohutuse tagamisel.

Hübriid- ja elektrisõidukite ülevaatus

Hübriid- ja elektrisõidukite ülevaatus

A service employee checks something in the cockpit of a VW

Elektromobiilsus ei ole ainult põnev ja intelligentne kontseptsioon, vaid see muudab ka meie elu lihtsamaks. Näiteks on elektrisõiduki hooldus mugavam. Vähem komponente tähendab vähemat kulumist ja remondivajadust. Seega saate kasu väiksematest hoolduskuludest ja harvematest töökojakülastustest. Oleme kokku kogunud hooldusvälpade teabe, mis puudutab e-Golfi ja ID.-mudeleid, aga ka hübriidsõidukeid, nagu Golf GTE või Passat GTE.

Õige teenindus igale Volkswagenile

Teie sõiduk väärib õiget teenindust – ükskõik, kas sõidate uue või kasutatud auto, sisepõlemismootoriga, hübriid- või elektriautoga. Seepärast pakume erinevaid teenuseliike. Ükskõik, millise kasuks te otsustate – teie saate kasu meie kui autotootja teadmistest, kvaliteedist ja Volkswageni varuosadest.