--:--

Uus Tiguan. Vaid 299 €* kuus!
Nüüd saadaval!

  • Kuumakse alates:299 € KM-ga*
  • Hind alates:31 500 € KM-ga
  • “30 aastat Baltikumis” mHEV juubelimudel alates:34 090 € KM-ga
  • “30 aastat Baltikumis” PHEV juubelimudel alates:39 750 € KM-ga
  • Säästke kuni: 8500 €

Lugegem sihtkohti, mitte kilomeetreid.

Elu on tulvil põnevatest kohtadest. Innovatiivsetest funktsioonidest pakatava uue Tiguaniga jõuate kindlalt kõikjale. Nüüd saate valida veelgi säästlikuma kerghübriidmootori ja uue suure sõiduulatusega pistikhübriidmudeli 120 km täiselektriline sõiduulatus.

Volkswagen tähistab oma 30. aastat Baltikumis erihindade ja rikkaliku lisavarustusega uute hübriidmootoritega Tiguani mudelitega.

Läbinisti tõhus. Tiguani kerghübriid. Vaid 299 €* kuus.

Läbinisti tõhus. Tiguani kerghübriid. Vaid 299 €* kuus.

Tutvuge Tiguani elektrivõimendiga kerghübriidmudeliga, mis vähendab kütusekulu ja pakub sisepõlemismootori töökindlust. Kokkuhoid kuni 7210 €

- Kulutõhusust suurendab 48 V rihmaga startergeneraator ja 48 V aku
- Tänu lisaelektrimootorile säästab 100 km kohta 0,4 liitrit kütust 
- Sujuvam kiirendus ja parem reageerimine tänu elektrile

Kui aeg on raha. Pistikhübriid Tiguan eHybrid. Vaid 341 €* kuus.

Kui aeg on raha. Pistikhübriid Tiguan eHybrid. Vaid 341 €* kuus.

Tiguani pistikhübriid platvormiga „MQB evo“ toob turule uue tehnoloogia, mis mitte ainult ei vähenda süsinikujälge, vaid säästab ka aega ja raha. Kokkuhoid kuni 8500 €

Muljetavaldav 120 km täiselektriline sõiduulatus
- Kiirlaadimine CSS-süsteemiga: 10–80% vaid 25 minutiga
- Adaptiivne kerekontroll mugava ja dünaamilise sõidurežiimiga

Konfiguraator

--:--

Ühenduvus: Enamat kui ainult bitid ja baidid

Volkswageni ühenduvuse pakkumised annavad teile rohkem mugavust ja meelelahutust. Tiguani ühendamine interneti ja nutitelefoniga aitab teil sihtkohta lõõgastunumalt jõuda – teie ülesandeks jääb vaid juhtimine.

Volkswageni linnamaasturid – enim ostetud sõidukid Euroopas!

Volkswagen on tõusnud 2023. aastal Euroopas enim müüdud linnamaasturite kaubamärgiks, mis annab autotööstuses tunnistust meie pühendumisest tipptasemele ja innovatsioonile.

* Allikas: https://europe.autonews.com/automakers/vw-suvs-dominate-europe-evs-top-2-million-sales.

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

 

 

 

 

 

*Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.89% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 34 090 EUR, sissemakse 15%, jääkväärtus 49% ,krediidisumma käibemaksuga 28 976.50 EUR, periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 1.89% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 EUR. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Kõigi tarbija poolt krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete maksimaalne kogusumma on 23 308.59 EUR. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega.