VW Tiguan R side view

Uus Tiguan R

  • Hind alates60 167 € koos KM-ga
  • Kombineeritud kütusekulu:9,9 l/100km
  • Kombineeritud CO₂-heide:225 g/km
  • Kiirendus0–100 km/h: 4,9 s

  Nullist vabaduseni

  Euroopas enim müüdud maastur ning edukaim Volkswageni sõiduk maailmas on nüüd saadaval Volkswagen R-i kuues. Nii maastikul kui ka maanteel on uuel Tiguan R-il vastus olemas pea kõigele. See mitmekülgne mudel pakub igal teekonnal turvalisust, mugavust ning, mis kõige tähtsam, absoluutset jõudlust – nii linnas, külateedel kui ka kiirteedel – ükskõik, kas sõidate kontorisse, ajate asju, või vajate usaldusväärset kaaslast perepuhkuse ajaks. 

  Jõudlus

  VW Tiguan R front view, a man walks along the front of the car

  Kutsub esile uusi emotsioone

  R-logo tagaosas annab märku: see uus pereliige viib teid sportlikule sõidule – ning mis veelgi: sõit saab olema kiire. 235 kW (320 hj) võimsuse ja 420 Nm suurima pöördemomendiga tunnetate dünaamikat iga kord, kui sellega sõidate. 10 mm madalam DCC-šassii, sportpidurisüsteem, R-Performance’i titaanist väljalaskesüsteem Akrapovičilt koos erilise helikogemusega ning 21-tollised valuveljed Estoril annavad sellele mitmekülgsele mudelile võidusõiduiseloomu. Must difuusor annab väljendusrikkale sportlikule ilmele viimase lihvi.

  R-stiil

  Sõiduki R-iseloom

  Piisab vaid pilgust välisilmele, eriti sõiduki uue välimusega esiosale. R-logoga radiaatorivõre, iseloomulikud põrkerauad ja mustad õhuvõtuavad annavad end tõestanud tippklassi disainile täiendava sutsaka stiili. Uus Tiguan R on multitalendist sõiduk igapäevakasutuseks, millel on eksimatu R-iseloom.

  VW Tiguan R side view

  Järgmised sammud

  Olge kindel, et olete teinud õige valiku

  Uus! 5-aastane garantii

  Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

  Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

  2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
  2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

  Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

  Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

  Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

  Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

  Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.