Naujasis Golf  – vaizdas iš šono

Golf 

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

  • Pagasiruumi mahutavus381 l
  • Mootori võimsus81-110 kW (110-150 Hp)
  • Kütusekulu3,5-4,9 l/100 km

Mobiilsusikoonist digitaalseks ikooniks

Uus Golf valitseb tänavaid. Samuti seab see uusi standardeid autosõidu digitaliseerimisel. Iga teekond on mugavam ja lõõgastavam tänu intelligentsetele juhiabisüsteemidele. Nendega käib kaasas Golfi suurepärane sõidutunnetus.

Golf 360

Golf virtuaaltuur

Uus Golf – mugavam, intelligentsem ja parema ühendusega põlvkond.

Uuel Golfil on mitmeid tähtsaid omadusi. Vaadake neid kolme:

Uus Golf Innovision Cockpitiga

Innovision Cockpit

Loodud spetsiaalselt teile.

--:--

IQ.LIGHT

IQ.LIGHT. IQ-ga tuled.

Car2X näeb, mis ees ootab

IQ.DRIVE: Car2X

Car2X näeb, mis ees ootab.

--:--

Digitaalne mugavus

Loodud vaid teile

Teie Golf tunneb teid ära ning aktiveerib automaatselt teie isikliku sõiduprofiili*, sõltuvalt paigaldatud varustusest kuulub sätete hulka ka istme reguleerimine, valgustus ja eelistatud salongi temperatuur. Valikvarustuses oleva Innovision Cockpiti abil saate kergelt oma isiklikke sätteid reguleerida, kasutades 25,4 cm (10-tollist) näidikupaneeli Digital Cockpit koos 25,4 cm (10-tollise) navigatsioonisüsteemiga Discover Media või Discover Pro. Digital Cockpit pakub traditsioonilisi funktsioone, sh pöördeloendurit, spidomeetrit ja läbisõidunäidikut, aga ka täiendavat kasulikku lisateavet. Näiteks saab kogu ekraani kasutada navigatsioonikaardi kuvamiseks.
Navigatsioonisüsteemi Discover Media või Discover Pro suurt ekraani kasutatakse erinevate funktsioonide kuvamiseks koos rabava graafika ja animatsioonidega – just nagu teie nutitelefonis. Koduekraani saate ise fotode ja lemmikfunktsioonidega isikupärastada.

Joonealune märkus: *Pärast Volkswagen ID loomist ja esimest korda sisse logimist. 

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Disain

Nähtavalt dünaamiline. Tuntavalt Golf.

Golfil on dünaamiline disain, mille omaduste hulka kuuluvad madal esiosa koos kitsaste nelja silma stiilis LED-maatriksesituledega, mida täiustab uuendatud Volkswageni logo. Nagu Golfis ikka, on kogu disain harmooniline ja sidus. Uut tagaosa valitsevad samalaadselt kitsad tagatuled, mille vahele on paigaldatud uus logo ja sirges kirjas Golfi mudelitähis. Väljalasketorud peituvad peenelt esteetilise välimusega tagadifuusori alla.

 IQ.DRIVE