VW Touareg R, side view, in nature, mountains in the background

Touareg R

Hind alates
94 426€ koos KM-ga
Kombineeritud kütusekulu:
2,8l/100km
Kombineeritud CO₂-heide:
62g/km
Kiirendus
0–100 km/h:5,1 s

Tulevik on võimsaim edasiviiv jõud

Tugevust, edu ja töövõimet määratleb tänapäeval vastutustundlik käitumine. Pistikhübriidtehnoloogiaga uus Touareg R eHybrid on kõigi aegade võimsaim Volkswagen. Rekordeid purustava täiselektrilise võidusõiduauto ID.R-i järel võtab see võidusõidurajalt maanteele kaasa täiusliku jõudluse, kuna kirg ja motosport on mudelil veres.

Uuel Touareg R-il on mitmeid säravaid omadusi. Siin on ülevaade kolmest:

VW Touareg R Hybrid tail lights

E-MODE

Režiimiga e-Mode on igapäevasõite võimalik läbida täiselektriliselt.

VW Touareg R, rear view, with sunset

Jõudlus

Ülima jõudluse ja elektrilise tõhususe täiuslik sümbioos: 340 kW (462 hj) maksimaalne süsteemi võimsus.

VW Touareg R Logo

R-stiil

Läbi ja lõhki sportlik koos uue disainiga põrkeraua ja elegantsete mustade elementidega, nagu radiaatorivõre ja iluliistud.

Jõudlus 

Tulevik on elektriline:

Teel koos uue tippmudeliga. Linnas elegantne, peaaegu hääletu ning kohalike heitmeteta, linnast väljas aga jõuline ja dünaamiline. Kui aku on piisavalt laetud, saate alati alustada täiselektrilise režiimiga E-MODE, kuni kiiruseni 135 km/h. Hübriidrežiim optimeerib koostoimet sisepõlemismootori ja elektriajami vahel, eriti kui marsruudijuhatus on sisse lülitatud.

R-stiil

Jõudluse uus nägu

Särav ning eksimatult iseloomulik välimus – välisvärv Lapiz Blue tähistab Volkswagen R-i. Uue disainiga põrkerauad ja elegantsed mustad elemendid, nagu radiaatorivõre, õhu sissevõtuavad, iluliistud ja küljepeeglite korpused, annavad märku sportlikkusest. Isegi disainliistud esitiibadel ja ustel rõhutavad autospordiambitsioone. R-logo radiaatorivõrel ja pagasiluugil tagab, et kõigi aegade võimsaim Volkswagen on eksimatult äratuntav. 

Tehnoloogia

Sportlik välimus ilma pimestamata

Ükskõik, kas liiklete linna peal, õhtusel külateel või kehva ilmaga kiirteel: lisavarustuses IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled kohandavad LED-segmentide intensiivsust ja valgusvihku muutuvate liiklusolude järgi. Tänu dünaamilisele kaugtuleregulaatorile Dynamic Light Assist ei pimestata teisi teelisi isegi sisselülitatud kaugtuledega. Teed on paremini valgustatud ja liiklusmärkidelt tagasipeegelduv häiriv helk kaob. Ning teie Touareg R-il on eriti särav välimus selle kõige otsesemas tähenduses.

Veelgi rohkem teavet uuest Touareg R-ist:

milliseid olulisi omadusi on Touareg R-il veel? Lugege siit.  

Kõik omadused

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.