VW Taigo

Uus Taigo. 

 Soodustus üle -2000 €

 Soodustus üle -2000 €

  • Hind alates19 750 € koos KM-ga
  • Pagasiruumi mahutavus438 liitrit
  • Mootori võimsus70-110 kW (95-150 hj)
  • Kütusekulu5,4-6,1 l / 100 km

  Iseloom. Iga päev.

  Uus Taigo. Neile, kes ise oma suuna määravad. Kes eelistavad mõju avaldada, mitte end mõjutada lasta. Kes ei näita mitte ainult stiili, vaid ka iseloomu. Ja kes leiavad tavalisest argipäevast erakordse.

  Uuel Taigol on mitmeid säravaid omadusi. Siin on ülevaade kolmest:

  R-Line

  R-Line’i varustuseseeria väljendab teie Taigo sportlikku iseloomu välismaailmale. 

  VW Taigo Interior: view of the digital cockpit and multifunction steering wheel

  Digitaalne näidikupaneel

  Asjakohane teave individuaalselt seadistataval ekraanil.

  VW Taigo: Woman sits in driver's seat in parked car and looks at smartphone

  Juhtmevaba App Connect

  Lõõgastuge teele asudes ja kasutage lisavarustuse abil oma nutitelefoni ka teel olles. Kaablit pole vaja. 

  Välisdisain

  Silmatorkavalt sportlik

  Uus Taigo R-Line-mudel pakub spordisõpradele kvaliteetset varustust koos disaini, mugavuse ja tehnoloogia tippdetailidega, mis muudavad välimuse ja interjööri silmatorkavaks.

  Interjöör

  Ülevaade olulistest üksikasjadest

  Teel on tähtis oluliste asjade jälgimine. Digitaalne näidikupaneel näitab teile 8-tollise (20,32 cm) diagonaaliga kõrglahutusega värviekraanil tavapärast sisu, nagu spidomeetrit ja läbisõitu. Digitaalne näidikupaneel Pro võimaldab 10,25-tollist (26,04 cm) ekraani kujundada teie individuaalsetele vajaduste järgi. Näiteks saate valida, kas kuvada juhiabisüsteemi visuaalselt või kombineerida navigatsioonikaarti ja meediakuva – seda kõike meeldiva graafika ja animatsioonidega.

  Kas uud Taigo võidab ka sinu südame? Vaadake autoajakirjaniku Kaspar Sepa põhjalikku ülevaadet ning saage teada!

  --:--

  #KoosTaigoga

  Uus Taigo lööb maasturina laineid, hajutades piiri glamuurse stiili ja tavalise argielu vahel. Sama võib loomulikult öelda ka kolme tulevase artisti kohta, kes lõid oma muusikavideod uue Taigo abil. GHEIST, Yugen Blakrok ja Chris James demonstreerivad, kuidas on võimalik oma stiili ellu viia.

  --:--

  Mugavus

  Võtke oma nutitelefonist rohkemat

  Rakenduste ja sisu mugavaks kasutamiseks tuleb lisavarustusse kuuluv App-Connect teile appi.1,2 Muusika, uudised, kaardid ja audioraamatud saadetakse info- ja meelelahutussüsteemi ekraanile ning neid saab seega teie vaateväljas kasutada. Nutitelefonide ühendamiseks on kolm võimalikku liidest: Apple CarPlayTM, Google'i Android AutoTM ja MirrorLink®. Eriti oodatud: Apple CarPlayTM ja Android AutoTM kasutamine koos juhtmevaba ühenduvusega lisavarustuses olevate navigatsioonisüsteemide Discover Media ja Discover Pro 3 ning raadio Ready 2 Discover4 puhul. Samuti saate App-Connecti hiljem osta ja oma sõiduki In-Car-poe5 kaudu aktiveerida.

  1. Saadaval ainult koos raadioga Ready 2 Discover või navigatsioonisüsteemidega Discover Media ja Discover Pro. Juhtmega App-Connect on mõeldud raadiole Composition.
  2. App-Connect hõlmab Apple CarPlay™, Android Auto™ ja MirrorLink®-i tehnoloogiaid. Tähelepanu hajumise vältimiseks saab sõidu ajal käivitada vaid kindlaid rakendusi. Palun arvestage, et mõned rakendused ei ole kõigi kolme tehnoloogia puhul saadaval ning nende tehnoloogiate saadavus võib riigiti erineda. Teavet nutitelefonide ühilduvuse kohta leiate Apple CarPlay™ puhul aadressil https://apple.com/de/ios/carplay/, Android Auto™ puhul aadressil
   https://android.com/intl/de_de/auto/ ja MirrorLink®-i puhul aadressil https://mirrorlink.com/.
  3. Lisavarustusena saadaval varustustasemetele Life, Style ja R-Line.
  4. Lisavarustusena saadaval varustustasemele Life.
  5. We Upgrade’i toodete hankimiseks on teil tarvis Volkswagen ID kasutajakontot, kehtivat We Connecti lepingut ja põhikasutaja sisselogimisandmeid, st ühendust kasutajakonto ja konkreetse sõiduki vahel. Samuti peavad teie sõidukil olema tehnilised funktsioonid ja riistvaraseadmed, mis on asjakohase toote jaoks vajalikud. Konkreetsele sõidukile pakutavaid We Upgrade’i tooteid näeb põhikasutaja info- ja meelelahutussüsteemi In-Car-poest aadressil shop.volkswagen-we.com. Tasulisi tooteid saab osta nii In-Car-poest kui ka We Connecti veebipoest, kasutades seal praegu saadaolevaid makseviise. Ostetud ja aktiveeritud We Upgrade’i funktsioonid on seotud konkreetse sõidukiga, neid saavad kasutada kõik sõiduki juhid ja neid ei saa teistesse sõidukitesse üle kanda.

   

  Küsige pakkumist

  Saadame hinnapakkumise teile meilile.