T-Cross 

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

  • Pagasiruumi mahutavus455 liitrit / 1281 liitrit
  • Mootori võimsus70-110 kW (95-150 hj)
  • Kütusekulu4,2-5,2 l / 100 km
T-Cross vanšu tilts

Volkswagen T-Cross

Tunnustatud Saksa autoajakirja AutoBild eksperdid hindasid meie Volkswagen T-Crossi oma kestvustestis väikeste linnamaasturite seas esikoha vääriliseks! Kui 100 000 km sai sõidetud, võeti väike linnamaastur lõplikult koost lahti. Kõik komponendid vaadata põhjalikult üle ning peaaegu kõik olid täiuslikus seisukorras. 

Järeldus räägib enda eest: „Veenev sooritus. Väikeste linnadžiipide seas on raske leida teist mudelit, mis mõjuks veelgi täiskasvanulikumalt kui Volkswagen T-Cross.“

Suurepärane tulemus kinnitab veelkord, et T-Cross on  usaldusväärne, vastupidav ning ülimalt mugav linnamaastur.

Tahad saada T-Crossi kätte ilma ooteajata?

Vali oma T-Cross välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

Kas uud T-Cross võidab ka sinu südame?

Vaadake autoajakirjaniku Kaspar Sepa põhjalikku ülevaadet ning saage teada!

T-Cross
Volkswagen T-Cross Tallin

Täielikult igapäevaks valmis. Kuid mitte iialgi tavapärane.

Ainulaadselt mitmekülgne. Võrreldamatult kompaktne. Trendika crossover disainiga ja igapäevaselt praktiline. Lühidalt on T-Cross moderne seikleja ja ümberkujundamise meister, mis annab ajastu märkidele uue tõlgenduse.

Mugavus

Rohkem ruumi. Rohkem võimalusi. Rohkem lõbu.

Tõstetud istumiskohaga loob T-Crossi interjöör imelise vabadustunde ning pakub erinevaid reguleerimisvõimalusi. Selles on küllaldaselt ruumi reisijatele, pagasile ja spontaansetele plaanidele. Edasi-tagasi liigutatav ja kokkuklapitav tagaiste loob vajadusel veelgi enam ruumi ning laiendab kokkuklapitult pagasiruumi mahutavust 455 liitrilt kuni 1281 liitrini. Tervikule panevad punkti mitmed praktilised panipaigad ja taskud ning topsihoidja ja mobiilisahtel keskkonsoolis.

Kas uud T-Cross võidab ka sinu südame?

Vaadake autoajakirjaniku Kaspar Sepa põhjalikku ülevaadet ning saage teada!

 

--:--

Küsige pakkumist

Saadame hinnapakkumise teile meilile.

Proovisõit

Kas soovite T-Cross ise kogeda? Pakkuge välja proovisõidu kuupäev. Kohalik edasimüüja viib teid oma Volkswageniga kokku.

Oma klassi suurim linnamaasturite valik

Visake pilk peale meie maasturite valikule, mis ühendab endas ohutuse, uuenduslikkuse, disaini ja mugavuse, nii linnas kui ka maanteedel.

Autod igale maitsele ja vajadusele

Kui soovid meie mudelivalikus olevate sarnaste autode kohta rohkem teada saada, kutsume Sind tutvuma ka Taigoga!

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.

 

 

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.75% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 26 839.00 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 22 365.83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.39% aastas (31.12.2020 oli 3 kuu Euribor -0,545%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 19 295.85 eurot ja tagasimaksete summa on 19 105.85 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega. Tegemist on näidisarvutusega.

** Eripakkumine kehtib T-Cross laoautodele kuni 31.12.2023 või kuni autosid jätkub.