2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Uus T-Cross

#MaOlenMidagiEnamat

Cara Delevingne on näitleja ja modell, mängib trumme ja poksib, teeb pilte ja surfab. Lühidalt: ta on mitmekülgne. Ja ta sobib ideaalselt T-Crossile. Oma ainulaadse mitmekülgsuse ja kompaktsuse kombinatsiooni ning enesekindla linnamaasturi disainiga, on ta valmis pea igaks seikluseks.

Laiahaardeline ja mitmekülgne.

Cara Delevingne on mitmekülgne. Täpselt nagu uhiuus T-Crossgi, ta üllatab millegi uuega iga päev. Cara ja uus T-Cross. Mis kõige olulisem, nad mõlemad saavad öelda #MaOlenMidagEnamat

 • Cara kui modell

  Kui asi puudutab moodi, tuleb olla julge. Reegleid ei eksisteeri.

  Saa teada, mida Cara arvab moest, piiridest ja raamidest. Vajuta siia, et näha intervjuud.

  Rohkem
 • Cara kui surfar

  Esimesel lainel surfamine, on kui lendamine.

  Cara on kirglik surfar. Selles intervjuus saad teada, kuidas ta end surfates tunneb ja mida see tema jaoks tähendab.

  Rohkem
 • Cara kui trummar

  “Rütm on elu.”

  Vaatamata sellele, kui tihe on Cara graafik, ta leiab alati aega, et möngida trumme. Selles intervjuus räägib ta oma kirest.

  Rohkem
 • Cara kui režisöör

  “Kus kaos ja stress, seal olen ma kõige rahulikum.”

  Saa teada, mida Cara arvab oma tööst režisöörina ja kuidas ta ületab võtteplatsil juhtuvaid takistused.

  Rohkem
 • Cara kui näitleja

  “Iga roll on hea, kui selles on vigu”

  Cara jaoks on näitlemine midagi enamat kui eri rollide mängimine. Selles intervjuus avaldab ta, mida ta näideldes enda kohta õpib.

  Rohkem
 • Cara kui poksija

  “Higistamine teeb head.”

  Cara armastab trenni. Selles intervjuus selgitab ta täpselt, mis talle teha meeldib ja kui tihti ta trennis käib.

  Rohkem
 • Cara kui fotograaf

  “Ma armusin fotograafiasse.”

  Selles intervjuus, Cara jutustab, kust ta leidis oma armastuse fotograafia vastu ja räägib oma piltide tagamaast.

  Rohkem
image

Enesekindlalt stiilne.

Uhiuus T-Cross - kompromissitult mitmekülgne ning totaalselt murevaba silmatorkava disainiga. On põhjust põnevil olla.

Paindlik linnamaastur sobitub teie soovidega.

Uus T-Cross on täielik multitalent: see avaldab muljet mitte ainult oma silmapaistva ja dünaamilise disainiga, vaid ka oma paindlikkusega. Oma arvukate kujundusvõimalustega pakub see teile rohkem vabadust – spontaanseteks ettevõtmisteks, pikemateks reisideks või mitmekesiseks argipäevaks.

 • Interjöör

  Sama unikaalne nagu teie maitsegi.

  Reisijateruumi tähelepanuväärivate omaduste hulka kuuluvad meeleoluvalgustus, kõrgekvaliteedilised tekstiilistmed ja kolm valikulist disainipaketti. Reisijateruumi varustus pakub mitte üksnes kõrgetasemelist mugavust, vaid seda saab ka individuaalselt kujundada.

  Rohkem
 • Tuled

  Veenvad argumendid. Juba esimesest pilgust.

  Uus T-Cross on väga mõjuv: standardsete LED-päevasõidutulede ja halogeenesilaternatega näitab linnamaastur end perfektses valguses. Varustusvariandil Design on lisaks LED-esilaternad.

  Rohkem
 • Veljed

  T-Crossi viimane viimistlus: velgede valik.

  Milliste velgedega teie T-Cross kõige parem välja näeb, sõltub täielikult teist. Meie suurest velgede valikust* võib olla raske valida: 16- ja 18-tollised valuveljed annavad teie T-Crossile oma näo, näiteks musta värvi, poleeritud viimistlusega 18-tollised valuveljed „Nevada“**.

  * Meie sõidukite standardvarustusse kuuluvad suverehvid.

  Rohkem

Näitab oma tõelisi värve.

Uus T-Cross on mitmekülgsem kui ükskõik milline teine auto: alates varustustasemest Life saadaolevate valikuliste Black, Energetic Orange ja Bambus Garden Green disainipakettidega annate autole äravahetamatu välimuse ning teete sellest tõelise stiiliikooni.

Sobib neile, kes ei kohanda end teiste järgi.

Kohandage uus T-Cross oma isiklikele vajadustele vastavaks ning valige varustustasemete T-Cross City, Life ja Design vahel. Saate ise valida, millised varustustasemed täidavad teie nõudeid kvaliteedile ja mugavusele.

Spontaansus on alati hea plaan.

Olete spontaanset tüüpi? Siis on uus T-Cross teie jaoks ideaalne reisikaaslane. Tänu eesmise kõrvalistuja istme kokkuklapitavale seljatoele ja nihutatavale tagaistmele on see ruumikas ja kohandub paindlikult teie soovidega. Teie digitaalne kokpit: soovi korral saate valida uuendusliku ja moodsa digitaalse näidikuploki Active Info Display. See näitab teile sõiduandmeid ja juhiabisüsteemide tööd.

 • Tagaosa

  Jääge teel olles paindlikuks.

  T-Crossi üks iseloomulikke tunnuseid on selle hämmastav mitmekülgsus – tänu mitmes osas nihutatavale tagaistmele ning suuremale jalaruumile. See tähendab rohkem ruumi teile ja teie kaassõitjatele, ning rohkem panipaiku kõigile.

  Rohkem
 • Esiistmed

  Mugavus, millesse armuda.

  Lihtsalt istuge ja lõõgastuge: valikuline nimmetugi kaitseb teie selga isegi pikkadel autosõitudel. Teie T-Crossi eesmise kõrvalistuja istme kokkuklapitav seljatugi ei ole ainult praktiline, vaid pakub täiendavat ruumi reisipagasile ja ostukottidele.

  Rohkem
 • Ruum

  Rohkem ruumi paindlikkuseks.

  Soovite rohkem ruumi? See on võimalik! T-Cross pakub oma mitmekülgse reisijateruumi ja mahuka pagasiruumiga palju ruumi reisijatele, pagasile ja spontaansetele seiklustele.

  Rohkem
 • Digitaalne näidikuplokk Active Info Display

  Võimaldab näha just seda teavet, mida ise soovite.

  Analoog on ajalugu. Vahetage soovi korral klassikalised ümarad näidikud kõrglahutusega ekraani vastu. Uuenduslik ja moodne digitaalne näidikuplokk Active Info Display võib anda teile teavet, mis hõlmab palju enamat kui kiirus ja kütuse kogus.

  Rohkem

Kõrglahutusega emotsioonid.

Kas vajate sõitmisel värskeimat liiklusteavet, soovite navigatsioonisüsteemi abil sihtkohta jõuda või lihtsalt oma muusikat kuulata – teie T-Cross pakub teile erinevaid võimalusi kasutada moodsat tehnikat mugavalt ja lihtsalt.

 • Ühenduvus

  Ühendatud kõigega, mis on teile oluline.

  Oma nutitelefoniga olete peaaegu alati võrgus. Miks mitte ka oma T-Crossiga? Car-Neti teenus Guide & Inform muudab teie igapäevaelu lihtsamaks ja viib teid pingevabalt sihtkohta. Varsti ei soovi te kasulikust reaalajateabest ja praktilistest funktsioonidest enam loobuda.

  Rohkem
 • Telefonisüsteem

  Hõlbustab suhtlemist.

  Rohkem võimsust mobiiltelefonile, tahvelarvutile ja MP3-mängijale. Ühendage oma seadmeid mugavalt USB-pesa kaudu. Qi-standardiga mobiiltelefone võite mugavalt laadida: asetage oma mobiiltelefon lihtsalt vastavale hoiukohale – induktiivse laadimisega on selle aku kiiresti jälle täis.

  Rohkem
 • Esmaklassiline helisüsteem beats

  Nautige võimsat heli.

  Bassita muusika ei meeldi? Valikuline BeatsAudio audiospetsialistide helisüsteem beats võimaldab kõikidel teie reisijatel nautida esmaklassilist heli. Kõhus tekitab vibratsiooni ülimadala bassiga bassikõlar. Kõiki kõlareid võimendab 300-vatise võimsusega kaheksa kanaliga võimendi, mis on piisav, et teid ja teie kaasreisijaid kaasa haarata ning vaimustada. 

Kõnnib omapäi, aga ei kaldu sõidurajalt kõrvale.

Teie T-Crossi juhiabisüsteemid suurendavad sõidumugavust ja võivad teil seejuures aidata kriitiliste olukordadega toime tulla või neid isegi vältida. Isegi kui te seda tehnoloogiat alati ei märka, on siiski hea teada, et see on olemas.

 • Ohutus

  Esirinnas. Mitte ainult disaini poolest.

  Teie T-Cross on varustatud juhiabisüsteemidega, mida rakendatakse alles erakordsete asjaolude puhul. Saate üheaegselt hoolitseda nii enda reisijate kui teiste liiklejate turvalisuse eest.

  Rohkem
 • Sõitmine

  Palun ärge tülitsege, kes sõita tohib.

  Te tunnete uue T-Crossiga sõitmisest palju rõõmu. Praktilised juhiabisüsteemid muudavad paljud asjad teie jaoks lihtsamaks ja mugavamaks. Lubage endale näiteks pikematel sõitudel rohkem mugavust ja laske end liikluses aidata.

  Rohkem
 • Parkimine

  Sõitmine on lõbus. Nüüd võib parkimine ka olla.

  Parkimiskohale sõitmine võib osutuda kannatuse proovikiviks. Hea on teada, et teid aitavad uues T-Crossis valikuliselt saadaolevad parkimise abisüsteemid, mis muudavad parkimise imelihtsaks.  

  Rohkem

Hinnad.

Vaadake T-Crossi hindu.

image

E10 biolisandiga kütus.

E10 kütust on lubatud kasutada kõikidel Volkswagen bensiinimootoriga sõidukitel.

Mis edasi?

*

*Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1¬-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,69% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 15 858 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 38%, läbisõidupiirang 18 000 km/aastas (krediidi netosumma 13 215,00 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor +2,15% aastas (30.09.2018 oli 3 kuu Euribor -0,318%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 10 933,58 eurot ja tagasimaksete summa on 10 743,58 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvuge finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.unicredit.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega.