ID. Buzz stāv un uzlādējas pie mājas.
Elektromobiilsus

Meie eesmärk on teha terviklik pakkumine jätkusuutliku liikuvuse jaoks

Elektromobiilsus

Meie eesmärk on teha terviklik pakkumine jätkusuutliku liikuvuse jaoks

Meie soov on muuta liikuvust jäädavalt puhtamaks ja tõhusamaks – seda igas mõttes. Uus ID. Buzz on selle meetodi hea näide. See aitab meil muuta üleminekut kliimateadlikule elektromobiilsusele atraktiivsemaks ja pakkuda oma klientidele peaaegu kõike ühest allikast – alates uuenduslikest elektrisõidukitest kuni intelligentsete laadimislahenduste ja jätkusuutliku ringlussevõtuni.

Uuenduslik liikuvus koos ID. Buzziga

Pie mājas novietota ID. Buzz skats no priekšas.

Meie 360° lähenemine elektromobiilsusele

Kliimamuutus on üks meie aja suurimaid ja olulisemaid probleeme. Seetõttu oleme pühendunud Pariisi kliimakokkuleppele ja seadnud endale ambitsioonikad eesmärgid. Me võtame vastutuse kogu oma sõidukite väärtusahela eest ning tahame saada 2050. aastaks süsinikuneutraalseks ettevõtteks. Uus ID. Buzz on esimene Volkswageni buss, mis töötati elektrisõidukina välja täiesti algusest peale – alates esimesest visandist kuni lõppviimistluseni. See on meie integreeritud 360° elektromobiilsuse lähenemisviisi põhikomponent – alates tarneahelast kuni tootmise ja kasutamise ning ringlussevõtuni. Sest oma eesmärke saame saavutada ainult läbivalt jätkusuutliku tegevuse kaudu. Seetõttu me mitte ainult ei tarni ID. Buzzi teieni CO₂-neutraalselt, vaid te saate sellega ka kohaliku CO₂-heitmeta sõita. Lisavarustuse võimalusena on ID. Chargeri kujul teil kodus olemas ka sõidukiga sobiv laadimisjaam. Kui sõiduk kasutab toiteallikana ka 100% taastuvenergiaallikatest toodetud Volkswagen Naturstrom®-i elektrit, olete oma ID. Buzziga ka liigeldes kliimateadlik. See Volkswageni elektrikaubik muudab meie ettevõtet ja meie liikuvust – jätkusuutlikul viisil.

  • The ID. Charger wallbox from VW.

    Mugav laadimine kodus isikliku koduse laadimisjaamaga

    Elektrisõidukil peaks olema individuaalne ning jätkusuutlik ökosüsteem, mis kohandub teie liikuvuse järgi. Kui soovite sõidukit mugavalt kodus laadida, on lisavarustusena saadaoleva ID. Charger selleks sobiv nutikas kodune laadimisjaam. Laadimisjaama Connect- ja Pro-mudelid on internetitoega ning neid saab rakenduse abil ka kaugjuhtida. Tehke oma ökosüsteem täiuslikuks Volkswagen Naturstrom®-i sertifitseeritult CO₂-neutraalse rohelise elektriga teie kodule. Nii on kõik teie kohalikud sõidud ID. Buzziga süsinikuheitmeta.

  • The ID. Buzz is charged at a charging station.

    Laadimine teel olles on mugav ja paindlik

    Tavapärase autoga tuleb tankimiseks minna tanklasse, kuid uut ID. Buzzi saate laadida lihtsalt seal, kuhu see on pargitud, isegi kodust eemal olles. Selleks sobib näiteks laadimispunkt töökohal, avalik laadimisjaam kiirteel, supermarketi esine, parkla või teie sõprade elukoht. Tavapärase vahelduvvooluga laadimise puhul on maksimaalne laadimisvõimsus 11 kW. Alalisvooluga kiirlaadimisel, näiteks kiirteeäärses kiirlaadimisjaamas, saate aku laadida 5%-lt 80%-ni umbes 30 minutiga, kui jaamas on saadaval ID. Buzzi maksimaalne laadimisvõimsus 170 kW. Et laadimine oleks veelgi lihtsam, peate tänu Plug & Charge’ile vaid laadimiskaabli ühendama. Selle tehnoloogiaga tuleb teie autentimisandmed vaid ühe korra sõidukisse salvestada. Pärast seda tuvastab laadimisjaam teid automaatselt, tehes protsessi palju mugavamaks. See tehnoloogia on saadaval alates 2022. aastast ja seda võetakse järk-järgult ISO-sertifitseeritud standardi alusel kasutusele, seega on edaspidi saadaval üha rohkem Plug & Charge’i tehnoloogiaga jaamu. Kui Plug & Charge ei ole saadaval, saate siiski mugavalt kasutada oma We Charge’i laadimiskaarti või alustada laadimist We Connect ID. rakenduse funktsiooni We Charge abil. Ka siin on arveldamine automaatne, mugav ja läbipaistev. Vabade laadimisjaamade leidmiseks enam kui 300 000 laadimispunktis üle kogu Euroopa kasutage lihtsalt nutikat laadimisteenust We Charge. Sellega saate viia oma ID. Buzzi kõikjale, kuhu soovite, ilma igasuguste muredeta – ühes Euroopa suurimas ja kiireimini kasvavas laadimisvõrgus.

Akud ja ringlussevõtt: garanteeritud vastupidavus

Erinevalt sisepõlemismootoritest ei vaja elektrimootorid peaaegu üldse hooldust, sest neil ei ole kuluma kippuvaid osi, nagu hammasrihmad, ning need ei vaja ka õlivahetust. See tähendab, et ülevaatusvälbad võivad olla pikemad, mis omakorda tähendab vähem töökojakülastusi ja väiksemaid hoolduskulusid. Tänapäeva elektrisõidukid, nagu uus ID. Buzz, on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Seetõttu on paljude potentsiaalsete klientide peamine küsimus, kui kaua aku vastu peab. ID. Buzzi liitiumioon-kõrgepingeaku on suure energia- ja võimsustihedusega. Samuti on see hooldusvaba, kõrge tsüklistabiilsuse ja madala isetühjenemisega. Siiski sõltub aku kasutusiga ka erinevatest teguritest, nagu laadimissagedus ja -meetod (vahelduvvool/alalisvool), keskkonnatemperatuur ja laadimispiirangute järgimine. Aja jooksul toob see paratamatult kaasa sõiduulatuse vähenemise.

Uus ID. Buzz pakub teile kõrget kvaliteeti. Sõiduki liitiumioon-kõrgepingeaku puhul garanteerime aku kasutatavaks energia netomahtuvuseks vähemalt 70% kaheksa aasta jooksul või kuni 160 000 km läbimiseni6. Vanu akusid ei viska me lihtsalt minema. Vastupidi: need võivad aidata meie kõikehõlmavat strateegiat veelgi jätkusuutlikumaks muuta. Selle alla kuuluvad ka nn teise eluea rakendusalad, kus kasutame vanu sõidukiakusid näiteks energiasalvestuseks. Samal ajal püüame võimalikult palju tooraineid ringlusse võtta. Meie Salzgitteri katsetehases saab juba ringlusse võtta kuni 97% akude toormaterjalidest, nagu nikkel, vask ja liitium.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAtidaryti nuorodą

Play Store’i avamine Atidaryti nuorodą

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.