• Erihind alates:34 300 € KM-ga
  • Pagasiruumi mahutavus700-760 liitrit
  • Mootori võimsus110-180 kW (150-245 hj)
  • Kütusekulu5,2-9,0 l / 100 km

Valmis nagu teiegi

Pikk teljevahe, 7 istekohta ja kuni 2,5-tonnine pukseerimisvõime. Allspace võimaldab elada laiemates mõõtmetes. Mõeldud kõigile, kes on alati liikvel.

Konfiguraator

Uuel Allspace’il on mitmeid tähtsaid omadusi. Siin on ülevaade kolmest: 

Two children sit in the interior of a Tiguan Allspace Elegance: a girl in the second row of seats, a boy in the third row.

Ruumikus

Kõik on pardal

Graphic shows how IQ.Drive Travel Assist works in the Tiguan Allspace.

Juhiabisüsteem IQ.DRIVE Travel Assist

Uus liikumapanev jõud

A man leans against the hood of a white Tiguan Allspace R-Line, the LED matrix headlights and light bar on.

IQ.LIGHT LED-maatriksesituled

Dünaamilise välimuse saavutamiseks ilma pimestamata.

Välisilme

Enesekindel disain igas detailis

Uus Allspace näitab välja suurepärast stiilitunnetust: juba esiosast alates on sõiduki rabava radiaatorivõre ja elegantse signatuurvalgustusega selge, et ta on esmaklassiline. Kõik valitavad valuveljed rõhutavad selle sportlikku sõiduvõimet, samas kui Elegance’i varustustasemest alates rõhutavad tumepunased LED-tagatuled ja katkematu helkuririba võimsat tagaosa. Uue Allspace’i üldmulje annab tunnistust julgest maasturi iseloomust, mis võimaldab tal uhkelt kanda tagaosas mudelitähist „Tiguan“ ja tähist „Allspace“.

Mugavus

Kõik on pardal

Kõigepealt linna sisseoste tegema, seejärel lastele kooli järele ning siis pärastlõunal sõpradega järve äärde? Pole probleemi: tänu suurele mahtuvusele on küllaldaselt pea- ja jalaruumi nii esi- kui ka tagaistmetel, samuti jääb piisavalt ruumi teie enda ja teie lemmikasjade jaoks. Tänu kokkuklapitavatele istmetele ja ka lisavarustuses olevale kolmandale istmerivile saab sõiduki esiistmete taga asuvat siseruumi kohandada olukorra järgi: näiteks kasutada kogu istekohtade mahtu kuni seitsmele inimesele pardal, klappida kõik istmed alla, et kasutada kogu pagasiruumi mahtu, või tõsta üles ainult osa istmetest. Valik on teie – Allspace ruumikontseptsioon on sama paindlik kui te ise.

Tahad saada Allspace kätte ilma ooteajata?

Vali oma Allspace välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.