A white Tiguan Allspace R-Line with tinted rear windows and switched-on light signature stands on the lakeshore.

Uus Allspace

  • Hinnad alates35 042 € KM-ga
  • Pagasiruumi mahutavus700-760 liitrit
  • Mootori võimsus110-180 kW (150-245 hj)
  • Kütusekulu5,2-9,0 l / 100 km

  Valmis nagu teiegi

  Pikk teljevahe, 7 istekohta ja kuni 2,5-tonnine pukseerimisvõime. Uus Allspace võimaldab elada laiemates mõõtmetes. Mõeldud kõigile, kes on alati liikvel.

  Uuel Allspace’il on mitmeid tähtsaid omadusi. Siin on ülevaade kolmest: 

  Two children sit in the interior of a Tiguan Allspace Elegance: a girl in the second row of seats, a boy in the third row.

  Ruumikus

  Kõik on pardal

  Graphic shows how IQ.Drive Travel Assist works in the Tiguan Allspace.

  Juhiabisüsteem IQ.DRIVE Travel Assist

  Uus liikumapanev jõud

  A man leans against the hood of a white Tiguan Allspace R-Line, the LED matrix headlights and light bar on.

  IQ.LIGHT LED-maatriksesituled

  Dünaamilise välimuse saavutamiseks ilma pimestamata.

  Välisilme

  Enesekindel disain igas detailis

  Uus Allspace näitab välja suurepärast stiilitunnetust: juba esiosast alates on sõiduki rabava radiaatorivõre ja elegantse signatuurvalgustusega selge, et ta on esmaklassiline. Kõik valitavad valuveljed rõhutavad selle sportlikku sõiduvõimet, samas kui Elegance’i varustustasemest alates rõhutavad tumepunased LED-tagatuled ja katkematu helkuririba võimsat tagaosa. Uue Allspace’i üldmulje annab tunnistust julgest maasturi iseloomust, mis võimaldab tal uhkelt kanda tagaosas mudelitähist „Tiguan“ ja tähist „Allspace“.

  Mugavus

  Kõik on pardal

  Kõigepealt linna sisseoste tegema, seejärel lastele kooli järele ning siis pärastlõunal sõpradega järve äärde? Pole probleemi: tänu suurele mahtuvusele on küllaldaselt pea- ja jalaruumi nii esi- kui ka tagaistmetel, samuti jääb piisavalt ruumi teie enda ja teie lemmikasjade jaoks. Tänu kokkuklapitavatele istmetele ja ka lisavarustuses olevale kolmandale istmerivile saab sõiduki esiistmete taga asuvat siseruumi kohandada olukorra järgi: näiteks kasutada kogu istekohtade mahtu kuni seitsmele inimesele pardal, klappida kõik istmed alla, et kasutada kogu pagasiruumi mahtu, või tõsta üles ainult osa istmetest. Valik on teie – Allspace ruumikontseptsioon on sama paindlik kui te ise.