The ID. Buzz in Candy White / Bay Leaf Green Metallic.
Uus ID. Buzz

Tehnilised andmed

Ruumikas, paljude funktsioonidega ja tulevikku suunatud uus ID. Buzz on multitalent, mis sobib peaaegu kõigi igapäevaväljakutsete lahendamiseks – sõltumata sellest, kas kasutate mudelit isikliku või töösõidukina. Uue ID. Buzzi näitajad on muljetavaldavad. Kõik olulised arvud, mõõtmed ja jõudlusandmed leiate siit, alates sõidukikerest kuni täiustatud elektriajamini.

Mõõtmed, mass, laadimine ja palju muud – uue ID. Buzzi tehnilised andmed

Technical sketch of the ID. Buzz.

Sõiduki pikkus (mm)

4,712

Sõiduki pikkus haakekonksuga (mm)

4,837

Sõiduki laius ilma küljepeegliteta (mm)

1,985

Sõiduki laius koos küljepeeglitega (mm)

2,212

Sõiduki kõrgus (mm) (H3)

1,927 – 1,951

Max koorma kõrgus 5-istmelisel mudelil (mm) (H4)

1,180

Salongi kõrgus (mm)

Kõrgus laeni 1. istmereas: 1032

Kõrgus laeni 2. istmereas: 1044

Liugukse avanemislaius (ilma vaheseinata) (mm)

757

Standardne teljevahe (mm)

2,989

Pakiruumi max maht (l)

1121 (2. istmerea taga),

2123 (1. istmerea taga, kui 2. istmerida on kokku pandud ja täielikult ette lükatud)

Pakiruumi max laius (mm) (B1, B2)

1,217

Laadimisläve kõrgus (mm) (H2)

632

Tagaluuk, laius × kõrgus (mm)

1,275 x 1,096

Min pöörderaadius (m)

11,09

Tühimass (kg)

2,477 with driver

Täismass (kg)

3,000

4,712

Elektriajam: kõrgtehnoloogia tuleviku jaoks

Sobilik igapäevakasutuseks, dünaamiline ja süsinikuneutraalselt tarnitud: need on uue ID. Buzzi uuendusliku elektriajami omadused. Tippkiirusega 145 km/h saab see hakkama peaaegu kõigi igapäevaväljakutsetega nii era- kui ka äriklientide elus. Võimalikult suure ruumisäästu huvides sõiduki tagaossa paigutatud elektrimootor suudab arendada kuni 150 kW. 77 kWh energia netomahtuvusega aku tagab, et ID. Buzziga saate laadimata sõita kuni 423 kilomeetrit. Keskkonnateadlik, täiselektriline ja vastupidav ID. Buzz kehtestab Volkswageni tarbesõidukite seas uued standardid.

The ID. Buzz driving along a road in the mountains.
  • Aku

    Kiiresti laetav, pika sõiduulatuse ja nutikate laadimislahendustega ID. Buzzi põrandas asuva liitiumioon-kõrgepingeaku energia netomahtuvus on 77 kWh (bruto: 82 kWh). See tähendab, et saate laadimata sõita kuni 423 kilomeetrit. Alalisvooluga laadimise puhul on maksimaalne laadimisvõimsus 170 kW. Sellise laadimisvõimsuse juures kulub aku laadimiseks 5%-lt 80%-ni vaid umbes 30 minutit. Et laadimine oleks veelgi lihtsam, peate tänu Plug & Charge’ile vaid laadimiskaabli ühendama. Selle tehnoloogiaga tuleb teie autentimisandmed vaid ühe korra sõidukisse salvestada. Edaspidi tuvastab laadimisjaam teid automaatselt. Enam mugavam olla ei saakski. See tehnoloogia on saadaval alates 2022. aastast ja seda võetakse järk-järgult ISO-sertifitseeritud standardi alusel kasutusele, seega on edaspidi saadaval üha rohkem Plug & Charge’i tehnoloogiaga jaamu. Tavapärase vahelduvvooluga laadimise puhul, näiteks koduse laadimisjaamaga nagu ID. Charger, on maksimaalne laadimisvõimsus 11 kW.

  • Elektrimootor

    Uue ID. Buzzi nobe ja mitmekülgne uuenduslik elektrimootor on integreeritud tagasilda, et säästa võimalikult palju ruumi. Selle maksimumvõimsus on 150 kW, mis kiirendab elektrikaubiku kiirusele 100 km/h 10,2 sekundiga. Sõiduk suudab hõlpsasti vedada kuni 1000 kg kaaluvaid haagiseid, mis on kinnitatud lisavarustusena saadaoleva haakekonksu külge. Elektriajam teeb ID. Buzzist väga nobeda sõiduki, mille vahetu maksimaalne pöördemoment on 310 Nm. Lisaks sellele on ID. Buzzil madal raskuskese, kuna aku asub sügaval mitmekihilises põrandas. Tänu kõigest 11,09-meetrisele pöörderaadiusele on sõidukiga hõlbus kitsastel linnatänavatel liigelda.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAva väline link

Play Store’i avamine Ava väline link

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.