Jaunais ID. Buzz Pro ar kalniem fonā.
Uus ID. Buzz

Varustus ja paketid

Uus ID. Buzz kajastab autotehnoloogia kõige olulisemaid suundumusi: elektromobiilsus, intelligentsed võrguühendusega abi- ja infosüsteemid ning juhtmevabad tarkvaravärskendused. Lisaks on ID. Buzz äärmiselt mitmekülgne ja paindlik sõiduk. Veelgi suurema isikupära ja praktilisuse tagamiseks saate valida paljude lisade ning isegi varustuse täispakettide seast. Kõigi võimaluste kohta saate lugeda siit.

Visionäärlik disain modernsele liikuvusele

Uue ID. Buzzi ainulaadsete joontega väljendusrikas disain sai inspiratsiooni algse VW Transporteri välimusest. Samal ajal vastab see kõigile modernse elektromobiilsuse nõuetele. Seda seetõttu, et ID. Buzz ühendab endas kompaktsed mõõtmed, uuendusliku tehnoloogia ja suurepärase mugavuse. Kuigi sõiduki disain on selge ja funktsionaalne, on see ka emotsionaalselt meeldiv, näiteks tänu oma võluvale naeratusele ja inimliku puudutusega esituledele. ID. Buzzi kere on muljetavaldavalt pragmaatiline selle küllaldase teljevahe, lühikeste ülendite ja suurte rataste tõttu. See võimaldab maksimaalset ruumikasutust ning väikest ja hõlpsasti hallatavat pöörderaadiust. Ning sõiduki madalam kõrgus teeb ID. Buzzi veelgi dünaamilisemaks. Loomulikult saate välisilmet ka oma maitse järgi kohandada. Võimaluste seas on nii värviviimistluste valik kui ka uued valuveljed.

Et teie elus oleks rohkem värvi

Millist värviviimistlust soovite? Ilma lisatasuta on uus ID. Buzz saadaval ühevärvilisena toonis Mono Silver metallik ning lisavarustuses on saadaval kümme muud värvivarianti: ühevärviline Candy White, neli metalliktooni – Lime Yellow, Starlight Blue, Energetic Orange ja Bay Leaf Green, pärlmutri efektiga toon Deep Black ning neli kahetoonilist värviviimistlust. Kui valite värviviimistluse kahetooniliste kombinatsioonide seast, on sõiduki ülapiirkond, sealhulgas katus ja V-kujuline kapott, alati värvitoonis Candy White.

Uuenduslik salong: mugavus kohtub jätkusuutlikkusega

Ennekõike on sõiduki sisemus see, mis teeb uuest ID. Buzzist ühe enim tulevikku vaatava Volkswageni tarbesõiduki. Seda seetõttu, et oma uuendusliku ruumikontseptsiooniga kehtestab mudel lausa uusi standardeid. Tänu loomanahavabale salongile ja ringlussevõetud materjalide ulatuslikule kasutamisele – näiteks istme- ja põrandakatetes ning dekoratiivses katusepolstris – on tulemuseks digitaalne, mitmekülgne ja funktsionaalne elektrikaubik, mis ühendab endas jätkusuutlikkuse ja mugavuse. Modernne valgustustehnoloogia ja nutikad detailid, nagu elegantne juhikoha disain koos leidliku panipaigakontseptsiooni ja lisavarustusena saadaoleva mobiilse hoiulaekaga ID. Buzz Box1 tagavad, et naudite iga reisi.

1 Saadaval pakettidega Comfort / Comfort Plus.

Mitmekülgsuse ja ruumikuse uus tunnetus

Olgu sõiduk mõeldud perele, vaba aja veetmiseks või äritegevuseks: uus ID. Buzz on mitmekülgne universaaltalent, mis sobib igapäevakasutuseks. Tänu uuenduslikule salongikontseptsioonile pakub see uuel tasemel avarust koos küllaldase jalaruumi, üldruumi ja mugavusega. Sellele annab juurde ka ette- ja tahapoole reguleeritav ning kokkuklapitav teine istmerida. Isegi kui kõik reisijad on pardal, jääb viiekohalise sõiduki teise istmerea taha siiski 1121 liitrit ruumi pagasile1. Ja kui tagaiste on alla klapitud, siis maht peaaegu kahekordistub – esimese istmerea seljatoe ülaosa kõrguseni laadides on ruumi 2123 liitrit.

1 Mõõtu arvestatakse tagaistme ülaservani, kui koorem on laaditud standardse pagasikatte kõrguseni.