A woman sits inside her VW ID. in front of a workshop and holds a tablet in her hands

ID. software 3.0 uuendus 

See uuendus pakub teile mitmeid optimeerimisi, näiteks laadimis- ja energiahalduse, navigatsiooni, hääljuhtimise ning palju muuga seoses.

ID. software 3.0 uuendus 

ID. software 3.0-ga pakub Volkswagen teile mitmeid täiustusi, näiteks paremat laadimis- ja energiahaldust, navigatsiooni ning hääljuhtimist. Lisaks saate nautida uusi funktsioone, nagu sõidukiteeninduse In-Car-rakendus Vehicle Service või teenindusaja broneerimisfunktsioon Service Appointment Scheduling. Uuendus on tasuta. Paljud neist täiustustest põhinevad klientide tagasisidel ja ideedel.

--:--

Mida hõlmab ID. software 3.0?

Siit leiate ülevaate sellest, mida ID. software 3.0-ga uuendatakse.

A woman sits in a Volkswagen electric car and checks the ID. software updates

Tarkvarauuenduste tegemine

ID. software 3.2 installitakse töökojas ja see on teile tasuta. Volkswageni partner võtab teiega aja broneerimiseks ühendust. Siis saate arutada ka muid üksikasju, näiteks asendussõiduki korraldamist.

Mõnede ID.-mudelite puhul, millel on vastav sõiduki spetsifikatsioon, saab tarkvarauuenduse paigaldada ka juhtmevabalt (Over-the-Air). Asjassepuutuvaid omanikke teavitatakse e-posti teel. Juhtmevabade uuenduste funktsiooni jaoks on vaja aktiivset We Connecti lepingut. Uuenduse paigaldamiseks kulub maksimaalselt 130 minutit. Täpset aega näete oma ID.-mudeli info- ja meelelahutussüsteemist.

KKK – küsimuste ja vastuste ülevaade