A woman with a smartphone in her hand leans against her ID. model

ID. software 3.2 uuendus

Tarkvaraga software 3.2 saate kasutada paremaid isikupärastamise võimalusi ning uusi funktsioone veebipõhiseks sihtkohtade ja marsruutide importimiseks.

ID. software 3.2 uuendus

Selle uuendusega saab teie ID. mudel paremad isikupärastamise võimalused ning uued funktsioonid eelnevalt planeeritud marsruutide ja sihtkohtade importimiseks oma sõidukisse.

--:--

Mida hõlmab ID. software 3.2?

Isikupärastamine

Sõidukite puhul, mis tarnitakse tehases installitud tarkvaraga ID. software 3.0, talletatakse paljude süsteemide isiklikud seaded Volkswageni ID kasutajakontol ja aktiveeritakse, kui te sõidukisse sisse logite. See võimaldab teil mugavalt sõitu alustada, ilma et peaksite eelnevalt aeganõudevaid seadistusi tegema. Seadete laadimine, aktiveerimine ja sünkroonimine toimub automaatselt ning ilma vaheetappideta. Isikupärastamise ulatus oleneb valitud lisavarustusest. 

A man sits inside his VW ID. model and informs himself about software updates

Tarkvarauuenduste tegemine

ID. software 3.2 installitakse töökojas ja see on teile tasuta. Volkswageni partner võtab teiega aja broneerimiseks ühendust. Siis saate arutada ka muid üksikasju, näiteks asendussõiduki korraldamist.

Mõnede ID.-mudelite puhul, millel on vastav sõiduki spetsifikatsioon, saab tarkvarauuenduse paigaldada ka juhtmevabalt (Over-the-Air). Asjassepuutuvaid omanikke teavitatakse e-posti teel. Juhtmevabade uuenduste funktsiooni jaoks on vaja aktiivset We Connecti lepingut. Uuenduse paigaldamiseks kulub maksimaalselt 130 minutit. Täpset aega näete oma ID.-mudeli info- ja meelelahutussüsteemist.