Uus Multivan
Tere tulemast uude maailma

 • Hind alates:50 468 € KM-ga
 • Mootori võimsus204-218 hj (150-160 kW)
 • AuhinnaRed Dot: Best of the Best võitja

Autost saab kohtumispaik

Iga uus Multivan on oma fänne alati ainulaadsete omadustega rõõmustanud. Seda tänu sellele, et meie jaoks on uuenduste loomine traditsioon. Uus Multivan on samuti täielikult uuendatud. Oma üle 20 juhiabisüsteemiga viib see turvalisuse uuele tasemele. Ühenduvuse uuendused nagu integreeritud Amazon Alexa tagavad täieliku ühendatuse. See sobib igapäevaseks kasutuseks ja on enneolematult multifunktsionaalne. Pistikuhübriid aga märgib uue ajastu algust. Tutvu uute omadustega, sealhulgas uue multifunktsionaalse lauaga, mille puhul on muudetav nii asend, kuju kui ka kasutusviis. Uued IQ.Light maatriks-LED esituled, milles on ühendatud suurem turvalisus ja karismaatiline disain, või uute mõõtmete ja multifunktsionaalse interjöörikontseptsiooni abil saavutatud senisest suurem igapäevane praktilisus. Uus Multivan – uued tähelepanuväärsed omadused.

Karismaatiline disain: läbi ja lõhki esteetiline avaldus

Pilkupüüdev välimus

Uue Multivani selge, ajatu disain käib ka visuaalselt eelkäijatejälgedes – kuid samas annab traditsioonilisele disainile oma näo. Klassikalist kahetoonilist viimistlust1 rõhutab uue Multivani puhul kroomriba1, mis kulgeb esituledest tagaosani.  IQ.Light maatriks-LED-esitulede8 rafineeritud kujundust täiendavad väljas ka standardvarustusse kuuluvad LED-tagatuled ja tervituseks maha kuvatav Multivani siluett. Uut välisdisaini täiendab ka lai värvide ja velgede valik, kust leiab nüüd ka  19-tollised veljed1 – nii saad oma uue Multivani täpselt oma maitse järgi kujundada.

Jõuallikas muutub alternatiivseks

Uue Multivani ajamitevalik on enneolematult lai. Lisaks tavalisele elektrooniliselt juhitava käiguvahetusega automaatkäigukastile on meie multitalent nüüd saadaval ka pistikhübriidina, millega saad nautida täiesti uut Multivani sõidukogemust. Multivan eHybridiga saad sõita läbi linna täiselektrilises režiimis, heitmevabalt ja peaaegu hääletult. Samal ajal on tänu 13 kWh mahutavusega (bruto) liitium-ioonakule sõiduulatus selline, et saad oma tavalised igapäevased sõidud vaid elektri jõul teha. Uue Multivan eHybridi elektriajami ja turboga bensiinimootori (TSI) kombineeritud võimsus on 160 kW/218 hj. Naudi uut sõidukogemust – uue Multivani sõidumugavuse ja preemiumautole omase juhitavuse kombinatsiooni. Maksimaalse optimaalsuse jaoks saad Multivani oma kodus laadida.

Tõeline Multivan – äärmine multifunktsionaalsus ja igapäevane praktilisus

Liikumisest saab dünaamilisus

Uus Multivan pakub parandatud juhitavust ja preemiumautole omast sõidumugavust. Valida saab baassuuruses (4,98 m) ja pikendatud mudeli (5,18 m) vahel, mõlemad on senisest madalamad – umbes 1,90 m, kuid sisemine kõrgus on samaks jäänud. See on tänu kallutatavale panoraamkatuseluugile1, mis ei loo ainult ruumikuse tunnet, vaid annab ka tõepoolest ruumi juurde. Pagasiruumi maksimaalne maht on nihutatava panoraamkatuseluugi ja pika versiooni puhul (katuseni ja kuni esimese istmereani) 4 053 liitrit, ja kolmanda istmerea taha mahub 763 liitrit (baasmudeli puhul 469 liitrit). Kuigi välismõõtmete poolest on uus Multivan kitsam, on sisemusse laiust hoopis juurde tulnud. See tähendab, et uus Multivan paneb oma tugevad küljed linnas maksma ja sellega on eriti koos arvukate juhiabisüsteemidega lihtne tihedas linnaliikluses manööverdada.

Mugavus muutub esmaklassiliseks

Katusest saab taevas

Uue Multivani eriti tähelepanuväärne uuendus on suur kaheosaline panoraamkatuseluuk – see on Multivani puhul esmakordne. Tänu veel suuremale avarusele ja tagaosa veidi kasvanud kõrgusele on salong päeval eriti valgusküllane ning pakub suurepärast võimalust öise tähistaeva imetlemiseks. . Lamineeritud turvaklaasi LowE kiht vähendab autosse pääseva soojuskiirguse hulka 78 protsendi võrra. Reisijate jaoks tähendab see rahulikku ja meeldivat sõidukogemust.

Tehnoloogia: uuest Multivanist saab nutikas kodu

Standardvarustusse kuuluv Car2X, mis võimaldab teiste sõidukite ja veebiga ühendatud infrastruktuuriga suhelda, hoiatab aegsasti ohtude eest. Tõeliseks mugavuseks on olemas nutitelefoni induktsioonlaadimine1, internetiühendus ning arvukalt USB-C pesasid juhialas ja reisijateruumis. Lisaks teevad We Connecti2 ja We Connect Plusi pakutavad mobiilsed võrguteenused sinu igapäevaelu lihtsamaks. Digital Cockpit, millel on 26,03 cm värviline ekraan, esiklaasinäidik1, liiklusmärgituvastus ja 25,4 cm värvilise ekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteem, tagab kõige kõrgematele standarditele vastava meelelahutuse. Ka Harman Kardoni1 14 võimeka kõlariga tipptasemel helisüsteem viib meelelahutuse täiesti uuele tasemele. Sellele on lisatud mobiilsed võrguteenused, mis teevad oma debüüdi uues Multivanis. Tänu uuenduslikule digitaliseerimisele viime kasutamise, ergonoomika ja mitmed funktsioonid täiesti uuele tasemele – see on nutikas kodu Multivanis.

A hand holds a smartphone. In the background, the VW Multivan Energetic can be seen in a blur.
 • We Connect

  Uus digitaalne mobiilsus

  Loomulikult on uus Multivan valmis pakkuma kõiki uue digitaalse mobiilsuse eeliseid – igapäevase mobiilse elu digitaalne seltsiline We Connect ja selle tasuta funktsioonid. We Connect rakendusega saad mugavalt olulisi funktsioone oma nutitelefonist juhtida. Mobiilsed võrguteenused teevad sõitmise veelgi digitaalsemaks, ühendatumaks ja mugavamaks ning sinu uue Multivani veelgi uuenduslikumaks.

  Ülevaade teenustest:

  • Rikkekõne
  • Parkimise asukoht
  • Automaatne õnnetuse teavitus
  • Sõiduki olek
  • Uksed ja tuled
  • Auto korrasoleku aruanne
  • Sõidu andmed
  • Hooldusaja planeerimine
 • Wireless App-Connect

  Nagu nutitelefonis

  App-Connect funktsiooniga saad oma nutitelefonirakendusi läbi Apple CarPlay™, Android Auto™ või MirrorLinki® oma teabe- ja meelelahutussüsteemi puuteekraanile kuvada – ilma oma nutitelefoni juhtmega ühendamata. See tähendab, et saad uues Multivanis oma lemmikrakendusi kasutada täpselt samamoodi, nagu oled oma nutitelefonis harjunud.

 • We Upgrade

  Lisa uusi funktsioone

  Debüüt uues Multivanis: mitmevärviline meeleoluvalgustus on tulemas ja on juba soovi korral esindustes saadaval. Uuendusena on see saadaval  In-Cari poes või We Connecti veebipoes. Teisi kasulikke funktsioone, nagu kaugtulede automaatlülitus Light Assist või reaalajainfoga navigatsioon, saab samuti poodide kaudu aktiveerida – nii nagu oled harjunud seda sama tegema nutitelefoni kaudu.

Veelgi turvalisem

Sinu uus Multivan ei ole ainult äärmiselt mugav ja maailmaga ühendatud – see on ka äärmiselt turvaline. Uued kaugtulede juhtimise ja kurvituledega IQ.Light maatriks-LED-esituled valgustavad teed veelgi eredamalt. Need ei ole ainult nutikad tuled, vaid suudavad ka ette mõelda. Lisaks on Multivanis arvukalt preemiumauto tasemel juhiabi- ja ohutussüsteeme – kokku enam kui 20 süsteemi. Näiteks Car2X, mis võimaldab teiste veebiga ühendatud sõidukite ja infrastruktuuriga suhelda, et hoiatada aegsasti potentsiaalsete ohtude eest, kuulub koos pikivaheregulaatoriga püsikiirushoidiku ACC-ga standardvarustusse. Esmakordselt on uuel Multivanil ka 360-kraadine kohavaade, mis teeb  parkimiskohale tagurdamise senisest  ohutumaks. Sinu uus Multivan ühendab mugavuse turvalisusega.