Uus Multivan
Tere tulemast uude maailma

  • Alates44 753 € KM-ga
  • Mootori võimsus204-218 hj (150-160 kW)
  • AuhinnaRed Dot: Best of the Best võitja

  Autost saab kohtumispaik

  Iga uus Multivan on oma fänne alati ainulaadsete omadustega rõõmustanud. Seda tänu sellele, et meie jaoks on uuenduste loomine traditsioon. Uus Multivan on samuti täielikult uuendatud. Oma üle 20 juhiabisüsteemiga viib see turvalisuse uuele tasemele. Ühenduvuse uuendused nagu integreeritud Amazon Alexa tagavad täieliku ühendatuse. See sobib igapäevaseks kasutuseks ja on enneolematult multifunktsionaalne. Pistikuhübriid aga märgib uue ajastu algust. Tutvu uute omadustega, sealhulgas uue multifunktsionaalse lauaga, mille puhul on muudetav nii asend, kuju kui ka kasutusviis. Uued IQ.Light maatriks-LED esituled, milles on ühendatud suurem turvalisus ja karismaatiline disain, või uute mõõtmete ja multifunktsionaalse interjöörikontseptsiooni abil saavutatud senisest suurem igapäevane praktilisus. Uus Multivan – uued tähelepanuväärsed omadused.

  Karismaatiline disain: läbi ja lõhki esteetiline avaldus

  Pilkupüüdev välimus

  Uue Multivani selge, ajatu disain käib ka visuaalselt eelkäijatejälgedes – kuid samas annab traditsioonilisele disainile oma näo. Klassikalist kahetoonilist viimistlust1 rõhutab uue Multivani puhul kroomriba1, mis kulgeb esituledest tagaosani.  IQ.Light maatriks-LED-esitulede8 rafineeritud kujundust täiendavad väljas ka standardvarustusse kuuluvad LED-tagatuled ja tervituseks maha kuvatav Multivani siluett. Uut välisdisaini täiendab ka lai värvide ja velgede valik, kust leiab nüüd ka  19-tollised veljed1 – nii saad oma uue Multivani täpselt oma maitse järgi kujundada.

  Jõuallikas muutub alternatiivseks

  Uue Multivani ajamitevalik on enneolematult lai. Lisaks tavalisele elektrooniliselt juhitava käiguvahetusega automaatkäigukastile on meie multitalent nüüd saadaval ka pistikhübriidina, millega saad nautida täiesti uut Multivani sõidukogemust. Multivan eHybridiga saad sõita läbi linna täiselektrilises režiimis, heitmevabalt ja peaaegu hääletult. Samal ajal on tänu 13 kWh mahutavusega (bruto) liitium-ioonakule sõiduulatus selline, et saad oma tavalised igapäevased sõidud vaid elektri jõul teha. Uue Multivan eHybridi elektriajami ja turboga bensiinimootori (TSI) kombineeritud võimsus on 160 kW/218 hj. Naudi uut sõidukogemust – uue Multivani sõidumugavuse ja preemiumautole omase juhitavuse kombinatsiooni. Maksimaalse optimaalsuse jaoks saad Multivani oma kodus laadida.

  Tõeline Multivan – äärmine multifunktsionaalsus ja igapäevane praktilisus

  Liikumisest saab dünaamilisus

  Uus Multivan pakub parandatud juhitavust ja preemiumautole omast sõidumugavust. Valida saab baassuuruses (4,98 m) ja pikendatud mudeli (5,18 m) vahel, mõlemad on senisest madalamad – umbes 1,90 m, kuid sisemine kõrgus on samaks jäänud. See on tänu kallutatavale panoraamkatuseluugile1, mis ei loo ainult ruumikuse tunnet, vaid annab ka tõepoolest ruumi juurde. Pagasiruumi maksimaalne maht on nihutatava panoraamkatuseluugi ja pika versiooni puhul (katuseni ja kuni esimese istmereani) 4 053 liitrit, ja kolmanda istmerea taha mahub 763 liitrit (baasmudeli puhul 469 liitrit). Kuigi välismõõtmete poolest on uus Multivan kitsam, on sisemusse laiust hoopis juurde tulnud. See tähendab, et uus Multivan paneb oma tugevad küljed linnas maksma ja sellega on eriti koos arvukate juhiabisüsteemidega lihtne tihedas linnaliikluses manööverdada.

  Mugavus muutub esmaklassiliseks

  Katusest saab taevas

  Uue Multivani eriti tähelepanuväärne uuendus on suur kaheosaline panoraamkatuseluuk – see on Multivani puhul esmakordne. Tänu veel suuremale avarusele ja tagaosa veidi kasvanud kõrgusele on salong päeval eriti valgusküllane ning pakub suurepärast võimalust öise tähistaeva imetlemiseks. . Lamineeritud turvaklaasi LowE kiht vähendab autosse pääseva soojuskiirguse hulka 78 protsendi võrra. Reisijate jaoks tähendab see rahulikku ja meeldivat sõidukogemust.