Saadaval varsti  

Suure nõudluse tõttu Euroopas peatatakse uute tehasetellimuste vastuvõtmine kuni edasise informatsioonini. Võtke täiendava informatsiooni saamiseks oma lähima Volkswageni esindusega ühendust.

Väikebuss ja veoteenuse pakkuja

Wenn man von professioneller Personenbeförderung spricht, fällt meist auch sein Name: der Caravelle 6.1. Seit über 30 Jahren ein Maßstab in der professionellen Personenbeförderung. Seine Kernkompetenzen? Komfort und Flexibilität. Seine besonderen Fähigkeiten? Smarte digitale Dienste und modernes Infotainment. Und nach Feierabend? Verwandelt er sich ab und zu vom Vorstands-Fahrzeug in Ihren Familien-Kleinbus.

Eriti muljetavaldav

Ruumi paljudele reisijatele – ja nende soovidele

Nii erinevad, kui on teie reisijad, on ka nende nõudmised. Neli kohvrit nädalalõpu väljasõiduks? Spontaanne asendus ülebroneeritud messihotellile? Ükskõik kui üllatavad soovid ka ei ole, Caravelle 6.1 ei lase ennast rivist välja viia. Kõik kolm varustusvarianti on saadaval kahe teljevahe ja mitmekesiste istmepakettidega. Modulaarne istmekinnitussüsteem koos kokkupandava kolmekohalise istmega võimaldab tekitada pagasile igal ajal lisaruumi. Seljatoed saab ette pöörata, nii et tekib tasane pind.

viimse üksikasjani läbi mõeldud

Kõik omadused
Polo Roof Pack

Caravelle tarvikud

Lisage oma Caravelle veidi erilisust. Spetsiifilistest tarvikutest kuni üldiste lahenduste ja atraktiivsete elustiilitoodeteni. Nendega märgatakse teid kindlasti!